NEO - KAMENNY MLYN - TRNAVA - 2003m2

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenný Mlyn | 2,003 m²

Popis nehnuteľnosti 2003 m2 - rozloha, ktorú ponúka KAMENNÝ MLYN len zriedka POZEMOK PRE KLI

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

320 €/m2 320 €/m2

NEO | Atraktívne nízkoenergetické rodinné domy Šúrovce

Reality Šúrovce

Rodinný dom | Seredská | 111 m²

V pokojnej časti obce Šúrovce, len na skok od Trnavy a Serede, vyrastá moderné bývanie, ktoré s

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šúrovce

214,900 € 1936 €/m²

NEO | priestranný 3-izbový byt s výbornou dispozíciou – Na Hlinách, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Na Hlinách | 72 m²

Byt disponuje zaujímavou a prakticky riešenou dispozíciou, ktorá ponúka dostatok priestoru pre

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 2499 €/m²

NEO | Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt na ulici Mikovíniho

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 32 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt na ulici Mikovíniho s výmerou 32 m², s balkónom a pod

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

550 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

CUKROVAR - 3i terasový byt s parkovacím miestom a pivničnou kobkou zdarma | dokončenie 1Q 2027

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 79 m²

Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a

Publikované: 14.09.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

359,910 € 2813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - Exkluzívny obchodný priestor

Reality Trnava

Obchodné priestory | 28 m²

Uvažujete nad vlastným podnikaním a hľadáte ideálny priestor pre svoj biznis? Realitná kancelár

Publikované: 29.01.2022 Aktualizované: 24.03.2026
Priestory na prenájom Trnava

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NEO - 2i byt s industriálnym nádychom a parkovacím miestom

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 53 m²

Realitná kancelária NEOREAL Vám prináša štýlový 2-izbový byt s vlastným parkovacím miestom. Ten

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Trnava

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Priestranný 4-izbový rodinný dom - Trnava Kopánka

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica Sibírska | 125 m²

Hľadáte priestranný rodinný dom s praktickou dispozíciou, ktorý ponúka dostatok miesta pre celú

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Trnava

330,000 € 2640 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - 2i byt s parkovacím miestom v projekte MIKO - skvelá investičná príležitost

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 55 m²

Hľadáte stabilnú investičnú príležitosť v podobe 2-izbového bytu v novostavbe? V mene realitnej

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trnava

194,900 € 3544 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO – Skolaudovaný 3izbový byt so slnečnou predzáhradkou v projekte Cukrovar, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 73 m²

V projekte Cukrovar sa nachádza 3-izbový byt, ktorý spája výhody moderného mestského bývania s

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Trnava

285,000 € 3904 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO | Rodinný dom v Zemianskych Sadoch po kompletnej rekonštrukcii s veľkým pozemkom

Reality Zemianske Sady

Rodinný dom | Nezadaná | 176 m²

Predávame priestranný rodinný dom v obci Zemianske Sady, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukcio

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Zemianske Sady

179,000 € 1017 €/m²

NEO - VEĽKÉ KOSTOLANY

Reality Veľké Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | Pod Vysielačom | 880 m²

Hľadáte veľký stavebný pozemok neďaleko Trnavy? Tento priestranný pozemok v modernej lokalite

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

139,000 € 158 €/m²

NEO | Stavebné pozemky v obci Hrádok

Reality Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 706 m²

V obci Hrádok vzniká nová moderná štvrť , ktorá ponúka na predaj 43 stavebných pozemkov. Ide o

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hrádok

110 €/m2 110 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

CUKROVAR - Investičný 2i byt v rezidenčnej štvrti - dokončenie 1Q 2027

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 48 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

196,254 € 4089 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - Trnava - administratívne priestory na prenájom v novom projekte Daisy Market

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Nová | 288 m²

Ako výhradný sprostredkovateľ ponúkame na prenájom moderné administratívne priestory v priprav

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NEO | Komerčný pozemok v strategickej polohe pri rýchlostnej ceste R1 – Vlčkovce

Reality Vlčkovce

Priemyselná zóna | Nezadaná | 1,562 m²

Ponúkame na predaj komerčný pozemok o výmere 1 562 m², určený na výrobu alebo skladovanie. Poze

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vlčkovce

235,000 € 150 €/m²

NEO – Nádvorie kancelárske priestory na prenájom v centre Trnavy

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | Trojičné námestie | 68.4 m²

Realitná kancelária Neoreal Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v centre Trnavy. Kance

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Objekty na prenájom Trnava

684 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ | NEO | Na predaj 1 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Družba

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Vladimíra Clementisa | 29 m²

Ponúkame na predaj obľúbený 1-izbový byt typu „Bauring, ktorý je ideálnou voľbou na bývanie aj

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

138,500 € 4776 €/m²

NEO | BRONZE RESIDENCE - moderné bývanie v dvojdome s vlastnou záhradou, výstavba 01.06.2026

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Bronzová | 100 m²

Ponúkame na predaj bývanie v projekte BRONZE RESIDENCE: 4-izbovej samostatné jednotke v dvojdom

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

269,000 € 2690 €/m²

NEO | Priestranný 4-izbový rodinný dom v tichej slepej ulici – Boleráz 1 400 m² pozemok, veľká pivnica, bazén

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový poschodový rodinný dom v obci Boleráz, ktorý sa nachádza v tichej s

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Boleráz

328,500 € 2281 €/m²

NEO | ZicherHouse : exkluzívna investícia v srdci historickej Trnavy

Reality Trnava

2 izbový byt | Divadelná | 35.85 m²

Projekt ZicherHouse sa nachádza v historickom centre mesta Trnava na prestížnej Divadelnej ulic

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Trnava

219,900 € 6134 €/m²

NEO - Novostavba rodinného domu vo Zvončíne | Južný pozemok 677 m² | Garáž | HOLODOM

Reality Zvončín

Rodinný dom | Nezadaná | 155 m²

NEOREAL vám exkluzívne prináša na predaj výnimočnú novostavbu rodinného domu v obci Zvončín, si

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Zvončín

399,900 € 2580 €/m²

NEO - TRNAVA - Administratívny priestor na prenájom

Reality Trnava

Administratívny objekt | Bernolákova | 105 m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR S TERASOU, PARKOVANÍM, GARÁŽOU A NABÍJAČKOU PRE ELEKTROMOBIL Ponú

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Trnava

1,700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NEO - Zariadený 2-izbový byt s garážovým parkovacím miestom v projekte MIKO – Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 53.5 m²

Realitná kancelária Neoreal Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s vlastným parkovacím garážovým m

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Trnava

189,000 € 3533 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie