ARETÉ REAL – PREDAJ RODINNÉHO DOMU S NEBYTOVÝMI BUDOVAMI KONČIACIMI NÁDÁHERNOU ZÁHRADOU A MESTSKÝMI HRADBAMI V CENTRE MODRY, ŠTÚROVA

Reality Modra

Rodinný dom | Štúrova | 871.4 m²

Bývaj alebo podnikaj, prípadne oboje na nádhernom mieste v priamom centre mesta! Exkluzívne ib

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modra

695,000 € 798 €/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM 75 m2 KOMERČNÉHO PRIESTORU V CENTRE, PEZINOK, JESENSKÉHO

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | Jesenského | 75 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka na prenájom komerčný priestor v priamom centre P

Publikované: 29.04.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

590 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Areté real- Predaj apartmánu pred dokončením v krásnom prostredí, Pavčina Lehota

Reality Pavčina Lehota

Apartmán | 26 m²

Na predaj apartmán pred dokončením – Pavčina Lehota (pri Jasnej) Ponúkame na predaj moderný ap

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pavčina Lehota

136,000 € 5231 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ RODINNÉHO DOMU S BAZÉNOM, MODRA, FERDINANDA PÍSECKÉHO

Reality Modra

Rodinný dom | Ferdinanda Píseckého | 114 m²

Kúpte si rodinný dom v kľudnej lokalite obklopenej prírodou. A to ticho! Exkluzívne len u nás!

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modra

391,400 € 3433 €/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM 12m2 KOMERČNÉHO PRIESTORU V CENTRE PEZINKA, M.R. ŠTEFÁNIKA

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika 27 | 12 m²

Chceli by podnikať v komerčnom priestore v priamom centre mesta? Nech sa páči, príďte pozrieť.

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

250 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM 40m2 KOMERČNÉHO PRIESTORU S 33m2 TERASOU NA TOP MIESTE, PEZINOK, JESENSKÉHO

Reality Pezinok

Obchodné priestory | Jesenského | 40.21 m²

Podnikajte na dobre viditeľnom mieste pri hlavnom ťahu a nadovšetko na okraji centra mesta s do

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

590 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL – PRIPRAVUJEME PREDAJ BUDOVY V PRIAMOM CENTRE MESTA, PEZINOK, M. R. ŠTEFÁNIKA

Reality Pezinok

Polyfunkčný objekt | M. R. Štefánika 27 | 771.34 m²

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a investujte do kúpy budovy, ktorá Vám vďaka jej

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

1,999,000 € 2592 €/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM ZARIADENÉHO 2-IZBOVÉHO BYTU S PARKOVANÍM V PEZINKU ČASŤ GRINAVA, MYSLENICKÁ

Reality Pezinok

2 izbový byt | Myslenická | 58 m²

Hľadáte na bývanie pekný byt s dobrou dostupnosťou do Bratislavy? Nech sa páči, príďte pozrieť.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM NÁDHERNÉHO 103m2 KANCELÁRSKEHO PRIESTORU V CENTRE PEZINKA, MOYZESOVA

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova | 103.41 m²

Chceli by ste podnikať v komerčnom priestore v centre mesta. Nech sa páči, príďte pozrieť. Naš

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

1,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL – PRENÁJOM 171m2 KOMERČNÉHO PRIESTORU S TERASOU NA TOP MIESTE, PEZINOK, JESENSKÉHO

Reality Pezinok

Obchodné priestory | Jesenského | 171.14 m²

Chceli by ste podnikať na dobre viditeľnom mieste pri hlavnom ťahu Bratislava – Trnava a nadovš

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

1,000 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Areté real, Prenájom 87,2 m2 obchodného priestoru s parkovacím miestom v priamom centre mesta Pezinok

Reality Pezinok

Obchodné priestory | Kollárova | 87.2 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v priamom centre mesta Pezinok na Kollárovej ulici.

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

890 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Areté real, Predaj dvojpodlažného rodinného domu s terasou, garážou a krásnou záhradou v blízkosti centra Pezinka, ul. Senecká

Reality Pezinok

Rodinný dom | Senecká | 123.9 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný 5-izbový, funkčne riešený rodinný dom v blízkosti centra Pezink

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pezinok

395,000 € 3188 €/m²

Areté real - Predaj jedinečného pozemku pri vode a pod lesom v atraktívnej lokalite, Pezinok- Rozálka

Reality Pezinok

Rekreačný pozemok | 3,489 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok, vhodný aj ako investičná príležitosť, o výmere 3 489 m²,

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

145,000 € 42 €/m²

Areté real - Predaj atraktívnych pozemok v obci Vištuk, investičná príležitosť

Reality Vištuk

Pozemok pre rodinné domy | 501 m²

Ponúkame na predaj atraktívne stavebné pozemky v obci Vištuk s pekným výhľadom a výbornou dostu

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vištuk

149 €/m2 149 €/m2

ARETÉ REAL- PRENÁJOM KRÁSNEHO 2 IZ.BYTU, TRNAVSKÁ CESTA-JÉGÉHO ALEJ, VNÚTORNÉ PARKOVACIE STÁTIE , ZARIADENÝ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62 m²

ARETÉ REAL- Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný, slnečný, kompletne zariadený 2 izbový byt v

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Areté real-Kancelárske priestory v srdci Senca na pešej zóne

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerova | 20 m²

Areté real - Vám ponúka na prenájom klimatizované kancelárske priestory priamo na pešej zóne s

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senec

490 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL- PREDAJ TEHLOVÉHO 2,5 IZB.BYTU V PEZINKU, CENTRUM, S BALKÓNOM A MUROVANOU PIVNICOU

Reality Pezinok

2 izbový byt | Záhradná | 55 m²

Areté real. Máme pre Vás novú ponuku-Predaj. Ak si túžite po ťažkom dni oddýchnuť v krásnom by

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

199,000 € 3618 €/m²

ARETÉ REAL- REZERVOVANÉ-PREDAJ TEHLOVÉHO 4 IZB.BYTU V PEZINKU, CENTRUM, SLNEČNÝ S LOGIGOU A MUROVANOU PIVNICOU

Reality Pezinok

4 izbový byt | Za hradbami | 85 m²

Areté real - v zastúpení klienta ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v tehlovom byto

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

208,000 € 2447 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ NOVOSTAVBY PRIESTRANNÉHO RODINNÉHO DOMU S DVOJGARÁŽOU, KAPLNA

Reality Kaplna

Rodinný dom | Kaplna | 235 m²

BÝVAJTE V RODINNOM DOME S VEĽKORYSOU VÝMEROU POZEMKU, DOMU AJ GARÁŽE. Exkluzívne len u nás! Na

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kaplna

389,900 € 1659 €/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM ADMINISTRATÍVNYCH A SKLADOVÝCH PRIESTOROV (16m2, 18m2, 22m2, 25m2), PEZINOK, MYSLENICKÁ

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | 25 m²

Podnikajte v priestore situovanom na prehľadnom a dobre prístupnom mieste pre potencionálnych k

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

11 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

ARETÉ REAL – PREDAJ 4-IZBOVÉHO MEZONETOVÉHO BYTU SO ZÁHRADKOU A PARKOVANÍM V CENTRE MESTA, PEZINOK, HOLUBYHO

Reality Pezinok

4 izbový byt | Holubyho | 137.57 m²

Bývajte v priamom centre mesta, v 4-izbovom mezonetovom byte v uzavretom meštianskom dvore a od

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

299,900 € 2180 €/m²

ARETÉ REAL - Rezervované - Predaj, svetlého, priestranného, kompletne zrekonštruovaného 3-izbového bytu s loggiou a pivnicou vo výbornej lokalite.

Reality Modra

3 izbový byt | Komenského | 79.13 m²

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj komfortný, svetlý a moderne zrekonštruovaný byt v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Modra

224,000 € 2831 €/m²

ARETÉ REAL - BÝVANIE S PODNIKANÍM V CENTRE PEZINKA, JESENSKÉHO A HOLUBYHO

Reality Pezinok

Objekt pre obchod | Jesenského | 475 m²

Chceli by ste priblížiť podnikanie k svojmu bývaniu či naopak? Alebo len bývať? Nadovšetko v ce

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

749,900 € 1579 €/m²

ARETÉ REAL - PRIPRAVUJEME PRENÁJOM 350 m2 KOMERČNÉHO PRIESTORU, PEZINOK, ŠENKVICKÁ CESTA

Reality Pezinok

Priestor pre sklad | Šenkvická cesta | 350 m²

Prenajmite si komerčný priestor pre menšiu výrobu alebo skladovanie. Naša realitná kancelária

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie