Na prenájom 2-podlažný obchodný priestor s vyhradenými parkovacími miestami.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Údernícka | 180.95 m²

Ponúkame Vám na prenájom dvojpodlažný obchodný priestor o výmere 180,95 m2 s parkovacími miesta

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

10.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predám pozemok vo Vyhniach + stavebné povolenie na chatu.

Reality Vyhne

Rekreačný pozemok | Nad Vyňami | 777 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok Vyhne, Nad Vyňami. Plocha: pozemku 777m2. Sv

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

43,000 € 55 €/m²

Ponukame do dlhodobého prenájmu krasný 3 izbový rodinný dom

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 160 m²

Ponúkame Vám na prenájom vblízkosti centra krasný rodinný dom. Plocha: úžitková 160m2. Vybaveni

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na prenájom Topoľčany

900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Univerzávny priestor na prenájom pre kanceláriu aj služby v centre mesta – 113 m²

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 113 m²

Multifunkčný priestor v centre mesta – 113 m² . Ponúkame na prenájom veľkorysý priestor o výme

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

932 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj rodinný dom -NOVOSTAVBA

Reality Zbehy

Rodinný dom | - | 110 m²

Popis nehnuteľnosti: lokalita- Nitra časť- Zbehy pozemok- 528 m2 -tehlový rodinný dom -úž

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zbehy

219,900 € 1999 €/m²

Na prenájom nebytový priestor v projekte Rínok Rača – 45 m²

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Rudroffova | 45.51 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s výmerou 45,51 m² v novostavbe polyfunkčnej budovy v pr

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predám RD Tesárske Mlyňany.

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Tesárske Mlyňany | 89 m²

Predám RD v Tesárskych Mlyňanoch na veľkom pozemku 1441m2, šírka 22m, hlavný dom je veľký 89m2

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

106,000 € 1191 €/m²

Predám vinohrad s chatou Bita - Dolné Krškany, Nitra.

Reality Nitra

Vinica, chmelnica | Bita | 2,000 m²

Predám vinohrad s chatou Bita - Dolné Krškany, Nitra. Rozloha 20á. Šírka pozemku 8m a dĺžka 25

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

55,000 € 28 €/m²

Predám pozemok Nitra - Lehota 2694m2.

Reality Lehota

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,694 m²

Predám pozemok Nitra - Lehota 2694m2. Cena u makléra. Dostupnosť sieti je cca 50m od pozemku. P

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Lehota

1 € 0 €/m²

Administratívne priestory od 25 m2 na prenájom - Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 25.2 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárie s výmerou od 25 m² v administratívno-obchod

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

639 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Predám zabehnutú reštauráciu v Banskej Štiavnici.

Reality Banská Štiavnica

Reštauračné priestory | Štiavnická | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadenú reštauráciu Banská Štiavnica, Štiavnická. Plocha: úžitková 170

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Banská Štiavnica

1 € 0 €/m²

Obchodný priestor v novostavbe bytového domu na prenájom - 109 m2, ul. Závodu Matador.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | - | 109.24 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor o výmere 109,24 m2 situovaný v novostavbe bytového d

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predám RD Zobor Nitra.

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 300 m²

Predám RD Zobor - Nitra v lukratívnej časti s výhľadom na mesto. Rozloha pozemku 965m2, RD 300m

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

3i dom s veľkým pozemkom v príjemnom prostredí - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Koncová | 158 m²

Realitná kancelária FinProfit REAL v exkluzívnom zastúpení klienta, Vám ponúka na predaj príjem

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

450,000 € 2848 €/m²

Skladový priestor na prenájom - 361 m2, ul. Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na Pántoch | 361 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o výmere 361 m2 v skladovo-distribučnom areáli na ul

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladovací priestor na prenájom - 300-600 m2, Kopčianska ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | Kopčianska | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor (skladovacia kója) o celkovej výmere 300 m2 s možnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

7.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladové priestory s možnosťou delenia - 360 m2-1.800 m2, ul. Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na Pántoch | 360 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 1.800 m2 s možnosťou rozdelenia na

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárie s umývadlom na prenájom - od 13 m2, Nádražná ul.

Reality Ivanka pri Dunaji

Kancelárie, administratívne priestory | Nádražná | 13 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách už od 13 m², situované v 3-podlaž

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

RODINNÝ DOM V ŠTANDARDE, NOVOSTAVBA, TEPELNÉ ČERPADLO, 3x PARKOVACIE STÁTIE, NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 122 m²

BÝVAJTE IHNEĎ. V PONUKE POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ DVOJPODLAŽNÝ RD s priestranným pozemkom, terasou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šamorín

235,000 € 1926 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD s garážovým státim, so 100m2 predzáhradou, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie klimatizácia

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Dúhova | 77.11 m²

Predaj 3 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD s garážovým státim, so 100m2 predzáhradou, el. von

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

279,000 € 3618 €/m²

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM MEZONETU, BALKÓNOM A PARKOVANÍM V CENE, KKLIMATIZÁCIA, PRÍJEMNÁ LOKALITA

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | - | 77.44 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, priestranný 2 izbový byt situovaný v p

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

176,000 € 2273 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj klimatizovaný 2izb byt s predzáhradou v štandarde s podlahovým kúrením

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | - | 41.38 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 103A1 kl

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

169,000 € 4084 €/m²

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | - | 41.38 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

169,000 € 4084 €/m²

Predaj 2 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD, s 58m2 predzáhradou, el. vonkajšie žalúzie, klimatizácia

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 47.51 m²

Predaj 2 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD, s 58m2 predzáhradou, el. vonkajšie žalúzie, 1x kli

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

199,400 € 4197 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Rodinné domy na predaj (23028)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Upresniť hľadanie