Rodinný dom | Abovská | 345 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
595,000 € 1725 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 60 m²
Realitná kancelária LUX, s.r.o. v zastúpení majiteľov ponúka na predaj záhradnú chatu v katastr
88,000 € 1467 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Riadková | 14,017 m²
Realitná kancelária LUX, s.r.o. v zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok o celkovej výmere
25 €/m2 25 €/m2
Rodinný dom | Levická | 627 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj päťpodlažnú, tehlovú, administratívnu budovu po hĺbkovej, kom
Cena dohodou
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²
Realitná kancelária LUX, s.r.o. vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj rekreačnú cha
79,500 € 994 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Ponúkame ihneď k dispozícii krásny rodinný dom v Dolnom Bare v novovybudovanej lokalite v Dolno
195,000 € 2167 €/m²
1 izbový byt | Andreja Mráza | 38 m²
APARTIM s.r.o. prenajme pekný, zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový byt s balkónom na ulici A.M
500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Stavbárska | 41.17 m²
Apartim sro predá 2 izbový byt na Stavbárskej ulici vo Vrakuni. Má rozlohu 41,17 m2 a nachádza
95,000 € 2308 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 82 m²
Ponúkame Vám na predaj náš vzorový dom nachádzaajúci sa v novovybudovanej lokalite obce Dolný B
215,000 € 2622 €/m²
Rodinný dom | Bottova ulica | 107 m²
Ponúkame Vám na predaj za ÚVODNÚ VÝHODNEJŠIU CENU moderné 4-izbové Rodinné Domy v krásnej zabýv
349,900 € 3270 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 82 m²
Ponúkame Vám 2 typy priestranného 4 izbového rodinného domu v skvelej lokalite v obci Dolný Bar
185,000 € 2256 €/m²
Obchodné priestory | Vrakunská | 94.3 m²
Apartim sro predá zaujímavý obchodný nebytový priestor so všestranným využitím v komplexe Dolce
260,000 € 2757 €/m²
Rodinný dom | 109 m²
Spoločnosť NUTUM Vám predstavuje exkluzívny projekt „NOVÝ MILOSLAVOV"! Ide o výstavbu 13 rodin
349,900 € 3210 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²
POSLEDNÉ stavebné pozemky v novej lokalite Dolný Bar! www.slnieckodolnybar.sk NUTUM – Exkluzív
56,000 € 99 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²
Utolsó telkek házépitésére Albáron!!! www.slnieckodolnybar.sk TELEK: - 563 m2 - az UPI szerint
56,000 € 99 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 82 m²
185,000 € 2256 €/m²
2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²
MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n
254,000 € 4097 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²
Na predaj novostavby rodinných domov – Lehnice, časť Sása (blízko Bratislavy) Cena: od 184000 €
184,000 € 2629 €/m²
Iný byt | Nádvorie Európy | 80 m²
Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť bývať v samotnom centre mesta, v byte s rozlohou 80 m² s nád
Cena dohodou
2 izbový byt | Kmeťova | 42 m²
Hľadáte moderné bývanie s veľkou terasou a bezstarostným parkovaním pod bytovým domom a bezbari
167,000 € 3976 €/m²
Orná pôda | 1,212 m²
Ponúkame na predaj rovinatý pozemok s celkovou výmerou 1212 m², situovaný v extraviláne obce k.
15,500 € 13 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko | Wolfsthal | -
Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenom Wolfsthale, ktorý búra mýty o starších stavbách. Hoc
450,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²
RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám pri
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²
RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám pr
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.