Lukratívny pozemok pre váš domov – 1124 m², Andovce (len 3 km od NZ)

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 1,124 m²

Hľadáte ideálne miesto pre stavbu rodinného domu, kde sa spája ticho vidieka s blízkosťou mesta

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

85,000 € 76 €/m²

5 izb. rodinný dom , Košice Krásna, 124m2, Košice IV

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | - | 125 m²

Ponúkame na prenájom nový 5 izb. RD v mestskej časti Košice Krásna. Ponuka nie je vhodná pre ub

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na prenájom Košice-Krásna

2,300 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Obchodný - kancelársky priestor, suchý sklad 66 m2, poschodie

Reality Košice-Juh

Obchodné priestory | Južná trieda | 66 m²

Na prenájom obchodný / administratívny priestor vo dvore areálu na ul. Južná trieda. Priestor

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

390 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

ZĽAVA Dom pre veľké skupiny, ktorý zarába Mýto – Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | Mýto pod Ďumbierom | 250 m²

ZĽAVA! Hľadáte priestranný dom, ktorý bez problémov ubytuje veľkú rodinu, partiu priateľov ale

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

289,000 € 1156 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3-izbový byt s balkonom a výhľadom na rieku – Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 73 m²

Len u nás ! Realitná kancelária VASSE Reality ponúka na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v t

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

123,000 € 1685 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5i chalet na slnečnom pozemku Krpáčovo Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Krpáčovo | 180 m²

TOP lokalita, výborná investícia, pešia dostupnosť k vodnej ploche aj na lyžiarsky svah.. ..to

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

252,033 € 1400 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Útulná 4i chata v lesnom prostredí Mýto p. Ďumbierom Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | - | 130 m²

Chata sa nachádza na úpätí Národného parku Nízke Tatry pod najvyšším vrcholom Nízkych Tatier, p

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

349,000 € 2685 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný byt s garážou Rezidencia Romantika Trangoška

Reality Horná Lehota

3 izbový byt | Trangoška | 91.5 m²

Slnečný byt sa nachádza v areáli Rezidencia Romantika s luxusnými apartmánmi priamo na úpätí na

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Horná Lehota

320,000 € 3497 €/m²

Štýlová dvojapartmánová drevenica Mýto Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chata, drevenica, zrub | Mýto pod Ďumbierom | 250 m²

Drevenica sa nachádza v podtatranskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, známej tiež ako obľúbené lyži

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

405,000 € 1620 €/m²

PREDAJ DOM 186,10M2, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, PIVNICA, LETNÁ KUCHYŇA, PRIESTRANNÝ POZEMOK 800M2, CENA DOHODOU

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | - | 186.1 m²

V PONUKE 3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA! Hľadáte pokojné a bezpečné bývanie pre Vás a Vaše ratolesti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Uzavretý administratívny priestor na prenájom - 297 m2, Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 297 m²

Ponúkame Vám na prenájom uzavretý administratívny celok s výmerou 297 m² nachádzajúci sa na 3.

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne priestory od 25 m2 na prenájom - Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 25.2 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárie s výmerou od 25 m² v administratívno-obchod

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

639 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-podlažný obchodný priestor s vyhradenými parkovacími miestami.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Údernícka | 180.95 m²

Ponúkame Vám na prenájom dvojpodlažný obchodný priestor o výmere 180,95 m2 s parkovacími miesta

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

10.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predám pozemok vo Vyhniach + stavebné povolenie na chatu.

Reality Vyhne

Rekreačný pozemok | Nad Vyňami | 777 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok Vyhne, Nad Vyňami. Plocha: pozemku 777m2. Sv

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

43,000 € 55 €/m²

Predám zabehnutú reštauráciu v Banskej Štiavnici.

Reality Banská Štiavnica

Reštauračné priestory | Štiavnická | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadenú reštauráciu Banská Štiavnica, Štiavnická. Plocha: úžitková 170

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Banská Štiavnica

1 € 0 €/m²

Predám RD Zobor Nitra.

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 300 m²

Predám RD Zobor - Nitra v lukratívnej časti s výhľadom na mesto. Rozloha pozemku 965m2, RD 300m

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Na predaj novostavba 3 izb.bungalovu, Trávnica.

Reality Trávnica

Rodinný dom | Bočná | 100 m²

Fotky sú dôležitou súčasťou predaja nehnuteľnosti, ale stáva sa, že pri obhliadke záujemci pove

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trávnica

189,000 € 1890 €/m²

Skladovací priestor na prenájom - 100 m2, Kopčianska ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Skladový objekt | Kopčianska | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor (skladovacia kója) o celkovej výmere 100 m2 s možnos

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

7.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladovacie haly na prenájom - 640 m2, 2.256 m2 a 3.430 m2, Staviteľská ul., Zohor.

Reality Zohor

Skladový objekt | Staničná | 640 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruované skladové haly s výmerami 640 m2, 2.256 m2 a 3.430 m2 n

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Zohor

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladový priestor na prenájom - 288 m2, Kukučínova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Kukučínova | 288 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 288 m2 v skladovom areáli na Kukuč

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Ponukame do dlhodobého prenájmu krasný 3 izbový rodinný dom

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 160 m²

Ponúkame Vám na prenájom vblízkosti centra krasný rodinný dom. Plocha: úžitková 160m2. Vybaveni

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na prenájom Topoľčany

900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Univerzávny priestor na prenájom pre kanceláriu aj služby v centre mesta – 113 m²

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 113 m²

Multifunkčný priestor v centre mesta – 113 m² . Ponúkame na prenájom veľkorysý priestor o výme

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

932 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predám RD Tesárske Mlyňany.

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Tesárske Mlyňany | 89 m²

Predám RD v Tesárskych Mlyňanoch na veľkom pozemku 1441m2, šírka 22m, hlavný dom je veľký 89m2

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

106,000 € 1191 €/m²

Predaj rodinný dom -NOVOSTAVBA

Reality Zbehy

Rodinný dom | - | 110 m²

Popis nehnuteľnosti: lokalita- Nitra časť- Zbehy pozemok- 528 m2 -tehlový rodinný dom -úž

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zbehy

219,900 € 1999 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23027)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie