DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj krásny 3 izbový rodinný dom v centre Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 155 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj krásny 3 izbový rodinný dom v centre Dunajskej Stredy.

Publikované: 14.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

249,000 € 1710 €/m²

LEN U NÁS!!! 3 minuty od R7 Na predaj stavebný pozemok v obci Jastrabie Kračany

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Jastrabie Kračany | 816 m²

DIAMOND HOME s.r.o. , ponúka Vám na predaj súmerný stavebný pozemok.Plocha pozemku 816 m2. Ele

Publikované: 21.10.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

102,000 € 125 €/m²

LEN U NÁS!!!Výborný investičný zámer/DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novo rekonštruovaný rodinný dom s tromi bytovými jednotkami v obci Tomášíkovo

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | Tomášikovo | 318 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novo rekonštruovaný rodinný dom s tromi bytovými jed

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

326,000 € 1025 €/m²

Len u Nás! DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu garážom pre 2 autá v obci Topoľníky

Reality Topoľníky

Rodinný dom | 270 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu garážom pre 2 aut

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Topoľníky

270,000 € 1000 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj, garáž v Dunajskej Strede, na začiatku Kračanskej cesty

Reality Dunajská Streda

Garáž | Kračanská cesta | 0 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj, garáž v Dunajskej Strede, na začiatku Kračanskej

Publikované: 20.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

18,500 €

Rezervovaný/ DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj 2 izbový byt Dunajská Streda, Nová Ves

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 44 m²

DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj 2 izbový byt Dunajská Streda, Nová Ves. Plocha: úžitk

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

109,990 € 2500 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj kompletne rekonštruovaný trojpodlažný rodinný dom s garážom, krytou terasou a krásne upravenou záhradou v obci Opatovský Sokolec

Reality Okoč

Rodinný dom | 192 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj kompletne rekonštruovaný trojpodlažný rodinný dom s g

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Okoč

180,000 € 938 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. - Marian Petrovič maklér ponúka Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhladávanej a tichej lokalite v obci Povoda časť Lidér Tejed

Reality Povoda

Rodinný dom | 199 m²

DIAMOND HOME s.r.o. - Marian Petrovič maklér ponúka Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhla

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Povoda

250,000 € 1256 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj, kompletne podpivničený garáž v radovej zástavbe pár krokov od centre mesta v Dunajskej Strede ulica Jilemnického

Reality Dunajská Streda

Garáž | Jilemnického | 36 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj, kompletne podpivničený garáž v radovej zástavbe pár k

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

27,000 € 750 €/m²

Rezervovaný/Predáme stavebný pozemok v Gabčíkove za korektnú cenu

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Gabčíkovo | 1,243 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj stavebný pozemok v Gabčíkove .Pozemok je oplotený zo v

Publikované: 30.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

86,550 € 70 €/m²

DIAMOND HOME ,s.r.o. Vám ponúka nadštandardný 5 izbový rekreačný dom pri Dunaji v Gabčíkove

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Prístav | 180 m²

DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj 5 izbový rekreačný dom pri Dunaji v Gabčíkove, Prístav

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

260,000 € 1444 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj 3 izbového rodinného domu v obci Ohrady

Reality Ohrady

Rodinný dom | 90 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj krásnu novostavbu 3 izbového rodinného domu v obci Ohr

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ohrady

156,900 € 1743 €/m²

Len u nás!DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístav v priamo pri Dunaji chatovej oblasti

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístav | 100 m²

DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístav v priamo

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

64,900 € 649 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. exkluzívne ponúka Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Kráľovičové Kračany

Reality Kráľovičove Kračany

Rodinný dom | 100 m²

DIAMOND HOME s.r.o. exkluzívne ponúka Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Kráľovičové Kra

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kráľovičove Kračany

Cena dohodou

Len u nás!DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj garsónku v Dunajskej Strede , ulica Ružový háj kúsok od centre mesta.

Reality Dunajská Streda

Garsónka | 25 m²

DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj garsónku v Dunajskej Strede , ulica Ružový háj kúsok

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

88,900 € 3556 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj izbového rodinného domu v obci Ohrady

Reality Ohrady

Rodinný dom | 90 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ohrady

156,900 € 1743 €/m²

LEN U NÁS! Predáme lukratívny stavebný pozemok 1 km od Dunajskej Stredy v Mliečanoch

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 1,902 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok 1 km od Dunajskej Stredy v

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

240,000 € 126 €/m²

Pre INVESTOROV lukratívny stavebný pozemok v obci Holice priamo pri nájazde na diaľnicu R7.

Reality Holice

Pozemok pre rodinné domy | Stará Gala | 6,017 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Holice priamo pri n

Publikované: 02.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Holice

70 €/m2 70 €/m2

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | 318 m²

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

326,000 € 1025 €/m²

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 44 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

109,990 € 2500 €/m²

Len u nás!Chata na predaj priamo pri brehu ideálne pre rybárov ako aj na oddych v Gabčíkovo,Prístav

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístave | 150 m²

DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístv v priamo

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

39,990 € 267 €/m²

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístave | 150 m²

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

39,990 € 267 €/m²

Areté real - Zľava!Predaj dvojgeneračného rodinného domu vhodného aj na podnikanie spojeného s bývaním v strategickej lokalite s prístupom priamo z hlavnej cesty v obci Viničné

Reality Pezinok

Rodinný dom | Hlavná,Viničné | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný dvojgeneračný rodinný dom s potenciálom pre podnikanie aj b

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pezinok

319,900 € 1941 €/m²

Areté real - Predaj nádhernej chaty s príjemnou atmosférou v krásnom prostredí pod lesom, s panoramatickým výhľadom, Bratislava III

Reality Bratislava-Vajnory

Chalupa, rekreačný domček | nezadané | 75 m²

Ponúkame na predaj chatu v krásnej, tichej lokalite s nádherným výhľadom, v obklopení Malých Ka

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

149,000 € 2640 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie