Útulná garsónka v centre Piešťan na prenájom

Reality Piešťany

Garsónka | Teplická | 20 m²

Hľadáte útulné bývanie v srdci Piešťan? Máme pre vás ideálnu ponuku! Ponúkame na prenájom menši

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

450 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

APARTMÁN - Komplet na mieru moderne zariadený s terasou v Hrabove

Reality Ružomberok

Apartmán | Hrabovská | 63 m²

APARTMÁN - Komplet na mieru moderne zariadený s terasou v Hrabove Predstavujeme vám jedinečnú

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

219,900 € 3490 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM - GASTRO komplet vybavená GASTRO prevádzka vo Vrbovom

Reality Vrbové

Reštaurácia | Námestie slobody | 197 m²

PRENÁJOM - GASTRO komplet vybavená GASTRO prevádzka vo Vrbovom Hľadáte vhodný priestor pre svo

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Vrbové

800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

ABSOLUTIO Office Piešťany komerčná nehnuteľnosť v centre Piešťan

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Teplická | 1,938.15 m²

ABSOLUTIO Office Piešťany - komerčná nehnuteľnosť v centre mesta Absolutio Office Piešťany je

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

1,600,000 € 826 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelársko-obchodný priestor (kancelária / terapie) na spolunájom – Ružinov, Exnárova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Exnárova | 20 m²

Ponúkam na spolunájom menší kancelársko-obchodný priestor v Ružinove na Exnárovej ulici. Pries

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom: Priestranný a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt 70m² – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Čiližská | 70 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 70m² (plus pivnica

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Vaše Nové Obchodné priestory na dobrej adrese v Piešťanoch

Reality Piešťany

Obchodné priestory | K lodenici | 145.68 m²

Vaše Nové Obchodné priestory na dobrej adrese v Piešťanoch Hľadáte sídlo pre Vaše podnikanie..

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA Slnečný pozemok s majestátnym výhľadom - investícia

Reality Ratnovce

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 9,927 m²

Slnečný pozemok s majestátnym výhľadom - sad, vinohrad, investícia Ponúkame Vám na predaj slne

Publikované: 19.01.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

8 €/m2 8 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívna rodinná vila vo vyhľadávanej lokalite, pozemok 1.000m²

Reality Piešťany

Rodinný dom | Lužná | 295 m²

Exkluzívna rodinná vila vo vyhľadávanej lokalite, pozemok 1.000m² Výnimočná rezidencia sa nach

Publikované: 15.12.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Piešťany

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Tri staršie rodinné domy v tichej časti obce Pobedim

Reality Pobedim

Rodinný dom | Pobedim | 236 m²

Tri staršie rodinné domy v tichej časti obce Pobedim Ponúkame Vám na predaj súbor troch rodinn

Publikované: 20.02.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pobedim

144,900 € 614 €/m²

SRG | Nikdy nestíhate bus / vlak? Problém vyriešený | Ľ. Štúra

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Ľ. Štúra | 36 m²

Bývajte ani nie minútu od stanice v útulnom a pekne prerobenom 1-izb. byte so zariadením a aj s

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Hľadáme nové prevádzky, ktoré rozhýbu Prúdy!

Reality Trnava

Obchodné priestory | Včelárska ulica | 200 m²

Máte skvelý nápad, značku alebo gastro, ktoré si zaslúži viac než len nenápadnú adresu? V III.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

Info v RK

PRÚDY TRNAVA III. etapa - 1 izb. byt s balkónom

Reality Trnava

1 izbový byt | Včelárska ulica | 32.55 m²

Prúdy Trnava je nadštandardné bývanie na skok od centra - už aj s podlahovým kúrením v štandard

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

145,900 € 4482 €/m²

PRÚDY TRNAVA III. etapa - 2 izb. byt s loggiou

Reality Trnava

2 izbový byt | Včelárska ulica | 51.16 m²

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 3712 €/m²

PRÚDY TRNAVA III. etapa - 3 izb. byt s loggiou

Reality Trnava

3 izbový byt | Včelárska ulica | 69.7 m²

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

234,900 € 3370 €/m²

Na predaj veľkometrážny 3-izbový apartmán s krbom, Tatranská Lomnica - Apartmánový dom Wili (3D-prehliadka).

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 112 m²

Ponúkam na predaj kompletne zariadený veľkometrážny 3-izbový apartmán, nachádzajúci sa v TOP Lo

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

334,500 € 2987 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj moderné kancelárske priestory v Starej Ľubovni (od 20m2).

Reality Stará Ľubovňa

Kancelárie, administratívne priestory | Popradská | 19.27 m²

Ponúkam na predaj nové, moderné kancelárske priestory v Starej Ľubovni. Ide o lokalitu na ul. P

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Priestory na predaj Stará Ľubovňa

31,988 € 1660 €/m²

Prenájom obchodného priestoru 130 m2, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Hattalova | 130 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-kancelársky priestor o výmere 130,1 m2 na prízemí polyfunkčnej bu

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj obchodný priestor, 77,6 m2, Staré Mesto - pešia zóna.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | 77.59 m²

Ponúkame NA PREDAJ exkluzívny obchodný nebytový priestor v srdci historického centra Bratislavy

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 5142 €/m²

Predaj staršieho rodinného domu s veľkým pozemkom na Kolibe.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom - výnimočnú nehnuteľnosť s neobmedzenými možnosťami v tic

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

785,000 € 3925 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok pri Komárne

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,550 m²

Na predaj - Stavebný pozemok s platným stavebným povolením v Komárne časť Hadovce v novej loka

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

50 €/m2 50 €/m2

3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, BUKOVECKÁ, KOŠICE-NAD JAZEROM

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Bukovecká | 68 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Nad jazerom, na Bukoveckej ul

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

189,000 € 2779 €/m²

Novinka
Novinka

pokojná časť: RD + menší RD prístavba: poz. 646 m2, ul. Národná, Modra - KRÁĽOVÁ, 280,-/m2 (celkom - 180 880,-€)

Reality Modra

Rodinný dom | Národná | 150 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj starší, prízemný a čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový rodin

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Modra

180,880 € 1206 €/m²

Záhrada s murovanou chatou | pozemok 465 m2 | Košice – SEVER, časť Bankov

Reality Košice-Sever

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 16 m²

Ponúkame na predaj udržiavanú murovanú chatu so záhradou o výmere cca 465 m² v tichej a vyhľadá

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

54,000 € 3375 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie