HERRYS - Na predaj pozemok určený na výstavbu, Regrútska - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Regrútska | 8,565 m²

HERRYS - Na predaj pozemok určený na výstavbu, Regrútska - Vajnory Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

Top
Top

PREDAJ: Nadštandardný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami – Bratislava, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 424 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť v srdci obľúbenej mestskej časti

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

730,000 € 1722 €/m²

Top
Top

Exkluzívne predáme pekný 3-izbový byt vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Tomanova | 74.7 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s celkovou výmerou 74,68 m² (byt 64,55 m² + zasklen

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

219,000 € 2932 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

GODDESS PROPERTY - PRENÁJOM - 2 izb BYT v dome so ZÁHRADKOU - klimatizácia - moderný - Baničova ulica - VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 40 m²

GODDESS PROPERTY ponúka na PRENÁJOM – MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT Vajnory, Baničova ulica Ponúkame na

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

MIKELSSEN - Na predaj praktická garsónka s loggiou na Rybničnej ulici

Reality Bratislava-Vajnory

Garsónka | Rybničná | 27 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj zaujímavú investičnú príležitosť - ga

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

99,900 € 3700 €/m²

Prenájom 1 izbový byt v tichej lokalite Vajnoroch, Široká ulica

Reality Bratislava-Vajnory

1 izbový byt | Široká | 33 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 1izbový byt (37 m2) s balkónom v tichej lokalite vo V

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Kancelárie na prenájom - Rybničná, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 233 m²

BOND Reality ponúka na prenájom moderné administratívne priestory v zrekonštruovanej budove s v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

ÚTULNÝ 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM NA BREHU VAJNORSKÝCH JAZIER

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj krásny, priestranný a slnečný d

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

298,000 € 2614 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj pozemok v Ivanke pri Dunaji

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | - | 600 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok v lokalite Ivanka pri Dunaji, ktorý je v územn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

209,900 € 350 €/m²

Na predaj pozemok s výborným potenciálom pre výstavbu rodinného domu

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Nemecká dolina | 606 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s výborným potenciálom pre výstavbu rodinného domu v budúcnosti.

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

219,980 € 363 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom kancelárskych priestorov na začiatku Bratislavy, Tuhovská ulica

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Tuhovská | 60.8 m²

Prenájom kancelárskych priestorov na začiatku Bratislavy, Tuhovská ulica, BA III- Vajnory. Rozl

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Tuhovská | 19.27 m²

Prenájom kancelárskych priestorov na začiatku Bratislavy, Tuhovská ulica, BA III- Vajnory. K di

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Na prenájom prízemný, obchodný priestor (ÚP = 300 m2) v BA - Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Vajnory

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 300 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor (ÚP = 300 m2) v BA - Stará Vajnorská.

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

2,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok s 3 parcelami pre šport a rekreáciu (13 932, 292 a 177 = 14 401 m2) vo Vajnoroch časť. Štrkové

Reality Bratislava-Vajnory

Rekreačný pozemok | 14,401 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok s 3 parcelami pre šport a rekreáciu (13 932, 292 a 177 = 14 4

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

140 €/m2 140 €/m2

2-izbový byt – Bratislava, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 53 m²

2-izbový byt – Bratislava, Vajnory 53 m² 1. poschodie (zvýšené prízemie) 2 izby kuchyňa + o

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

730 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom prízemná kancelária (ÚP=18 m2) so skladom o rozlohe 10,8 m2 s výmerou 2 x 5,4 m - Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 29 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemná kancelária (ÚP=18 m2) so skladom o rozlohe 10,8 m2 s výmer

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NA PREDAJ GARÁŽOVÉ STÁTIA V PODZEMNEJ GARÁŽI V PROJEKTE NOVÉ ŠUTY – BRATISLAVA, VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

Garáž | Uhliská | 15 m²

Dr. Domov ponúka na predaj parkovacie miesta v podzemnej garáži v projekte Nové Šuty v novovybu

Publikované: 02.07.2024 Aktualizované: 07.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vajnory

21,000 € 1400 €/m²

Na prenájom výrobný / administratívny objekt Pezinok Grinava

Reality Bratislava-Vajnory

Priestor pre výrobu | Nová | 600 m²

Ponúkame Vám na prenájom výrobný objekt s administratívnymi priestormi nachádzajúci sa na začia

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Výrobný priestor ideálny pre stolársku výrobu

Reality Bratislava-Vajnory

Priestor pre výrobu | Nová | 600 m²

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

3,500 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj 3-izbová chata so zasklenou terasou, 62 m2, Vajnorské jazerá | Trvalý pobyt & súkromie

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Nevyplnená | 62 m²

RE/MAX ponúka na predaj príjemnú, tichú dvojpodlažnú novostavbu v príjemnej lokalite rekreačný

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

229,000 € 3694 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Pozemok s právoplatným Územným rozhodnutím (DU

Reality Bratislava-Vajnory

Komerčná zóna | 2,915 m²

Hľadáte miesto pre svoje podnikanie v rozvíjajúcej sa časti Bratislavy? Ponúkame na predaj lukr

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

PRENÁJOM, KANCELÁRSKY PRIESTOR, ROĽNÍCKA – VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Roľnícka | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom jedinečný kancelársky priestor nachádzajúci sa v nádhernom prostredí r

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

645 €/mesiac 645 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Areté real - Predaj nádhernej chaty s príjemnou atmosférou v krásnom prostredí pod lesom, s panoramatickým výhľadom, Bratislava III

Reality Bratislava-Vajnory

Chalupa, rekreačný domček | nezadané | 75 m²

Ponúkame na predaj chatu v krásnej, tichej lokalite s nádherným výhľadom, v obklopení Malých Ka

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

149,000 € 2640 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty a apartmány v projekte vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Rybničná | 92 m²

Ponúkame na predaj byty a apartmány v polyfunkčnom dome Diamant, ktorý vie poskytnúť mestské bý

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

260,000 € 2826 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie