PREDAJ, priestranný 3 - izbový zvolenský byt, centrum Banskej Bystrice, Kukučínova ulica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kukučínova | 81 m²

Tento trojizbový byt typu Zvolenský sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite centra Banskej Bystric

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

207,000 € 2556 €/m²

Prenájom kancelársky priestor 17 m2, Banská Bystrica-centrum

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 17 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výmere 17 m2, Banská Bys

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

190 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, 2 - izbový kompletne rekonštruovaný a zariadený byt, Rezidencia Lux, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Námestie slobody | 56 m²

Ponúkame na prenájom 2 - izbový kompletne rekonštruovaný a zariadený byt v centre mesta Banská

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj stavebný pozemok 480 m2 Hrochoť, okr. Banská Bystrica

Reality Hrochoť

Pozemok pre rodinné domy | 480 m²

Ponúkame na predaj pozemok - stavebný v osobnom vlastníctve na rodinný dom, 480 m2, Hrochoť, o

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrochoť

Cena dohodou

PALISÁDY - 2 iz. byt, tehlový dom, kompletne zrekonštruovaný, vhodný pre pár, voľný ihneď.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Štetinova | 50 m²

Na prenájom 2 izbový byt o výmere 50 m2. Nachádza sa v tehlovom dome na ulici Štetinová v blízk

Publikované: 05.02.2018 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Priestranný 2,5-izbový byt na Nivách v tehlovom dome

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trenčianska | 66.9 m²

Centrum mesta, výborná doprava aj kompletná občianska vybavenosť na skok, no doma vás čaká tich

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4034 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO | ZicherHouse : exkluzívna investícia v srdci historickej Trnavy

Reality Trnava

2 izbový byt | Divadelná | 53.76 m²

Projekt ZicherHouse sa nachádza v historickom centre mesta Trnava na prestížnej Divadelnej ulic

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Trnava

269,900 € 5020 €/m²

Reality Trnava

Garsónka | Divadelná | 25.74 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Trnava

167,900 € 6523 €/m²

NEO - CUKROVAR, TRNAVA - bez čakania: 2-izbový byt pripravený na bývanie

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrová ulica | 52.55 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Cukrovar – dokončený, ihneď k nasťahovaniu. Pokojné bývanie pár

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trnava

230,000 € 4377 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Trnava - 3i komplet zariadený byt na prenájom- pivnica, vlastné parkovanie, detské ihrisko

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Tamaškovičova | 80 m²

Komfortné bývanie v zeleni, len pár minút od centra. Voľný ihneď. - 3-izbový byt - Tamaškovi

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Priestranný 5i dom v žiadanej lokalite - Pekné pole, Kopánka

Reality Trnava

Rodinný dom | Maximiliána Hella | 323 m²

Hľadáte veľkorysý rodinný dom v Trnave vo výbornej lokalite, ktorý ponúka množstvo priestoru aj

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Trnava

350,000 € 1084 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - nadštandardne veľký dom s výhľadmi, ktoré si zamilujete

Reality Doľany

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Doľany nachádzajúci sa medzi Modrou a Trnavou, ktorý preds

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Doľany

299,900 € 1500 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Priestranný 5i dom + garáž, pokojná slepá ulica pri potoku Zvončín

Reality Zvončín

Rodinný dom | Nezadaná | 236 m²

Rodinný dom, ktorý stojí na mieste, kde sa bývanie mení na pokoj v obci Zvončín, na konci slepe

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Zvončín

399,000 € 1691 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - kompletne zariadený 1,5-izbový byt pri centre mesta - Špačinská ulica

Reality Trnava

2 izbový byt | Špačinská cesta | 34 m²

Ponúkame na predaj presvetlený a prakticky riešený 1,5-izbový byt, ktorý umožňuje okamžité býva

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Trnava

164,900 € 4850 €/m²

NEO | Priestranný kancelársky priestor s parkovacím miestom , blízko obchvatu !

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Ľudová | 100 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 100 m², situovaný v štvorpodlažnej budove na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,050 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NEO | Priestranné kancelárske priestory s parkovacími miestami , blízko obchvatu !

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Ľudová | 150 m²

Ponúkame na prenájom presvetlené kancelárske priestory s priestrannou chodbou, s kuchynským kút

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NEO - 3i byt v projekte CUKROVAR s parkovacím miestom

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 58 m²

Hľadáte moderné bývanie v novostavbe v Trnave, navyše vo výbornej lokalite? Tento menší 3-izbov

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Priestor pre jednu rodinu, dve generácie alebo vlastnú cestu

Reality Trnava

Rodinný dom | Olympijská ulica | 284 m²

Na Olympijskej ulici stojí dom, ktorý bol navrhnutý a prerobený tak, aby fungoval. Bez efektov,

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Trnava

Info v RK

NEO - 5-izbový luxus ako rodinný dom v oblakoch

Reality Trnava

5 a viac izbový byt | Ulica Mikovíniho | 309.3 m²

Hľadáte bývanie, ktoré ponúka výnimočný priestor, komfort a súkromie priamo v Trnave? Predstavu

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

415,000 € 1342 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO- Moderné rezidenčné bývanie s nádherným exteriérom a skvelou polohou

Reality Sereď

3 izbový byt | 73.33 m²

Spoločnosť NEOREAL Vám ponúka na predaj skolaudované 3i byty v obci Dolná Streda. Čo tak využi

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Sereď

159,900 € 2181 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO- Kancelárske priestory v centre Trnavy na prenájom

Reality Trnava

Administratívny objekt | Pekárska | 54.6 m²

Realitná kancelária Neoreal Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor na Pekárskej ulici v ce

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Trnava

Cena dohodou

NEO | Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt na ulici Mikovíniho

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 32 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt na ulici Mikovíniho s výmerou 32 m², s balkónom a pod

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

550 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NEO - Exkluzívny obchodný priestor

Reality Trnava

Obchodné priestory | 28 m²

Uvažujete nad vlastným podnikaním a hľadáte ideálny priestor pre svoj biznis? Realitná kancelár

Publikované: 29.01.2022 Aktualizované: 24.03.2026
Priestory na prenájom Trnava

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NEO - 2i byt s industriálnym nádychom a parkovacím miestom

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 53 m²

Realitná kancelária NEOREAL Vám prináša štýlový 2-izbový byt s vlastným parkovacím miestom. Ten

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Trnava

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8511)