5457726787 (Ju7YONcuN8Z) offers.content.actualized14. 05. 2026 offers.content.first_publication14. 05. 2026

DIRECTREAL|Zariadený 4-izbový bungalov s nádherne upravenou záhradou, prístreškom pre dve autá, terasou s grilom v lokalite Košúty - Harmónia

Košúty
Košúty • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

229,900 € 2472 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Rodinný dom

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
93 m²

Plocha pozemku:
645 m²
offers.content.info
Directreal Family - Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový bungalov nachádzajúci sa v obľúbenej novovybudovanej lokalite Harmónia v obci Košúty.
Link na virtuálnu prehliadku, vďaka ktorej si môžete dom pohodlne prezrieť ešte pred osobnou obhliadkou: https://my.matterport.com/show/?m=mwHk32wsbj7

Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 2010 a postavený z materiálu Ytong na pozemku s výmerou 645 m².

Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, troch samostatných spální, obývacej izby prepojenej s kuchyňou, špajze, kúpeľne a samostatného WC.

Kuchynská linka je vybavená vstavanými spotrebičmi – umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou, plynovým sporákom a elektrickou rúrou. V obytných miestnostiach sú plávajúce podlahy, v ostatných častiach domu dlažba.

V jednej zo spální sa nachádza rohová vstavaná skriňa. Priestranná kúpeľňa ponúka rohovú vaňu aj sprchový kút. Súčasťou samostatného WC je technické zázemie s plynovým kotlom. Komfort bývania zvyšuje podlahové kúrenie v celom dome. Povala poskytuje praktický úložný priestor.

V obývacej izbe je pripravené napojenie na krbovú vložku. Dom je zabezpečený alarmom a kamerovým systémom.

Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená, čo novému majiteľovi umožňuje okamžité bývanie bez ďalších investícií.

Pozemok je starostlivo upravený, zatrávnený a vybavený automatickou závlahou. Nachádza sa tu záhradný domček s dostatkom úložného priestoru a veľký prístrešok pre dve autá. Do záhradného domčeka aj prístrešku je zavedená elektrina. Na zavlažovanie slúži vlastná studňa s novým čerpadlom.

Z obývacej izby je výstup na terasu poskytujúcu príjemné súkromie na rodinné stretnutia či posedenia s priateľmi. Súčasťou je nová ratanová sedacia súprava, vonkajší gril aj exteriérová sprcha.

Celý pozemok je oplotený a doplnený množstvom okrasných drevín, ktoré vytvárajú príjemnú atmosféru a pocit súkromia.

Lokalita Harmónia v obci Košúty (okres Galanta) je známa ako pokojná a moderná rezidenčná štvrť. Nachádza sa v tichom, slnečnom prostredí a je obľúbeným miestom pre novostavby rodinných domov. Lokalita je situovaná v katastri obce Košúty, s prístupom cez obec Čierny Brod. Vzdialená je 50 km od Bratislavy, 6 km od Galanty, 28 km od Trnavy, čo zabezpečuje výbornú dostupnosť aj pre dochádzanie.

Ak hľadáte kompletne zariadený rodinný dom s upravenou záhradou, súkromím a bez potreby ďalších investícií, rada Vás privítam na osobnej obhliadke.
Počet izieb: 4.izbový
Celková úžitková plocha m2: 93
Plocha obytnej časti m2: 93
Výmera pozemku m2: 645
Zastavaná plocha m2: 93
Pozemok: Rovinatý
Konštrukcia domu: Ytong
Príjazdová cesta: Asfalt
Podpivničený: Nie
Skolaudovaný v roku: 2010
Inžinierske siete: Elektrina,Plyn,Kanalizácia,Verejný vodovod,Studňa,Internet
Kúrenie: Plynové,Podlahové
Počet nadzemných podlaží: 1
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Nie
Vybavenie domu: Záhradný altánok,Terasa
Rekonštrukcie: ,,,,,,,,
Terasa: Áno
Spoločenské možnosti: Kúpalisko,Turistika,Cyklistické trasy
Možnosti využitia: Trvalé bývanie,Rekreácia,Sídlo firmy

Viac informácií o nehnuteľnosti: http://y9.sk/pYd

Kontakt na makléra:
Jana Jurinová
+421908735499
j.jurinova@directreal.sk
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
93 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Energetický certifikát budovy:
nie je

Plocha pozemku:
645 m²

Zastavaná plocha:
93 m²
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Ing. Jana Jurinová

Directreal Family

+4219087... show_number

Direct Real, spol. s r.o.

Hlavná 2156/14 2156 • 927 01, Šaľa
offers.all_agency_offers

229,900 € 2472 €/m²

offers.detail.seller_contact

Ing. Jana Jurinová

Directreal Family

+4219087... show_number