Hotel, penzión, ubytovňa | Okružná | 533 m²
Podnikajte v budove s priestormi pre športové a rekreačné účely v príjemnom horskom prostredí r
799,000 € 1499 €/m²
Rodinný dom | Dolná 25 | 252 m²
Objavte atmosféru starého vinohradníckeho mesta a vytvorte si domov s dušou na mieste, kde hist
179,900 € 714 €/m²
Komerčná zóna | Pri Majeri | 2,546 m²
Chceli by ste ideálne miesto na podnikanie? Nech sa páči, príďte pozrieť. Naša realitná kancel
120 €/m2 120 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Revolučná | 832 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 832 m², ktorý je situovaný v pokojnej lokalit
149,000 € 179 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerová | 20 m²
Areté real - Vám ponúka na prenájom klimatizované kancelárske priestory priamo na pešej zóne s
490 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Jilemnického | 36.6 m²
ARETÉ REAL- Z poverenia klienta ponúkame na predaj 1 izbový byt v Stupave. Ponúkame na predaj
135,000 € 3689 €/m²
1 izbový byt | L.Novomeského | 38 m²
Areté real -Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v Pezinku na sídlisku Sever, ktorý poskytuje p
500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Lakšárska Nová Ves | 56,133 m²
Postavte si objekt alebo objekty na výrobu a skladovanie do veľkosti 3,36 ha. Prípadne využite
799,900 € 14 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Potočná | 165 m²
Chceli by ste dve chaty v lone prírody a zároveň v blízkosti hlavného mesta Bratislavy? Nech sa
135,000 € 818 €/m²
Polyfunkčný objekt | Okružná | 533 m²
799,000 € 1499 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vinice | 698 m²
Postavte si dom a bývajte na pozemku s famóznym výhľadom obklopeným prírodou a vinicami malokar
300 €/m2 300 €/m2
Rekreačný pozemok | Šarkaperky | 6,270 m²
Balzam na dušu. Kúp si vlastný kúsok prírody s jazierkom v Modre, časť Šarkaperky. Naša realit
345,288 € 55 €/m²
3 izbový byt | Kadnárová | 79 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom krásny 3-izbový byt s loggiou a balkónom, s výmerou 7
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme väčší byt v Starom Meste, v lokalite Palisády a okolie, prípadn
Cena dohodou
Rodinný dom | Štúrova | 871.4 m²
Bývaj alebo podnikaj, prípadne oboje na nádhernom mieste v priamom centre mesta! Exkluzívne ib
695,000 € 798 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Jesenského | 75 m²
Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka na prenájom komerčný priestor v priamom centre P
590 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Podhorská ul | 100 m²
;Realitná kancelária ARETÉ REAL- Ponúkame Vám na predaj zdravý, tehlový rodinný dom na slnečno
480,000 € 4800 €/m²
4 izbový byt | Suvorovova | 81.8 m²
ARETÉ REAL VÁM PONÚKA NA PREDAJ: Priestranný 3,5 - izbový mezonetový byt v Pezinku – Sídlisko
279,900 € 3422 €/m²
Rodinný dom | Orešie | 160 m²
Areté real vám ponúka na predaj tehlový, dvojpodlažný RD v Grinave. Bol postavený v roku 1975.
345,000 € 2156 €/m²
Objekt pre obchod | 207.88 m²
Ponúkame na predaj atraktívnu nehnuteľnosť v obľúbenej lokalite Limbach, ktorá slúžila ako štýl
680,000 € 3271 €/m²
Garáž | Dona Sandtnera | 11 m²
Ponúkame na predaj vonkajšie parkovacie miesto na prenájom na ulici Dona Sandtnera 17. Výme
50 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 4,459 m²
Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v srdci obce Budmerice, ktorý predstavuje ideálnu
150 €/m2 150 €/m2
Vinica, chmelnica | 998 m²
Ponúkam na predaj slnečnú, ale neobrábanú vinicu v katastri mesta Modra. Táto nehnuteľnosť pred
7.8 €/m2 8 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Vinice | 1,395 m²
300 €/m2 300 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.