Rodinný dom 4+1, Mojšova Lúčka , 195m², pozemok 824 m², Garáž

Reality Žilina

Rodinný dom | Lieňová | 195 m²

Mamud reality ponúka na predaj rodinný domu 4+KK v Mojšovej Lúčke, len 6 km od Žiliny! Tento pr

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Žilina

316,000 € 1621 €/m²

Slnečný stavebný pozemok 1195 m² - Horný Vadičov (25mx46m)

Reality Horný Vadičov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,195 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1195m² (25m x 46m), k

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 04.07.2024
Pozemky na predaj Horný Vadičov

45,500 € 38 €/m²

Prenájom kancelárskeho priestoru 24m², Žilina - Centrum J.M. Geromettu

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | J. M. Geromettu | 23.5 m²

Mamud reality ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 24m² na ulici J.M. Geromettu, v

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Žilina

360 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom výrobných a administratívnych priestorov 1800m² - Žilina areál Slovena , Parkovanie

Reality Žilina

Výrobný objekt | Kysucká | 1,800 m²

Mamud Reality exkluzívne ponúka na prenájom rozsiahle skladové, výrobné a administratívne pries

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 03.10.2025
Objekty na prenájom Žilina

8,100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Parkovacie státie, pozemok 14m² - Závodie . (cca 3m x 5m)

Reality Žilina

Garáž | Essenská | 14 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj parkovacie státie na ul. Essenská. Pozemok o výmere 14m

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 15.07.2025
Objekty na predaj Žilina

14,900 € 1064 €/m²

Mezonetový byt 4+1, Žilina-širšie centrum, 134m², ul. Hollého

Reality Žilina

Mezonet | Hollého | 134 m²

Mamud reality ponúka na predaj veľkorysý mezonetový byt v nadstavbe z roku 2000. Byt 3+1 o celk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Žilina

210,000 € 1567 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov 35m², Žilina - Širšie centrum

Reality Žilina

Administratívny objekt | Jánošíkova | 35 m²

Mamud reality ponúka na prenájom kancelársky priestor vhodný obchodu a službám v širšom centre

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na podnájom Žilina

425 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ 2 izbový byt na prenájom Vrútky, balkón

Reality Martin

2 izbový byt | 37 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka 2 izbový byt na prenájom Vrútky Centrum, obytná plocha je

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

335 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj Jazernica, vhodný pre rodinné domy

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 25,000 m²

Ponúkam Vám pozemok na predaj v obci Jazernica, okres Turčianske Teplice, pozemok je rovinatý,

Publikované: 20.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

Sklad na predaj Martin obec Sučany s príjazdom na diaľnicu cca 4 km

Reality Martin

Priestor pre sklad | 1,340 m²

Reality AK ponúka sklad hala na predaj v obci Sučany, okres Martin vhodnú pre výrobu alebo skla

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Martin

469,000 € 350 €/m²

Pozemok na predaj v Martine

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Hrdinov SNP | 4,377 m²

Ponúkame na predaj jedinečný pozemok v atraktívnej lokalite Martin Stráne na ulici Hrdinov SNP.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Martin

219 €/m2 219 €/m2

Sklad na prenájom Martin Priekopa 653 m2

Reality Martin

Priestor pre sklad | Priekopa | 653 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka sklad na prenájom v meste Martin časť Priekopa. Sklad je

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Martin

2.5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

3 izbový na predaj novostavba Tomčany, 81 m2 poschodie 2, balkón

Reality Martin

3 izbový byt | Tomčany | 82 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka 3 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavb

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

182,000 € 2220 €/m²

Obchodný priestor na prenájom Vrútky blízke centrum

Reality Martin

Obchodné priestory | 31 m²

Reality AK ponúka obchodný priestor na prenájom mesto Vrútky, blízke centrum, na viditeľnom mie

Publikované: 01.06.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Martin

350 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Chalupa rodinný dom v krásnom prostredí obce Turček

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 100 m²

Chalupa rodinný dom na predaj sa nachádza v krásnej a pokojnej chalupárskej lokalite v Hornom T

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

85,000 € 850 €/m²

2 izbový byt na predaj Vrútky, rekonštrukcia bezbarierový

Reality Vrútky

2 izbový byt | 63 m²

Ponúkame Vám 2 izbový byt na predaj v meste Vrútky, ul. Nábrežná, cca 59 m2, balkón, 6/8 poscho

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vrútky

139,990 € 2222 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom Valča, novostavba v štádiu holodomu

Reality Valča

Rodinný dom | Nezadaná | 205 m²

[Rodinný dom Valča na predaj, novostavba v štádiu dokončenia holodomu sa nachádza v pokojnej ča

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Valča

Cena dohodou

Pozemok na predaj, plocha 51 000 m2

Reality Turčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | 51,000 m²

Ponúkame Vám pozemok na predaj okres Turčianske Teplice, lokalita Turiec. Plocha pozemku je cc

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Teplice

11 €/m2 11 €/m2

Pozemok na predaj Lipovec vhodný pre rodinný dom

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Ponúkam Vám pozemok na predaj v obci Lipovec vhodný pre rodinný dom. Plocha pozemku cca 800 m2,

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Martin

100 €/m2 100 €/m2

REZERVOVANÉ Rodinný dom Kláštor pod Znievom

Reality Kláštor pod Znievom

Rodinný dom | Táliky | 170 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený rodinný dom v Kláštore pod Znievom - T

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kláštor pod Znievom

190,000 € 1118 €/m²

Rodinný dom na predaj

Reality Martin

Rodinný dom | 500 m²

Ponúkam Vám rodinný dom na predaj Jazernica okres Turčianske Teplice. Obytný dom má 3 poschodia

Publikované: 22.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Martin

160,000 € 370 €/m²

Pozemok na predaj Turčianske Kľačany

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Turčianske Kľačany | 9,735 m²

Ponúkame Vám pozemok na predaj v obci Turčianske Kľačany na poľnohospodársku výrobu, alebo ako

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

Sklad na prenájom Martin Priekopa 276 m2

Reality Martin

Priestor pre sklad | Priekopa | 276 m²

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Martin

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

1 izbový byt 37,87 m2 na predaj novostavba vo výstavbe Martin Tomčany

Reality Martin

1 izbový byt | Tomčany | 34.27 m²

Ponúkam Vám 1 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavba v súčasnosti vo výstavbe

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

86,000 € 2763 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30318)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie