6767727824 (Jumxe1NQvuW) offers.content.actualized14. 05. 2026 offers.content.first_publication14. 05. 2026

DIRECTREAL|5-izbový rodinný dom v uzavretom kondomíniu s bazénom a 2 parkovacími miestami

Čakanková
Bratislava-Vrakuňa • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

1,900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

note_to_price: + Energie
offers.content.basic_information

offers.content.kind
Rodinný dom

offers.content.type
Prenájom

Úžitková plocha:
140 m²

Plocha pozemku:
96 m²
offers.content.info
Directreal Smile - NA PRENÁJOM: Prémiový 5-izbový radový dom v uzavretom kondomíniu s bazénom a záhradou (Čakanková ul.)

Ponúkame na prenájom priestranný, kompletne zariadený 5-izbový rodinný dom v modernej radovej zástavbe na Čakankovej ulici vo Vrakuni. Dom sa nachádza v exkluzívnom, uzavretom komplexe (kondomínium), ktorý obyvateľom poskytuje maximálne súkromie, bezpečie a nadštandardný komfort vrátane prístupu k spoločnému bazénu.

PARAMETRE A DISPOZÍCIA DOMU
Úžitková plocha: 140 m²
Pozemok a záhrada: 96 m² (krásne upravená okrasná záhrada s vyvýšenými záhonmi a vonkajším posedením na terase)
Počet izieb: 5 (priestranná obývacia izba + 4 samostatné spálne/pracovne)
Parkovanie: 2 vyhradené parkovacie miesta priamo pred domom, bezpečne umiestnené za bránou v uzavretom areáli objektu.

Dispozičné riešenie:
Prízemie: Vstupná predsieň, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, technická miestnosť, prepojená denná časť – moderná kuchyňa s kompletne zabudovanými spotrebičmi, jedálenské sedenie a obývacia izba s výstupom na vlastnú terasu a záhradu.
Poschodie: Nočná časť pozostávajúca z 3 samostatných izieb (spální) a priestrannej rodinnej kúpeľne s vaňou.
Stav a vybavenie: Dom sa prenajíma kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi, pripravený na okamžité komfortné bývanie

‍️ BENEFITY KONDOMÍNIOVÉHO BÝVANIA
Uzavretý areál: Bezpečné prostredie ideálne pre rodiny s deťmi, prístupné cez bránu len pre rezidentov.
Spoločný bazén: Udržiavaný bazén priamo v areáli, určený výhradne pre obyvateľov kondomínia počas letných mesiacov.
Šport a zábava pre deti: Priamo v areáli nájdete detské ihrisko, preliezky, trampolínu a pingpongový stôl.
Komunitné grilovanie: K dispozícii je vonkajší gril a altánok s príjemným posedením na susedské či rodinné stretnutia.
Komunitná atmosféra: Pokojné susedstvo s kompletne upraveným spoločným prostredím.

TOP LOKALITA (Čakanková ulica)
Tiché bývanie: Čakanková ulica v mestskej časti Vrakuňa ponúka pokojnú štvrť bez hlučnej mestskej dopravy.
Občianska vybavenosť: Kompletná infraštruktúra v pešej dostupnosti – základná škola, gymnázium, stredná odborná škola, škôlky, obchody, supermarkety a reštaurácie.
Príroda a relax: V tesnej blízkosti sa nachádza obľúbený Lesopark Vrakuňa, ideálny na prechádzky, beh a športové aktivity.
Rýchla a bezproblémová dostupnosť na mestský obchvat (D4/R7), rýchle napojenie na diaľnicu, zastávky MHD a nákupné centrá OC Retro či Avion Shopping Park.

VYSOKÝ ŠTANDARD VYBAVENIA
Prémiové materiály: Kvalitné drevené parkety.
Tepelná pohoda: Zabudovaná klimatizácia pre ideálnu teplotu počas horúcich letných dní.
Súkromie a tienenie: Vonkajšie žalúzie na reguláciu svetla a dizajnové závesy dotvárajúce útulnú atmosféru.

CENA A PODMIENKY PRENÁJMU
Mesačné nájomné: 1.900 € + Energie a internet: 250 €. Celková cena: 2.150 €/mesiac (vrátane energií a vysokorýchlostného internetu)
Dostupnosť: od 1.7.2026

Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí prvé mesačné nájomné s energiami, vratný depozit a odmena pre RK vo výške jedného mesačného nájmu.
---
Oslovila Vás táto nehnuteľnosť? Neváhajte ma kontaktovať:
Mgr. Michaela Mosná
0905 207 762
m.mosna@directreal.sk
Počet izieb: 5.izbový
Celková úžitková plocha m2: 140
Plocha obytnej časti m2: 140
Výmera pozemku m2: 96
Zastavaná plocha m2: 70
Pozemok: Rovinatý
Konštrukcia domu: Tehla+Kváder
Príjazdová cesta: Asfalt
Podpivničený: Nie
Skolaudovaný v roku: 2008
Inžinierske siete: Elektrina,Plyn,Kanalizácia,Verejný vodovod,Internet
Kúrenie: Plynové
Počet nadzemných podlaží: 1
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Parkovacie státie 2x
Alarm: Áno
Vybavenie domu: Bazén,Záhradný altánok,Klimatizácia,Terasa
Rekonštrukcie: ,,,,,,,,
Terasa: Áno
Elektrický prúd: 220/380 V
Spoločenské možnosti: Kúpalisko,Turistika,Divadlo,Kino,Cyklistické trasy
Možnosti využitia: Trvalé bývanie
Typ strechy: Rovná

Viac informácií o nehnuteľnosti: http://y9.sk/pYp

Kontakt na makléra:
Michaela Mosná
+421905207762
m.mosna@directreal.sk
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
140 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Energetický certifikát budovy:
nie je

Plocha pozemku:
96 m²

Zastavaná plocha:
70 m²
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej