HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 3906 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4303 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom nadštandardný 3 izbový byt v Panorama City v Starom Meste s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 84.71 m²

HERRYS - Na prenájom nadštandardný 3 izbový byt v Panorama City v Starom Meste s parkovaním Re

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.56 m²

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS R

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75.14 m²

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROP

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom dizajnový 1,5 izbový apartmán v pamiatkovej budove UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 30.62 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj mimoriadne priestranný 3 izbový byt v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mickiewiczova | 110 m²

HERRYS - Na predaj mimoriadne priestranný 3 izbový byt v centre Bratislavy Realitná kancelária

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 4091 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom atraktívny novozariadený priestor v prémiovom projekte METROPOLIS.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Bottova | 64 m²

HERRYS - Na prenájom atraktívny novozariadený priestor v prémiovom projekte METROPOLIS. Realit

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vnútrobloku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 119.7 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vnútrobloku Realitn

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4169 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 66.85 m²

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštov

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

304,200 € 4550 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny, svetlý, úplne nový 3-izbový zariadený byt v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69.34 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,000 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69 m²

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metrop

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

520,000 € 7536 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 77 m²

HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 4273 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 62.01 m²

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade Realitná kance

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 5322 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69 m²

HERRYS - Na prenájom krásny úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metro

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom 2 izbový byt v Bezručova Residence s možnosťou garážového státia na nabíjanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bezručova | 60.87 m²

HERRYS - Na prenájom 2 izbový byt v Bezručova Residence s možnosťou garážového státia na nabíja

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

910 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Top
Top

Tichý 3-izbový byt s terasou a parkovaním v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mikulášska ulica | 95 m²

Na prenájom ponúkame štýlovo zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí novostavby v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

Bývanie pri Bratislavskom hrade - prenájom veľkého zariadeného 4-izb. bytu na ul. Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 120 m²

Bývanie pri Bratislavskom hrade Ponúkame na prenájom zariadený 4-izbový byt v atraktívnej čast

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

Nadčasový 2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste – Obchodná ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 60 m²

Nadčasový 2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste – Obchodná ul. Ponúkame na predaj štýlo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4317 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Luxusný 4-izbový byt v projekte SKY PARK na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čulenova | 114 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s exkluzívnym výhľadom na Bratislavský hrad, ktorý sa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Top
Top

Veľkorysý byt vhodný pre rodinu aj prácu z domu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 125 m²

NA PREDAJ: Ponúkame jedinečný 3-izbový mezonet v žiadanej lokalite m.č. Ružinov, len pár minú

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 3120 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie