Tehlový 2-izbový byt s 2 pivnicami, Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | 59 m²

Realitná kancelária Danubioreal, M.R.Štefánika 5, Komárno, Helena Schulczová v zastúpení majite

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

78,900 € 1337 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 2 garážové parkovacie státia – ideálne pre motorky | Rača – Na Pasekách

Reality Bratislava-Rača

Iný byt | Na pasekách | 11 m²

Ponúkame na predaj 2 garážové parkovacie státia v bytovom dome na ulici Na Pasekách 23 v bratis

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

17,900 € 1627 €/m²

Novinka
Novinka

3-izbový byt so záhradou, bývanie ako v RD !

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | SNP | 86 m²

Ponúkame na prenájom útulný 3-izbový byt (cca 86 m² + terasa cca 20 m²) so záhradkou v pokojnom

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestory pre firmy a pracovné tímy

Reality Levice

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na prenájom komfortné priestory v zariadenom poschodovom rodinnom dome, vhodné pre fir

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Levice

Info v RK

REZERVOVANÝ Útulný rodinný dom s krásnou záhradou na Mudroňovej ulici

Reality Levice

Rodinný dom | 139 m²

PATRIOT reality vám ponúka na predaj útulne zrekonštruovaný jednopodlažný rodinný dom, ktorý sa

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Levice

235,000 € 1691 €/m²

Viničný pozemok s klenbovou pivnicou v pokojnej vinohradníckej lokalite

Reality Levice

Vinica, chmelnica | 1,235 m²

Patriot reality ponúka na predaj viničný pozemok nachádzajúci sa v príjemnom a pokojnom vinohra

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Levice

18,000 € 15 €/m²

Na prenájom klimatizovaný priestor vhodný aj pre služby

Reality Levice

Kancelárie, administratívne priestory | 14 m²

Patriot reality vám ponúka na prenájom na komplet prerobený, klimatizovaný „kancelársky priesto

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na prenájom Levice

220 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ. Rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami v obci Kubáňovo

Reality Kubáňovo

Rodinný dom | 370 m²

Patriot reality vám ponúka na predaj rodinný dom, s dvomi samostatnými bytovými jednotkami. Nac

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kubáňovo

45,000 € 122 €/m²

Predaj výrobno-skladových priestorov v meste Levice.

Reality Levice

Opravárenský priestor | 4,737 m²

Realitná kancelária PATRIOT REALITY vo výhradnom zastúpení vlastnika ponúka na predaj výrobné

Publikované: 06.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Levice

Cena dohodou

Moderný rodinný dom v Santovke neďaleko kúpaliska.

Reality Santovka

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj architektonicky zaujímavý rodinný dom v pokojnej lokalite obce Santovka, sit

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Santovka

185,000 € 1028 €/m²

Priestor pre služby/kanceláriu v cente mesta Levice

Reality Levice

Kancelárie, administratívne priestory | 20 m²

PATRIOT reality vám ponúka na prenájom kancelársky priestor vhodný pre kanceláriu, alebo služby

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Levice

220 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj garsónka ,Perecká ul., Levice , 24 m²

Reality Levice

Garsónka | 24 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj garsónku na Pereckej ulici v Le

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Levice

68,000 € 2833 €/m²

Hľadáte kompromis medzi bytom a domom? Máme ho!

Reality Turá

2 izbový byt | 49 m²

Túžite po pokoji a záhradke, kde si môžete vychutnať rannú kávu, grilovať s priateľmi či dopest

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Turá

54,900 € 1120 €/m²

ABRIL – Moderný život na pobreží Costa del Sol, Španielsko

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Vitajte v ABRIL, exkluzívnom rezidenčnom komplexe v srdci golfového ihriska Doña Julia, kde sa

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

400,000 € 4444 €/m²

Rezidenčný a komerčný komplex v Estepone, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Vitajte v Asperii, novom rezidenčnom a komerčnom komplexe v srdci centrálneho parku v Estepone,

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

395,000 € 4293 €/m²

Klimatizovaný kancelársky priestor v center mesta

Reality Levice

Kancelárie, administratívne priestory | 12 m²

PATRIOT reality vám ponúka na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor v centre mesta. Nach

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Levice

220 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

PREDAJ POZEMKOV, PROJEKT KÚRIA II. – ŠAĽA-VEČA

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | 593 m²

Kúriia II -→ je nový projekt, ktorý ponúka kvalitné a moderné bývanie v okrajovej časti mesta s

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

210 €/m2 210 €/m2

Predaj rodinný dom , chata , Ostrý Grúň , okr. Žarnovica

Reality Ostrý Grúň

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj nehnuteľnosť v obci Ostrý Grúň

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ostrý Grúň

135,000 € 900 €/m²

Nové apartmány v Estepona Golf s panoramatickým výhľadom, Španielsko

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Vitajte v Sunny Golf, úžasnom novom rezidenčnom komplexe v Estepona Golf, ktorý ponúka 69 moder

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

375,000 € 4213 €/m²

Výhodný predaj pozemku so stavbou – Hontianske Trsťany

Reality Hontianske Trsťany

Vidiecky dom | 0 m²

Realitná kancelária PATRIOT Reality vám exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom v pôvodn

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hontianske Trsťany

49,000 €

2 izbový dom na kľúč v jedinečnej komunite Lagoon, v obci Casares, ESTEPONA Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Vitajte v 4. fáze veľmi úspešného projektu Alcazaba Lagoon, ktorý nasleduje po úplnom vypredaní

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

394,000 € 6355 €/m²

Štýlové apartmány a penthousy v Estepone, Španielsko

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Acqua Gardens je moderný rezidenčný komplex nachádzajúci sa na vyhľadávanej ulici New Golden Mi

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

443,800 € 4575 €/m²

Stavebný pozemok v intraviláne Levíc – ideálne miesto pre váš nový domov

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | 945 m²

Patriot reality vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 945 m², nachádzajúci

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Levice