Garsónka | Ul. P. O. Hviezdoslava | 20 m²
Hľadáš bývanie, kde všetko vonia novotou? Práve si ho našiel. Ponúkam na prenájom štýlovú garsó
450 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 168 m²
Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný prevádzkový priestor o výmere 168 m² (miestnosti 1.01 – 1.
840 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Priemyselná zóna | 2,900 m²
Ponúkam Vám na predaj rovinaté stavebné pozemky v priemyselnej zóne Levíc na ulici Nádražný rad
237,000 € 82 €/m²
1 izbový byt | Okružná ul. | 34.99 m²
Ponúkam Vám na prenájom moderný 1-izbový byt s výmerou 34,99 m², nachádzajúci sa na Okružnej ul
480 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Okružná ul. | 65 m²
Ak hľadáte naozaj pekné a tiché miesto na bývanie a zároveň s dosahom všetkých vymožeností mest
93,000 € 1431 €/m²
Rodinný dom | 476 m²
Realitná kancelária Levické-reality Vám ponúka na predaj útulný 2 izbový rodinný dom v Želiezov
113,000 € 237 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Ponúkame na prenájom štýlový a útulný rodinný dom v Leviciach, ktorý sa nachádza vo vyhľadávane
900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Cyprus
Vitajte v tejto jedinečnej investičnej príležitosti, ktorá sa nachádza v Iskele na Severnom Cyp
125,590 € 1091 €/m²
2 izbový byt | Mochovská ul. | 66.9 m²
Ponúkam Vám na predaj 2izbový byt o výmere 66,90m2 ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Nac
95,000 € 1420 €/m²
2 izbový byt | Ul. Z. Nejedlého | 65.8 m²
Hľadáte miesto, kde sa budete každý deň tešiť domov? Tento priestranný 2-izbový veľkometrážny b
140,000 € 2128 €/m²
Skladový objekt | 36 m²
Ponúkam Vám do prenájmu skladový priestor s nízkym stropom a s menšími vstupnými dverami 0,8m,
130 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Vajanského ul. | 80.5 m²
Ak hľadáte pekné a tiché miesto na bývanie s dosahom všetkých vymožeností mesta ste na správnej
124,000 € 1540 €/m²
Garáž | 34.5 m²
Ponúkam Vám na prenájom priestranné garáže v Leviciach, nachádzajúce sa v uzavretom areáli v bl
172 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ul. kpt. J. Nálepku | 64.56 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v tehlovej bytovke s loggiou, o rozlohe 64,56m2. Byt je sve
83,000 € 1286 €/m²
Obchodné priestory | 150 m²
Ponúkam Vám do prenájmu priestranný obchodný priestor vo výbornej lokalite – priamo v centre me
850 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 66.8 m²
105,000 € 1572 €/m²
Obchodné priestory | 100 m²
Realitná kancelária Levické-reality Vám ponúka do prenájmu obchodný priestor na poschodí v cent
500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 82.2 m²
170,000 € 2068 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Mlynská ul. | 46 m²
Ponúkame na prenájom dve pekne zariadené kancelárie v centre mesta Levice. K dispozícii je jedn
500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Skladový objekt | 20.5 m²
Ponúkam Vám do prenájmu zrekonštruovaný skladový priestor s menšími vstupnými dverami 1m, v uza
80 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 620 m²
Realitná kancelária Levické-reality Vám ponúka na predaj 2-podlažný viacgeneračný rodinný dom v
189,000 € 305 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
Ak túžite po svojom vlastnom kúsku raja v jednej z najobľúbenejších destinácií Slovákov, máme s
750,000 € 5357 €/m²
Ovocný sad | 26,687 m²
V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkam na predaj orechový sad v obci Okoč okres Dunajská Streda. S
60,000 € 2 €/m²
Rekreačný pozemok | SNP | 2,529 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny a priestranný pozemok o rozlohe 2529 m², nachádzajúci sa v katast
19,000 € 8 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.