2 izbový byt | Divadelná | 35.85 m²
Projekt ZicherHouse sa nachádza v historickom centre mesta Trnava na prestížnej Divadelnej ulic
219,900 € 6134 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 155 m²
NEOREAL vám exkluzívne prináša na predaj výnimočnú novostavbu rodinného domu v obci Zvončín, si
399,900 € 2580 €/m²
Administratívny objekt | Bernolákova | 105 m²
EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR S TERASOU, PARKOVANÍM, GARÁŽOU A NABÍJAČKOU PRE ELEKTROMOBIL Ponú
1,700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 53.5 m²
Realitná kancelária Neoreal Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s vlastným parkovacím garážovým m
189,000 € 3533 €/m²
3 izbový byt | Cukrovarská | 57 m²
Hľadáte moderný byt na prenájom v novostavbe v Trnave, navyše vo výbornej lokalite? Tento štýlo
890 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Sadová | 77 m²
Ak hľadáte na prenájom moderný byt v novostavbe v Senici a vo výbornej lokalite, tento 4i byt v
950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Topoľová | 48 m²
Hľadáte štýlový 2-izbový byt v novostavbe v pokojnej lokalite s rýchlou dostupnosťou do mesta?
167,900 € 3498 €/m²
2 izbový byt | Gábora Steinera | 52.53 m²
Priestor, kde svetlo nie je doplnkom, ale základom bývania. V lokalite Tulipán sa nachádza 2-iz
198,000 € 3769 €/m²
Komerčná zóna | Logistická ulica | 4,347 m²
Ponúkame na predaj lukratívny komerčný pozemok s výbornou viditeľnosťou, nachádzajúci sa pri kr
170 €/m2 170 €/m2
Administratívny objekt | Nová | 86.7 m²
Takmer 87 m² moderných administratívnych priestorov v pripravovanom projekte Daisy Market, TMT
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Halenárska | 55.5 m²
Naša spoločnosť vám ponúka na prenájom dizajnový kompletne zariadený 2 izbový byt v centre mest
950 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bronzová | 579 m²
Ponúkame na predaj skolaudované stavebné pozemky v novo vybudovanej rezidenčnej zóne v Bielom K
250 €/m2 250 €/m2
3 izbový byt | Cukrovarská | 70 m²
Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a
282,887 € 4041 €/m²
2 izbový byt | Cukrovarská | 48 m²
193,683 € 4035 €/m²
Polyfunkčný objekt | Bratislavská ulica | 318.28 m²
EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR V OC SOFI 318,28 m² | VÝBORNÁ VIDITEĽNOSŤ | FLEXIBILNÉ VYUŽITIE
12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 52 m²
Realitná kancelária NEOREAL Vám prináša na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt
700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²
Realitná kancelária Neoreal vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Horná Krupá. Ne
150,000 € 1230 €/m²
Objekt pre obchod | Bratislavská ulica | 236.7 m²
EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR V OC SOFI 236,7 m² | VÝBORNÁ VIDITEĽNOSŤ | FLEXIBILNÉ VYUŽITIE
12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Rulandská | 50 m²
Ponúkame na prenájom priestranný slnečný 2-izbový byt na ulici Rulandská, Trenčín - Zlatovce, V
600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Rekreačná | 56.79 m²
V Piešťanoch, pri vodnej nádrži Sĺňava, vzniká Lakeside36 – rezidenčný projekt definujúci nový
196,900 € 3467 €/m²
3 izbový byt | Rekreačná | 84.26 m²
289,900 € 3441 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 664 m²
V obci Hrádok vzniká nová moderná štvrť Hrádok, ktorá ponúka na predaj 43 stavebných pozemkov.
110 €/m2 110 €/m2
3 izbový byt | Ulica Čajkovského | 70 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite
174,990 € 2500 €/m²
Rodinný dom | Mlynská | 112 m²
Ponúkame Vám na predaj kvalitne navrhnutý 4-IZBOVÝ BUNGALOV, ktorý je súčasťou moderného dvojdo
259,900 € 2321 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.