1-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – ŠAĽA, V. ŠROBÁRA – IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Šaľa

1 izbový byt | V. Šrobára | 33 m²

Realitná kancelária Herák Reality ponúka na predaj kompletne a vkusne zrekonštruovaný 1-izbový

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

97,000 € 2939 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: 1-izbový byt s balkónom - ul. P. Pazmáňa 7, Šaľa

Reality Šaľa

1 izbový byt | P. Pázmaňa | 50.58 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v Šali nachádzajúci sa na 13. poschodí z 13 v bytovom dome s vý

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Šaľa

85,900 € 1698 €/m²

NOVÉ! Priestranný 1izbový byt na ulici J. Palárika

Reality Šaľa

1 izbový byt | J. Palárika | 36.45 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj priestranný 1izbový byt vo vyhľadávanej lo

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

89,000 € 2442 €/m²

Pre konkrétnu klinetku hľadám 1 izbový byt v Šali

Reality Šaľa

1 izbový byt | Šaľa | 40 m²

SaleA- Váš partner v realitách hľadá pre konkrétnu klientku 1 izbový byt v Šali. V prípade, že

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

123 € 3 €/m²

REZERVOVANÝ- Predaj 1-izbový byt Šaľa, Veča po čiastočnej rekonštrukcii

Reality Šaľa

1 izbový byt | Hollého | 38 m²

REZERVOVANÝ- Ponúkame na predaj príjemný, slnečný 1-izbový byt s praktickou dispozíciou v obľúb

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Šaľa

79,000 € 2079 €/m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v meste Šaľa o výmere 38 m².

Reality Šaľa

1 izbový byt | 38 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v meste Šaľa o výmere 38 m². Byt prešiel staršou rekonštrukciou

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šaľa

88,000 € 2316 €/m²

Na predaj 1-izbový byt s balkónom v Šali – ideálna investícia alebo štartovacie bývanie

Reality Šaľa

1 izbový byt | 38 m²

Na predaj 1-izbový byt s balkónom v Šali – ideálna investícia alebo štartovacie bývanie Ponúka

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Šaľa

85,000 € 2237 €/m²

Na predaj 1-izbový byt s balkónom na Novomeského ulici v Šali. Byt s výmerou 38 m²

Reality Šaľa

1 izbový byt | L. Novomeského | 38 m²

Na predaj 1-izbový byt s balkónom na Novomeského ulici v Šali. Byt s výmerou 38 m² je po starše

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šaľa

93,000 € 2447 €/m²

NOVINKA | Štýlový kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt v centre Šale

Reality Šaľa

1 izbový byt | Letná | 37 m²

Hľadáte moderný byt bez ďalších investícií v TOP lokalite priamo v centre mesta? Tento kompletn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

104,000 € 2811 €/m²

DIRECTREAL|„Kráľovské bývanie na Kráľovskej ulici, 50 m² čistého luxusu s vlastným wellness.“

Reality Šaľa

1 izbový byt | Kráľovská | 50 m²

Directreal Partner - Exkluzívne v Directreal Partner vám predstavujeme nehnuteľnosť, ktorá na

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

118,500 € 2370 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpim 1 izbový byt - hotovosť ihneď - kdekoľvek v SA

Reality Šaľa

1 izbový byt | 39 m²

Kúpim 1iz byt v akejkoľvek lokalite v meste Šaľa alebo Šaľa-Veča. Platba v hotovosti. Ohľadne

Publikované: 26.11.2020 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Šaľa

80,000 € 2051 €/m²

REZERVOVANÝ ! Svetlý moderne zrekonštruovaný 1-izbový byt v centre mesta na Kukučínovej ulici

Reality Šaľa

1 izbový byt | Kukučínova | 40 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj zaujímavo zrekonštruovaný 1-izbový byt o výmer

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Šaľa

95,000 € 2375 €/m²

DIRECTREAL|Kompletne zariadený 1 izbový byt na predaj na ulici Mostová

Reality Šaľa

1 izbový byt | Mostová | 30 m²

Directreal Family - Ponúkam na predaj zrekonštruovaný 1 izbový byt na ulici Mostová na sídlisk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

88,000 € 2933 €/m²

1-izbák na prízemí // na VÝMENU za iný byt

Reality Šaľa

1 izbový byt | V. Šrobára | 33 m²

Vymením za inú nehnuteľnosť (byt, dom, pozemok) +/- doplatok... navrhnite.. 1iz sa nachádza v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Šaľa

Cena dohodou

Vymením alebo predám 1iz byt na prízemí // Šaľa

Reality Šaľa

1 izbový byt | V. Šrobára | 32 m²

Predaj/Výmena je možná za inú nehnuteľnosť (byt, dom, pozemok) +/- doplatok... navrhnite.. 1iz

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Šaľa

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23085)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30318)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie