Pozemok 1212 m2 s poľnohospodárskym využitím

Reality Bratislava-Čunovo

Orná pôda | 1,212 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok s celkovou výmerou 1212 m², situovaný v extraviláne obce k.

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

15,500 € 13 €/m²

HISTORICKÝ CHARAKTER, MODERNÝ KOMFORT: KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ DOM VO WOLFSTHALE

Reality Wolfsthal

Rodinný dom | Rakúsko | Wolfsthal | -

Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenom Wolfsthale, ktorý búra mýty o starších stavbách. Hoc

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Wolfsthal

450,000 € 2500 €/m²

Predaný! Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 6 Gerlach

Reality Štôla

Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²

RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám pri

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štôla

Info v RK

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rezervovaný! Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 7 Slavkov

Reality Štôla

Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²

RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám pr

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štôla

Info v RK

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Veľký 2 izbový byt obklopený zeleňou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 79.3 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2900 €/m²

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

ZARIADENÁ 6-izbová moderná vila s bazénom a 2 výťahmi na hradnom kopci

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 330 m²

Ponúkame Vám na predaj modernú mestskú vilu situovanú v pokojnej časti Staré mesto - hradný kop

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Moderne zariadený a klimatizovaný 4-izbový byt Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 112 m²

Predáme priestranný 4-izbový byt s balkónom a nádherným výhľadom na Horský park, ktorý je situo

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

ZARIADENÁ 6-izbová moderná vila s bazénom a 2 výťahmi Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 330 m²

Ponúkame Vám na prenájom modernú mestskú 6-izbovú vilu situovanú v pokojnej časti Staré mesto -

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

VÝNIMOČNÝ LUXUSNE VYHOTOVENÝ INDUSTRIÁLNY LOFT SO SAUNOU A JACUZZI

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Turbínová | 164 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový industriálny byt v Novom Meste. Tento jed

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA - 99 m2 | KOMPLETNÁ KVALITNÁ REKONŠTRUKCIA | IHNEĎ VOĽNÝ | GARÁŽ

Reality Trnava

4 izbový byt | Vajanského | 99 m²

Ponúkam Vám na predaj elegantný prémiový 4-izbový byt s nádherným výhľadom na historické mestsk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

309,980 € 3131 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom veľkometrážneho 1 izbového bytu Hviezdoslavovo nám. Staré Mesto Bratislava aj krátkodobo

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Hviezdoslavovo námestie | 60 m²

Prenajímame krásny veľkometrážny mezonet v Starom Meste v Bratislave. Byt sa nachádza v úplnom

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj domu Lučenec obec Ábelová

Reality Ábelová

Rodinný dom | Nezadaná | 230 m²

Ponúkame na predaj rodinné vidiecke sídlo s dušou a pokojom prírody v srdci malebnej obci Ábel

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ábelová

1 € 0 €/m²

člen NARKS

3D Obhliadka Luxusný 1,5 izbový byt Pínia Vrútky

Reality Vrútky

2 izbový byt | Palackého | 45.68 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny 1,5-izbový byt v novostavbe Pínia. Byt s výmerou 45,68 m² vrát

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Vrútky

660 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

4-izb. byt pražského typu, KR, LO – Irkutská ul., Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

4 izbový byt | Irkutská | 72 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 4-izbový byt pražského typu na Irkutskej ulici v Košiciac

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

235,000 € 3264 €/m²

Novinka
Novinka

** NOVOSTAVBA ** 4 izb. RD s predprípravou na krb a so zastrešenou terasou ÚP 125m2, pozemok 609m2 - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Ľ. Podjavorinskej | 125 m²

Ponúkame na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu typu bungalov v novej lokalite na ulici P

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

389,000 € 3112 €/m²

4-izb. byt v RD s dvomi bytovými jednotkami v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Azalková | 89.86 m²

So súhlasom majiteľa Vám ponúkame 4 izbový byt v RD s dvomi bytovými jednotkami, ulica Azalkov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

300,000 € 3339 €/m²

Kompletne zariadený a klimatizovaný 3 izb. byt so zasklenou loggiou – BUDATÍNSKA ULICA, PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 70 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený a klimatizovaný 3 izbový byt so zasklenou loggiou na B

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

4 izbový podpivničený RD s garážou, ÚP 150m2, pozemok 1629m2 – Poľovnícka ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Poľovnícka | 150 m²

Ponúkame na predaj veľkoryso riešený 4 izbový podpivničený rodinný dom s garážou vo výbornej lo

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Bernolákovo

395,000 € 2633 €/m²

** NOVOSTAVBA ** 4 izbové mezonety v dvojdome, ÚP 120m2 – OKRUŽNÁ ULICA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Okružná | 120 m²

Ponúkame na predaj dva 4 izbové mezonetové byty v rodinnom dome s dvomi bytovými jednotkami na

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 09.09.2025
Domy na predaj Bernolákovo

265,000 € 2208 €/m²

** PRÁVE SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA ** Úžasný 4 izb. byt s terasou a 2 garáž. státiami v cene – MIEROVÁ, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 116.66 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 4 izbový byt V PRÁVE SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE REZIDENCIA MIERO

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

589,000 € 5049 €/m²

Ponúkame na predaj novostavbu v Kolárove na klúč

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Južná zóna | 110 m²

Heaven reality ponúka na predaj modernú 4 ‑ izbovú novostavbu „na kľúč“ v Kolárove vo vyhľadáva

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

214,990 € 1954 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj novostavbu v Ded.Mládeže na klúč

Reality Dedina Mládeže

Rodinný dom | Dedina Mládeže | 110 m²

Heaven reality ponúka na predaj modernú 4 ‑ izbovú novostavbu „na kľúč“ v Dedine Mládeže. Typ

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dedina Mládeže

169,990 € 1545 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie