Direct Real, spol. s r.o.

Direct Real, spol. s r.o.

Stará Vajnorská 11 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

Direct Real, spol. s r.o.
Potočná 14 909 01 Skalica

Direct Real, spol. s r.o.
Letná 5 831 03 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
Popradská 17 03601 Stará Ľubovňa

Direct Real, spol. s r.o.
A.Kmeťa 12 968 01 Nová Baňa

Direct Real, spol. s r.o.
J.Kozáčeka 328 96001 Zvolen

Direct Real, spol. s r.o.
Eisnerova 46 841 07 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Partner (43  agency.list.results)

Vajanského 2385/20 2385 924 01 Galanta

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Next Home (12  agency.list.results)

Slnečnicová 2370 90041 Rovinka

Direct Real, spol. s r.o.
Nám. sv. Anny 355 91101 Trenčín

Direct Real, spol. s r.o.
Nám. osloboditeľov 32 031 01 Liptovský Mikuláš

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Dynamic (17  agency.list.results)

ul.Republiky 19 01001 Žilina

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Optimal (7  agency.list.results)

Mäsiarska 3143 90301 Senec

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal for Life (27  agency.list.results)

Komárňanská 266 947 01 Hurbanovo

Direct Real, spol. s r.o.
Budatínska 1 85105 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
Hlavná 2156/14 2156 927 01 Šaľa

Direct Real, spol. s r.o.
Gazdovský rad 1739/49A 49 931 01 Šamorín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Comfort (59  agency.list.results)

Bacsákova 16 929 01 Dunajská Streda

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Exkluziv (61  agency.list.results)

Párovská 42 949 01 Nitra

Direct Real, spol. s r.o.
Stará Vajnorská 11 831 04 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
Železničná 40 984 01 Lučenec

Direct Real, spol. s r.o.
M.R.Štefánika 3 94201 Šurany

Direct Real, spol. s r.o.
M.R.Štefánika 2297 926 01 Sereď

665 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Moderný 4-izbový dom s pozemkom, parkovaním a súkromím - Hrubá Borša

reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Pri Lesíku | 92 m²

Directreal Optimal - Directreal Optimal Senec exkluzívne predstavuje výnimočný rodinný dom, kt

dateOfPublished16.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

322,000 € 3500 €/m²

DIRECTREAL|Teraz za výhodnú cenu len do 1.5.26. Na prenájom 5.-izbový dom s výhľadom na jazero v Hrubej Borši

reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Rezidenčná | 142 m²

Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Optimal Senec, ponúka na prenájom lukratív

dateOfPublished16.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na prenájom Hrubá Borša

1,690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|2-izbový zariadený byt s balkónom a parkovaním v novostavbe Ovocné Sady

reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanska cesta | 42 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom praktický 2-izbový byt s balkónom v novostavbe Ovocné

dateOfPublished16.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom s nádychom vidieka

reality Úľany nad Žitavou

Rodinný dom | Hlavná | 137 m²

Directreal Team - Rodinný dom v obci Úľany nad Žitavou je dobrou príležitosťou pre tých záujem

dateOfPublished16.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Úľany nad Žitavou

89,000 € 650 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj 3-izb. rodinný dom v dobrom pôvodnom stave, s letnou kuchyňou, projektom a stavebným povolením, na priestrannom pozemku 1664 m2 v Hurbanove.

reality Hurbanovo

Rodinný dom | Hurbanovo | 145 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:177285 ná

dateOfPublished16.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

83,900 € 579 €/m²

DIRECTREAL|Stavebný pozemok s platným stavebným povolením a projektom

reality Čičmany

Rekreačný pozemok | Čičmany | 732 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 732 m2 v krásnom prostredí v k

dateOfPublished16.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Čičmany

89,000 € 122 €/m²

DIRECTREAL|4-izbový byt s výbornou dispozíciou vo Vrakuni, Bebravská ulica

reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Bebravská | 81.8 m²

Directreal Smile - Hľadáte poctivý 4-izbový byt s výbornou dispozíciou, kde má každá miestnosť

dateOfPublished16.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

239,000 € 2922 €/m²

DIRECTREAL|Domov pre viacpočetnú, alebo viacgeneračnú rodinu

reality Gabčíkovo

Rodinný dom | ... | 296 m²

Directreal Live - Ponúkam na predaj pre viac člennú, alebo pre viac generačnú rodinu dom v Gab

dateOfPublished16.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

259,500 € 877 €/m²

DIRECTREAL|2-izbový byt v novostavbe Nová Vajnorská, 450 m od Trnavského mýta, v susedstve zimný i futbalový štadión

reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 58.06 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v rezidenčnom projekte Nová Vajnorská. Na

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|3-izbový byt v nízkopodlažnej bytovke v príjemnej časti Ružinova

reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 78.25 m²

Directreal Smile - NA PREDAJ: Priestranný 3i byt v nízkopodlažnom dome (Ružinov – Pošeň) Ponúk

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 3642 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj - Moderný 2-izbový byt v Hrubej Borši s parkovacím miestom

reality Hrubá Borša

2 izbový byt | Rovná | 57 m²

Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Senec ponúka exkluzívne na predaj lukratív

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Hrubá Borša

179,000 € 3140 €/m²

DIRECTREAL|STAVEBNÝ POZEMOK SO SIEŤAMI – KOŠÚTY

reality Košúty

Pozemok pre rodinné domy | Košúty | 861 m²

Directreal Partner - Ponúkame na predaj vyprataný a oplotený stavebný pozemok v tichej uličke

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Košúty

69,900 € 81 €/m²

DIRECTREAL|Poschodový dom s pekným pozemkom v TOP lokalite

reality Šoporňa

Rodinný dom | Šalská | 135 m²

Directreal Partner - Na predaj moderný a priestranný 4-izbový rodinný dom v obci Šoporňa, okre

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Šoporňa

236,900 € 1755 €/m²

DIRECTREAL|Zaujímavý, útulný dom po rekonštrukcii v tichej uličke

reality Horné Saliby

Rodinný dom | Horné Saliby | 82 m²

Directreal Partner - Hľadáte dom, kde si viete oddýchnuť od ruchu mesta, no stále máte všetko

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

175,900 € 2145 €/m²

DIRECTREAL|„Kráľovské bývanie na Kráľovskej ulici, 50 m² čistého luxusu s vlastným wellness.“

reality Šaľa

1 izbový byt | Kráľovská | 50 m²

Directreal Partner - Exkluzívne v Directreal Partner vám predstavujeme nehnuteľnosť, ktorá na

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

118,500 € 2370 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Predáme 3 izbový RD v meste Holíč na rekonštrukciu alebo investíciu

reality Holíč

Rodinný dom | Mlýnska | 253 m²

Directreal Fair - Directreal Fair Skalica, predá 3 izbový RD v meste Holíč vhodný na rekonštru

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Holíč

131,500 € 520 €/m²

DIRECTREAL|Štýlový, nový 2-izbový byt k nasťahovaniu

reality Lučenec

2 izbový byt | Rúbanisko I | 55 m²

Directreal MM - Na predaj ponúkame ešte neobývaný tzv. úplne nový dvojzbový byt k okamžitému n

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

75,000 € 1364 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Moderné bývanie: úplne nový 1-izbový byt

reality Lučenec

1 izbový byt | Rúbanisko II | 38 m²

Directreal MM - Úplne nový, ešte neobývaný jednoizbový byt v Lučenci po kompletnej rekonštrukc

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

64,000 € 1684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Krásny pozemok so všetkými IS situovaný v slepej ulici so starým RD ihneď k dispozícií!

reality Beladice

Pozemok pre rodinné domy | Pustý Chotár | 730 m²

Directreal Exkluziv - ​️ Na predaj: Slnečný stavebný pozemok 730 m² – Beladice (Pustý Chotár)

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Beladice

65,000 € 89 €/m²

DIRECTREAL|Zrekonštruovaný rodinný dom s veľkým 12 árovým pozemkom, bazénom a altánkom – Tešedíkovo

reality Tešedíkovo

Rodinný dom | Tešedíkovo | 130 m²

Directreal Family - V exkluzívnom zastúpení ponúkam na predaj pekne zrekonštruovaný rodinný do

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Priestranný, nezariadený byt s krásnym výhľadom, 2 balkónmi a parkovaním v garáži

reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 85.45 m²

Directreal Smile - NA PRENÁJOM: Priestranný 3i byt (85.45 m²) s 2 loggiami a garážovým státím

dateOfPublished14.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|5-izbový rodinný dom v uzavretom kondomíniu s bazénom a 2 parkovacími miestami

reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Čakanková | 140 m²

Directreal Smile - NA PRENÁJOM: Prémiový 5-izbový radový dom v uzavretom kondomíniu s bazénom

dateOfPublished14.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|2-izbový byt s predzáhradkou a parkovaní na hradnom kopci v projekte HAUSBERG

reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bradlianska | 66 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s predzáhradkou a parkovacím miestom v un

dateOfPublished14.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,150 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Zariadený 4-izbový bungalov s nádherne upravenou záhradou, prístreškom pre dve autá, terasou s grilom v lokalite Košúty - Harmónia

reality Košúty

Rodinný dom | Košúty | 93 m²

Directreal Family - Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový bungalov nachádzajúci sa v obľúben

dateOfPublished14.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Košúty

229,900 € 2472 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka