Ponúkam Vám do prenájmu 2 obchodné priestory v Leviciach.

Reality Levice

Obchodné priestory | Nádražný rad | 180 m²

Ponúkam do prenájmu 2 obchodné priestory nachádzajúce sa v Leviciach na ulici Nábřežný rad. Mom

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na prenájom Levice

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Ponúkam Vám na predaj viničný domček v obci Pečenice.

Reality Pečenice

Záhradná chatka | Nezadaná | 61 m²

Ponúkam Vám na predaj pôvodný kamenný domček zo 60. rokov v obci Pečenice, ktorý sa nachádza v

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Pečenice

44,000 € 721 €/m²

Ponúkam Vám na predaj stavebné pozemky na výstavbu rodinných domov.

Reality Želiezovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 459 m²

Ponúkame Vám na predaj tri stavebné pozemky v meste Želiezovce, časť Svodov, okres Levice. Rozm

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Pozemky na predaj Želiezovce

28,000 € 61 €/m²

Ponúkam Vám na predaj apartmány s jacuzzi v Chorvátsku.

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Doprajte si luxus pri mori. Ak túžite po svojom vlastnom kúsku raja v najobľúbenejšej destináci

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 15.10.2024
Byty na predaj

650,000 € 7143 €/m²

Ponúkam Vám na predaj štúdiový apartmán na Severnom Cypre.

Reality Cyprus

Garsónka | Cyprus

Objavte atraktívne investičné príležitosti a vysnívané bývanie na slnečnom Cypre. Predstavujeme

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 10.06.2025
Byty na predaj

140,000 € 2456 €/m²

Ponúkam Vám na predaj rôzne apartmány na Severnom Cypre.

Reality Cyprus

1 izbový byt | Cyprus

Začnite novú životnú etapu na Severnom Cypre – v raji pre investorov aj milovníkov života pri m

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 10.06.2025
Byty na predaj

100,000 € 1754 €/m²

Ponúkam Vám na predaj štúdiový apartmán na Severnom Cypre.

Reality Cyprus

Garsónka | Cyprus

Vitajte v tejto jedinečnej investičnej príležitosti, ktorá sa nachádza v Iskele na Severnom Cyp

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 16.07.2025
Byty na predaj

79,500 € 1828 €/m²

Ponúkam Vám na predaj apartmán 1 + 1 na Severnom Cypre.

Reality Cyprus

1 izbový byt | Cyprus

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 16.07.2025
Byty na predaj

102,550 € 1311 €/m²

Ponúkam Vám do prenájmu skladový priestor / halu v Leviciach.

Reality Levice

Skladový objekt | 218 m²

Ponúkam Vám do prenájmu skladový priestor / halu v uzavretom areály, vo výmere 218m2. Oblúková

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Objekty na prenájom Levice

550 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Ponúkam Vám na predaj 4 izbový byt v úplnom centre mesta Levice.

Reality Levice

4 izbový byt | 81.9 m²

Ak hľadáte pekné a tiché miesto na bývanie s dosahom všetkých vymožeností mesta ste na správnej

Publikované: 20.01.2023 Aktualizované: 26.05.2025
Byty na predaj Levice

116,000 € 1294 €/m²

Reality Levice

4 izbový byt | Tekovská ul. | 80.4 m²

Ak hľadáte naozaj pekné a tiché miesto na bývanie a zároveň s dosahom všetkých vymožeností mest

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj Levice

138,000 € 1716 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový veľkometrážny byt v centre mesta Levice.

Reality Levice

3 izbový byt | 81.79 m²

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Levice

120,000 € 1467 €/m²

Nový klenot Severného Cypru. Luxusné bývanie a Inteligentná investícia.

Reality Cyprus

3 izbový byt | Cyprus

Vitajte v prestížnom novom projekte renomovanej developerskej skupiny, ktorý sa nachádza v srdc

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 05.08.2025
Byty na predaj

145,800 € 1458 €/m²

Ponúkam Vám do prenájmu 2 izbový byt v úplnom centre mesta Levice.

Reality Levice

2 izbový byt | 60.4 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.07.2025
Byty na prenájom Levice

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Ponúkam Vám na predaj krásny viničný domček v blízkosti Levíc.

Reality Levice

Záhradná chatka | Staré Levice | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný viničný dom so záhradou a vinicou v pokojnej časti Staré Levice.

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

90,000 € 1286 €/m²

Ponúkam Vám na predaj veľkometrážny 3 izbový byt na Pereckej ulici s balkónom.

Reality Levice

3 izbový byt | Perecká ul. | 77.15 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Levice

165,000 € 2139 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 2 izbový veľkometrážny byt vo výbornej lokalite.

Reality Levice

2 izbový byt | 67.37 m²

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Levice

103,500 € 1536 €/m²

Ponúkam Vám do prenájmu priestrannú halu v Leviciach v uzavretom areáli.

Reality Levice

Skladový objekt | Nádražný rad | 760 m²

Ponúkam Vám na prenájom priestrannú skladovú halu s celkovou rozlohou 760 m², ktorá sa nachádza

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Objekty na prenájom Levice

3 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

3-izbový byt, Bielocerkevská, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bielocerkevská | 65 m²

Realitná kancelária Silver Real Vám predstavuje atraktívny 3‑izbový byt s výmerou 65 m² a za

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

189,900 € 2922 €/m²

Novinka
Novinka

Bývanie ako v dome- 2izb byt na prenájom Martin Podháj

Reality Martin

2 izbový byt | Dobšinského | 55 m²

Hľadáte pokojné bývanie, ktoré spája komfort, súkromie a moderný dizajn? Máme pre vás ideálne r

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Martin

620 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Štýlový 2-izbový byt na prenájom Martin, Podháj

Reality Martin

2 izbový byt | Gorkého | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Štýlové bývanie pre jednotlivca alebo pár v obľúbenej lokalite Podháj – Martin

Reality Martin

1 izbový byt | Timravy | 30 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY Hľadáte útulný byt s moderným otvoreným konceptom, kde sa budete cítiť

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Martin

460 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predaj priestranného 4 izbového bytu Priekopa

Reality Martin

4 izbový byt | 81 m²

Hľadáte ideálne bývanie pre rodinu, ktoré spája priestor, súkromie a skvelú lokalitu? Máme pre

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

145,000 € 1790 €/m²

Vkusný mezonet s atmosférou priamo v srdci Trnavy, Štefánikova

Reality Trnava

2 izbový byt | Štefánikova | 49 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na prenájom vkusný 1,5 izbový mezonetový byt v úplnom centre

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Trnava

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23055)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie