Predaj 3-izbový byt, 90 m², pôvodný stav, vlastné kúrenie, vlastné parkovanie - centrum mesta Prievidza – ul. Nová

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nová | 90 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s pozemkom v centre Prievidze Ponúkame na predaj výnimočný

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Prievidza

115,000 € 1278 €/m²

Top
Top

NANDU - predaj 3i zrekonštruovaného bytu pri Draždiaku v Petržalke, Topoľčianska, BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Topoľčianska | 64 m²

NANDU ponúka na predaj výborne dispozične riešený 3izbový byt (možnosť využívať aj ako 4 izbový

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 4375 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BYTY SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²

Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

3-izbový byt na Družicovej ulici po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 61 m²

Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 4672 €/m²

Top
Top

PREDAJ: 3 izbový byt, 82 m2 + lodžia, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rezedová | 82 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s lodžiou, pivnicou a garážou na Rezedovej ulici

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 3901 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ I 3-izbový byt 66,5 m² I Športovcov Bysterec

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Športovcov | 66.5 m²

Ponúkame na predaj kompletne vyprataný a ihneď voľný 3-izbový byt na ulici Športovcov (sídlisko

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

141,000 € 2120 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

3 izbový byt | Bratislavská | 61 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nitra

179,990 € 2951 €/m²

Top
Top

NOMA | ČEREŠNE- Konečne POCTIVÁ výmera a ŠTÝLOVÝ interiér /2xparking, pivnica

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 88.4 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento unikátny 3-izbový byt v obľúbe

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 4355 €/m²

Top
Top

NOMA | ZÁLUŽICKÁ- Poctivý 3-izbový BYT v zelenej časti ŠTRKOVCA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 73 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby vám ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,600 € 3268 €/m²

Top
Top

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

3. Fáza už v predaji! - 3-izbový mezonet s vlastnou záhradou

Reality Senica

3 izbový byt | neurčená | 65.52 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový mezonetový byt s vlastnou záhradou na okraji mesta Senica, časť

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Senica

158,500 € 2213 €/m²

Top
Top

3-izbový byt na Kramároch za cenu, ktorá dáva zmysel | loggia, výhľad a Koliba za rohom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 60.03 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj praktický 3-izbový byt na Kramároch, ktorý je ideálnou

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 4481 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

Štýlový trojizbový byt na predaj, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Jána Bottu | 62.69 m²

Hľadáte moderný trojizbák v Trnave? Tak tento štýlový byt musíte vidieť. Moderná dispozícia sko

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izb. byt s 2 lodžiami po novej kompletnej rekonštrukcii - Ždiarska ul. - sídlisko Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

229,990 € 3538 €/m²

Top
Top

PREDAJ 3-izbový mezonetový byt 95,39 m2 s terasou 11,6 m2 a PARKOVANÍM VO DVORE na Povrazníckej ulici v Starom Meste-Bratislave.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Povraznícka | 95.35 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový mezonetový byt 95,39 m2

Publikované: 07.09.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 3828 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 3906 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Novostavba, 3 izbový byt s pozemkom, terasa, parkovanie, Lužianky, RED OAK

Reality Lužianky

3 izbový byt | 101 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt v obci Lužianky, v projekt

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lužianky

184,000 € 1822 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Novostavba, 3 izbový byt, loggia, parkovanie, vlastný pozemok, Lužianky, RED OAK

Reality Lužianky

3 izbový byt | 101 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt s loggiou v obci Lužianky,

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lužianky

179,000 € 1772 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

3-izbový byt s loggiou po rekonštrukcii, 66 m², Trnava, Prednádražie

Reality Trnava

3 izbový byt | 72 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 2847 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Novostavba 3 izbový byt s loggiou a parkovacím státím, Boleráz

Reality Boleráz

3 izbový byt | 75 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou v novo projekte v obci Bolerá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Boleráz

159,900 € 2132 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3-izbový pražský byt pri Novej nemocnici, Ipeľská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt pražského typu na Ipeľskej ulici na sídlisku Terasa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,900 € 3907 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie