Útulný kompletne zariadený 3 izbový byt v Rači - bezproblémové parkovanie.

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Mudrochova | 60 m²

Spoločnosť DOMOVINA real ponúka na PRENÁJOM menši 3 izbový byt v mestskej časti Bratislava III

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

540 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRENÁJOM | Priestranný 3-izbový byt v centre Martina | 80 m² | Voľný ihneď

Reality Martin

3 izbový byt | Novákova | 80 m²

Hľadáte bývanie, kde máte všetko na dosah a zároveň dostatok priestoru pre pohodlný život? Ponú

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

670 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Útulný 2-izbový byt v Piešťanoch s moderným zariadením a parkovaním

Reality Piešťany

2 izbový byt | Žilinská cesta | 49 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt na Žilinskej ceste v Piešťanoch, ktorý je ideálnou voľbo

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

159,900 € 3263 €/m²

Praktický 1-izbový byt s balkónom – pokoj, zeleň a centrum na dosah

Reality Piešťany

1 izbový byt | 8. mája | 32.8 m²

Príjemný 1-izbový byt s balkónom v zelenej časti Piešťan – ideálne bývanie na dosah centra Hľa

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

420 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Moderný dom pre rodinu, ktorá hľadá viac než len bývanie

Reality Brunovce

Rodinný dom | Brunovce | 117 m²

Novostavba, kde sa bývanie mení na pocit domova Ráno káva na terase, ticho okolo a deti, ktoré

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Brunovce

279,900 € 2392 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný rodinný dom v Chtelnici – ihneď obývateľný

Reality Chtelnica

Rodinný dom | Partizánska | 166 m²

Dom, ktorý má potenciál… a čaká, kým mu dáte vlastný príbeh.. Hľadáte dom, do ktorého sa môžet

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Chtelnica

149,900 € 903 €/m²

3-izbový byt pri parku s potenciálom - Váš nový domov

Reality Piešťany

3 izbový byt | Valová | 71.5 m²

Komfortné bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít Piešťan Len pár krokov od mestského parku

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

169,900 € 2376 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 2-izbový mezonet v Piešťanoch

Reality Piešťany

2 izbový byt | Čachtická | 63.04 m²

Mezonet, ktorý má atmosféru. Bývanie, ktoré má charakter.. Sú byty, ktoré si pozrieš… a potom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

154,900 € 2457 €/m²

Nadčasový rodinný dom v unikátnom projekte – dokončite ho podľa seba

Reality Horná Streda

Rodinný dom | Cintorínska | 222 m²

Dom, ktorý ešte nie je dokončený… a práve preto môže byť presne podľa vás. Predstavte si ráno,

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horná Streda

269,900 € 1216 €/m²

Rodinný dom s atmosférou kúpeľného mesta - Banka pri Piešťanoch

Reality Banka

Rodinný dom | Kamenná | 67.4 m²

Dom, ktorý má atmosféru… a polohu, ktorú si zamilujete – kúpele aj centrum Piešťan na pár minút

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banka

229,900 € 3411 €/m²

Moderné sídlo firmy v centre Piešťan - administratívne podlažie 256 m²

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Radlinského | 256 m²

Reprezentatívne administratívne priestory – centrum Piešťan Ponúkame na prenájom moderné admin

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Moderné bývanie v pokojnej časti mesta – 2-izbový byt s balkónom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Pod Párovcami | 66.09 m²

V tichej časti Piešťan, v obľúbenej lokalite Pod Párovcami, ponúkame na predaj priestranný 2-iz

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

179,900 € 2722 €/m²

Priestranný 2-izbový mezonet s moderným vybavením na prenájom v Piešťanoch

Reality Piešťany

2 izbový byt | Čachtická | 65.04 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový mezonetový byt na Čachtickej ulici v Piešťanoch. Tent

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

540 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3-izbový byt na Valovej ulici - bývajte pri mestskom parku

Reality Piešťany

3 izbový byt | Valová | 61.23 m²

Miesto, kde sa býva pokojne – a žije naplno.. To je Valová ulica v Piešťanoch. Ranná káva v pa

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

149,900 € 2448 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výnimočný obchodný priestor na predaj v centre Piešťan, Štefánikova ulica

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Štefánikova | 300.4 m²

Ponúkame na predaj výnimočný obchodný priestor na Štefánikovej ulici v Piešťanoch, ktorý je ide

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

449,900 € 1498 €/m²

Priestranný rodinný dom v centre Piešťan s tromi bytovými jednotkami na predaj

Reality Piešťany

Rodinný dom | Vajanského | 418 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v srdci Piešťan na Vajanského ulici. Táto nehnuteľno

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Piešťany

Cena dohodou

Rodinný dom v Ratnovciach na rekonštrukciu, 413 m² pozemok

Reality Ratnovce

Rodinný dom | Ratnovce | 125 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pokojnej časti obce Ratnovce, ideálny pre tých, ktorí h

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

69,900 € 559 €/m²

Moderný 2izb. APARTMÁN s výhľadom na Sĺňavu, wellnessom a parkovaním

Reality Banka

2 izbový byt | Odborárska | 53.84 m²

NOVÉ BÝVANIE - Bývajte štýlovo a moderne v novostavbe s bazénom a wellness, s parkovaním v gará

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banka

209,900 € 3899 €/m²

Nadštandardný 2-izbový byt s terasou v tichej lokalite Piešťan

Reality Piešťany

2 izbový byt | M. Waltariho | 61.12 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt s terasou v tichej a vyhľadávanej lokalite Piešťa

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičná príležitosť: Moderná budova na bytový projekt v Piešťanoch

Reality Piešťany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Teplická | 1,049 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť pre investíciu v srdci Piešťan. Táto moderná, 4-podlažn

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

1,600,000 € 1525 €/m²

Útulná garsónka v centre Piešťan na prenájom

Reality Piešťany

Garsónka | Teplická | 20 m²

Hľadáte útulné bývanie v srdci Piešťan? Máme pre vás ideálnu ponuku! Ponúkame na prenájom menši

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

450 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

APARTMÁN - Komplet na mieru moderne zariadený s terasou v Hrabove

Reality Ružomberok

Apartmán | Hrabovská | 63 m²

APARTMÁN - Komplet na mieru moderne zariadený s terasou v Hrabove Predstavujeme vám jedinečnú

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

219,900 € 3490 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM - GASTRO komplet vybavená GASTRO prevádzka vo Vrbovom

Reality Vrbové

Reštaurácia | Námestie slobody | 197 m²

PRENÁJOM - GASTRO komplet vybavená GASTRO prevádzka vo Vrbovom Hľadáte vhodný priestor pre svo

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Vrbové

800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

ABSOLUTIO Office Piešťany komerčná nehnuteľnosť v centre Piešťan

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Teplická | 1,938.15 m²

ABSOLUTIO Office Piešťany - komerčná nehnuteľnosť v centre mesta Absolutio Office Piešťany je

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

1,600,000 € 826 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie