Apartmán | Španielsko
Emerald Greens je exkluzívny rezidenčný komplex ponúkajúci štýlové 2- a 3-izbové apartmány a pe
415,000 € 4235 €/m²
2 izbový byt | Párovská | 57 m²
Ŕealitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Nitre na Párovsk
175,000 € 3070 €/m²
Apartmán | Španielsko
Objavte svoju oázu na pobreží Costa del Sol v tomto svetlom 2-izbovom byte s 2 kúpeľňami vo vyh
209,000 € 2580 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 799 m²
PATRIOT Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Leviciach – mestská časť Kalinčiakovo. Poz
74,000 € 93 €/m²
2 izbový byt | Boženy Němcovej | 48 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt vo Veľkom Krtíši n
60,000 € 1250 €/m²
Garáž | Červenej Armády | 19 m²
Predám garáž v radovej zástavbe v obci Kalná nad Hronom na ulici Červenej armády za bytovkou. G
10,000 € 526 €/m²
Iný priestor | Na pasekách | 22 m²
Predávame dve parkovacie miesta v bytovom dome na ulici Na Pasekách, číslo 23. Obe sú kryté, je
35,900 € 1632 €/m²
Orná pôda | 1,212 m²
Ponúkame na predaj rovinatý pozemok s celkovou výmerou 1212 m², situovaný v extraviláne obce k.
15,500 € 13 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 108 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v tichej časti v stabilizovanom území v
389,900 € 3610 €/m²
2 izbový byt | Istrijská | 35 m²
Ponúkame na predaj moderne a funkčne zrekonštruovaný byt o výmere 35 m², ktorý bol inteligentno
163,900 € 4683 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Roľnícka | 1 m²
Ponúkame Vám na prenájom jedinečný kancelársky priestor nachádzajúci sa v nádhernom prostredí r
645 €/mesiac 645 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nová | 185 m²
Ponúkame Vám na predaj 6 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v stabilizovanom území v príjemno
305,000 € 1649 €/m²
Rodinný dom | Trebuľková | 200 m²
Ponúkame na predaj výborne dispozične riešenú novostavbu 5-izbového rodinného domu v stave holo
645,000 € 3225 €/m²
4 izbový byt | Cementárenská | 135 m²
Ponúkame na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4-izbový mezonetový byt s veľkou ter
298,500 € 2211 €/m²
3 izbový byt | Školská | 72 m²
Základné informácie: Typ nehnuteľnosti: 3-izbový byt s loggiou. V prípade záujmu možnosť dok
179,900 € 2499 €/m²
Garáž | Dlhá | 18.8 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž nachádzajúcu sa na Kukučínovej ul. (križovatka Dlhej, Vajanského a
21,500 € 1144 €/m²
Rodinný dom | Jelšová | 150 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinný dom s garážou typu bungalov v príjemnom t
339,000 € 2260 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Pri tureckom kopci | 833 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vo výbornej lokalite v obci Most pri Bratislave na ul.
190,000 € 228 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | 2,381.5 m²
Ponúkame vám možnosť investovať do pozemkov v pokojnej lokalite na okraji Starej Turej, s dobrý
15,900 € 7 €/m²
Lúka, pasienok | Podkozince | 1 m²
Hľadáte pozemok v tichej prírode, no zároveň s dobrou dostupnosťou? Ponúkame vám na predaj via
5 €/m2 5 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 590 m²
Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Lubina, situovaný v pokojnej vedľajšej ulici len
58,990 € 100 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,100 m²
Ak hľadáte ideálne miesto na výstavbu domu alebo rekreačnej nehnuteľnosti v tichom prírodnom pr
68,500 € 62 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,306 m²
Ak túžite po mieste, kde si oddýchnete od každodenného ruchu a budete obklopení prírodou, tento
15 €/m2 15 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 770 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite mesta Stará Turá, situovaný v poko
48,500 € 63 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.