Rodinný dom v malebnom prostredí obce Trnavá Hora – Kľačany

Reality Trnavá Hora

Rodinný dom | 150 m²

Predstavte si dom, v ktorom Vás ráno zobudí slnko a z dvora sa Vám otvorí malebný výhľad na zel

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnavá Hora

85,000 € 567 €/m²

REZERVOVANÝ 2-i BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – FONČORDA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 65 m²

Hľadáte priestor, svetlo, komfort a kvalitnú rekonštrukciu bez ďalších investícií? Tento výnimo

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2692 €/m²

REZERVOVANÁ - EXKLUZÍVNA, štýlová garsónka v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Garsónka | 25 m²

Ponúkame Vám na predaj útulnú garsónku o výmere 25 m², ktorá sa nachádza v tehlovom obytnom dom

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

120,000 € 4800 €/m²

Na prenájom – 1-izbový byt, Severná ulica, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Severná | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový byt o rozlohe 30 m2 v blízkosti centra mesta Banská Bystrica,

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Hľadáme 1i byt v Banskej Bystrici - MOŽNO PRÁVE TEN VÁŠ!

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30 m²

🔍 HĽADÁME NA KÚPU 1-IZBOVÝ BYT V BANSKEJ BYSTRICI — vhodný aj ako investícia — Máte na predaj

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

145,000 € 4833 €/m²

Rodinný dom Divín, Ružiná - pokoj, súkromie a voda na dosah

Reality Divín

Rodinný dom | 150 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom v obci Divín, okres Lučenec, situo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Divín

149,900 € 999 €/m²

Pozemok s možnosťou výstavby

Reality Machulince

Záhrada | 577 m²

Hľadáte miesto pre svoj vysnívaný domov? Tento svahovitý stavebný pozemok ponúka pokojné prostr

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Machulince

50,000 € 87 €/m²

🌿 Stavebné pozemky v projekte Nižná Roveň – Podtureň

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | 507 m²

Priestranné parcely v blízkosti prírody, s výbornou dostupnosťou do Liptovského Mikuláša Preds

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2 123 €/m2

REZERVOVANÝ - NA PRENÁJOM garsónka v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Garsónka | Nám. L. Svobodu | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom garsónku v Banskej Bystrici, na ulici Nám. L. Svobodu. Byt má rozlohu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

360 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Predaj veľkometrážny 3 izbový byt s dvoma balkónmi Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Uzlovská | 83 m²

Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s výmerou 83 m² v obľúbenej lokalite Martin

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

159,900 € 1927 €/m²

Novinka
Novinka

2 izbový byt na predaj novostavba Martin - Bystrička

Reality Martin

2 izbový byt | Na Bystričku | 76.4 m²

Ponúkame Vám na predaj 2. izbový byt v novom projekte v Martine obec Bystrička. Tento projekt j

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

243,500 € 3187 €/m²

Novinka
Novinka

KANCELÁRSKY PRIESTOR 24m2 BENCÚROVA ULICA, STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

Administratívny objekt | Bencúrova | 24 m²

Na prenájom Vám ponúkame kancelársky priestor 24m2 na ulici Bencúrova v lokalite Staré mesto. P

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

291 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom 4+1, 160m², Višňove - Žilina, pozemok 354m²

Reality Višňové

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Ponúkame výhradne na predaj rodinný dom 4+1 v obci Višňové pri Žiline. Poschodový podpivničený

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Višňové

239,500 € 1497 €/m²

Rodinný dom 4+KK, Žilina – Rosina , 198m², pozemok 757m² ( dvoj garáž/zimná záhrada)

Reality Rosina

Rodinný dom | Nezadaná | 198 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj novostavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v mestskej

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Rosina

475,000 € 2399 €/m²

Slnečný stavebný pozemok 623 m² - Mojšová Lúčka (17m x 39m)

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Mojšova Lúčka | 623 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj stavebný pozemok s rozlohou 623 m² (približne 17 m x 39

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

240 €/m2 240 €/m2

PRENÁJOM BYTU 2+kk, Bytča, 64m², ul. Sakalová, Parkovanie

Reality Bytča

2 izbový byt | Sidónie Sakalovej | 75 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a slnečný byt typu 2+kk s balkónom v novostavbe na ulici Sakal

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na prenájom Bytča

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskeho priestoru 41,41m², Žilina - Centrum J.M. Geromettu

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | J. M. Geromettu | 41.41 m²

Mamud reality ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 32,41m² na ulici J.M. Geromettu,

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Priestory na prenájom Žilina

455 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok 2640 m² - Lietavská Lúčka (cca 80m x 33m)

Reality Lietavská Lúčka

Priemyselná zóna | Na Vápenicu | 2,640 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj stavebný pozemok o výmere 2640m² (80m x 33m), ktorý sa

Publikované: 14.04.2024 Aktualizované: 24.07.2024
Pozemky na predaj Lietavská Lúčka

Cena dohodou

Prenájom kancelárskych priestorov 32m², Žilina - Širšie centrum, ul.Bratislavská

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 32 m²

Mamud reality ponúka na prenájom kancelárske priestory v širšom centre Žiliny, na ulici Bratisl

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Priestory na prenájom Žilina

224 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom skladových, výrobných priestorov 490m², Žilina - Širšie centrum, ul. Bratislavská

Reality Žilina

Výrobný objekt | Bratislavská | 490 m²

Mamud reality ponúka na prenájom skladové, výrobné priestory v širšom centre Žiliny, na ulici B

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Objekty na prenájom Žilina

2,205 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Slnečný stavebný pozemok 1409 m² - Bitarová (cca 23m x 59m)

Reality Bitarová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,409 m²

Ponúkame vám exkluzívnu príležitosť získať stavebný pozemok s rozlohou 1409 m² (približne 23 m

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Bitarová

Cena dohodou

Rodinný dom 4+1, Mojšova Lúčka , 195m², pozemok 824 m², Garáž

Reality Žilina

Rodinný dom | Lieňová | 195 m²

Mamud reality ponúka na predaj rodinný domu 4+KK v Mojšovej Lúčke, len 6 km od Žiliny! Tento pr

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Žilina

316,000 € 1621 €/m²

Slnečný stavebný pozemok 1195 m² - Horný Vadičov (25mx46m)

Reality Horný Vadičov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,195 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1195m² (25m x 46m), k

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 04.07.2024
Pozemky na predaj Horný Vadičov

45,500 € 38 €/m²

Prenájom kancelárskeho priestoru 24m², Žilina - Centrum J.M. Geromettu

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | J. M. Geromettu | 23.5 m²

Mamud reality ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 24m² na ulici J.M. Geromettu, v

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Žilina

360 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Upresniť hľadanie