Apartmán | Rekreačná | 80 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T
299,900 € 3749 €/m²
Apartmán | Nezadaná | 65 m²
Projekt JASNÁ POINT Apartments prináša moderné rekreačné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších
466,250 € 7173 €/m²
Apartmán | Kúpeľná | 27.43 m²
Moderný pavlačový bytový komplex situovaný priamo na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach ponú
89,202 € 3252 €/m²
Apartmán | Polianky | 32 m²
Ponúkame na predaj 1 izbový apartmán s južnou orientáciou a predzáhradkou. Apartmán má výmeru i
202,584 € 6331 €/m²
Apartmán | Akademická 339 | 35 m²
PREDMET PONUKY Byty v Cigerovom dome budú pripravené na bývanie v priebehu roku 2026. Predávaj
125,000 € 3571 €/m²
Apartmán | . | 122 m²
Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk Video z lokality si môžete pozrieť tu: ht
394,000 € 3148 €/m²
Apartmán | Lesná | 122 m²
Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk. Video z lokality si môžete pozrieť tu: h
394,000 € 3148 €/m²
Apartmán | 51.19 m²
Ponúkame na predaj luxusný apartmán v projekte Jasná Central Resort Hotel priamo v centre celor
Info v RK
Apartmán | Nezadaná | 64 m²
CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový apartmán s garážou v **** Hoteli Re
215,000 € 3359 €/m²
Apartmán | Spojené Arabské Emiráty
Ceny nehnuteľností v lokalite rastú s každým postaveným poschodím a my Vám ponúkame možnosť byť
Info v RK
Apartmán | Bulharsko
Ponúkame Vám na predaj letné sídla, investičné štúdiá a apartmány a tiež celoročné bývanie v
79,000 € 2257 €/m²
Apartmán | Taliansko
V tichom prostredí, ale blízko prístavu a pláže v meste Alghero, ponúkame na predaj apartmány v
210,000 € 3333 €/m²
Apartmán | Taliansko
V autentickom srdci Toskánska, zasadený do kopcov pohoria Valdichiana, ponúkame na predaj skuto
299,000 € 1466 €/m²
Apartmán | Taliansko
Pienza patrí k miestam s najvyššou navštevnosťou v rámci celého Toskánska. Mestečko s takmer 2
265,000 € 2650 €/m²
Apartmán | Španielsko
Vivalife Beach je exkluzívny projekt 24 luxusných apartmánov určených na krátkodobé prenájmy v
365,000 € 5141 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
Ponúkame vám exkluzívny penthouse s otvoreným výhľadom na more v atraktívnej lokalite Kaštel Go
360,000 € 6667 €/m²
Apartmán | . | 76.06 m²
Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ štýlový 4-izbový mezonet priamo na zj
170,000 € 2235 €/m²
Apartmán | Rakúsko | Finkenstein am Faaker See | -
Moderný maklér ponúka na predaj 6 luxusných apartmánov v najkrajšej lokalite Korutánska, v obla
399,000 € 5542 €/m²
Apartmán | Autocamping | 40 m²
Exkluzívne vám ponúkame nový, skolaudovaný apartmán na začiatku Demänovskej Doliny v lokalite P
Cena dohodou
Apartmán | Autocamping | 78 m²
LiMaxReal Vám ponúka na predaj 3-i apartmán v novom modernom rekreačnom komplexe umiestnenom v
Info v RK
Apartmán | Autocamping | 38 m²
180,000 € 4737 €/m²
Apartmán | Čučoriedka | 95.13 m²
Ponúkame na predaj apartmán v horskej chate „Čučoriedka" priamo na svahu, Snowparadise, Veľká R
Cena dohodou
Apartmán | Hrabovská cesta | 53 m²
Ponúkame na predaj atraktívny apartmán v obľúbenej rekreačnej lokalite Hrabovo pri Ružomberok.
174,500 € 3292 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
Voľnébývanie.sk Na predaj domy, vily, byty, pozemky, apartmány, obchodné priestory v Zadare (HR
1 € 1 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.