IMPREAL »» Miloslavov / časť Alžbetin dvor » 1.050 m2 » slnečný pozemok s inžinierskymi sieťami » 262.500,- EUR (English text inside)

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Južná | 1,050 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami m

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Miloslavov

262,500 € 250 €/m²

IMPREAL »» Miloslavov / časť Alžbetin dvor » 650 m2 » slnečný pozemok s inžinierskymi sieťami » 175.500,- EUR (English text inside)

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Južná | 650 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami v

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

175,500 € 270 €/m²

Veľký pozemok pre výstavbu rodinného domu v obci Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Jabloňová | 893 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Miloslavov s výborn

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 25.04.2025
Pozemky na predaj Miloslavov

250 €/m2 250 €/m2

REB.SK Predaj-pozemok vhodný na developerský projekt - Miloslavov (SC)

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 4,205 m²

Stavebný pozemok na predaj – Miloslavov, 4205 m², všetky IS, možnosť výstavby viacerých rodinný

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

Cena dohodou

100PRO | Dom na kľúč s bazénom a minimálnymi prevádzkovými nákladmi

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 72 m²

Moderný dom pripravený na okamžité bývanie – stačí sa nasťahovať a užívať si komfort bez kompro

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

299,900 € 4165 €/m²

Posledný stavebný pozemok v Miloslavove, ideálny pre developerský projekt

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 4,205 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok s rozlohou 4 205 m², situovaný v jednej z najvyhľ

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

180 €/m2 180 €/m2

5-izbový rodinný dom s garážou – Miloslavov (Alžbetin Dvor)

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Pivonková ulica | 133 m²

Ponúkame na predaj moderný a výborne dispozične riešený 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

379,000 € 2850 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 6-izb. DOM - Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Platanová ulica | 190 m²

Hľadáte únik z mestského ruchu, ale nechcete sa vzdať komfortu Bratislavy? Predstavte si rannú

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

529,000 € 2784 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 4izbový bungalov s bazénom a garážou v Miloslavove 6km od Bratislavy

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Slnečná | 157 m²

PREMIUM REAL vám ponúka na predaj moderný dizajnový 4 izbový rodinný dom v tichej lokalite Milo

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

545,000 € 3471 €/m²

Moderný 4izbový rodinný dom v Miloslavove 6km od Bratislavy

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Slnečná | 147 m²

PREMIUM REAL vám ponúka na predaj výnimočný 4 izbový rodinný dom v tichej lokalite Miloslavova

Publikované: 26.10.2024 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

387,000 € 3393 €/m²

Moderný 5-izbový priestranný rodinný dom s garážou v Miloslavove len 6km od Bratislavy

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Slnečná | 177 m²

Popis nehnuteľnosti PREMIUM REAL vám ponúka na predaj moderný dizajnový 5 izbový rodinný dom s

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

475,000 € 2684 €/m²

Dizajnový moderný 5 izbový rodinný dom V MILOSLAVOVE 6km od Bratislavy

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Slnečná | 225 m²

Popis nehnuteľnosti Ponúkame Vám na predaj DIZAJNOVÝ moderný 5-izbový dom s veľkým bazénom v ti

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

595,000 € 2644 €/m²

KeyPoint | PRIESTRANNÝ ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT | MILOSLAVOV | NOVOSTAVBA 2024

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Agátová | 55 m²

DOMOV, DO KTORÉHO SA STAČÍ NASŤAHOVAŤ Sú byty, ktoré si pri obhliadke musíte „v duchu zariadiť

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

199,000 € 3618 €/m²

AZ PROPERTY * ponúkame na predaj 3 iz. rodinný dom s bazénom, vodopádom a garážou v Miloslavove časť Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Ďatelinová | 105.1 m²

AZ PROPERTY * ponúkame na predaj 3 iz. rodinný dom s ďalšou izbou v podkroví o veľkosti 12m2, s

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

440,000 € 4186 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AG REALITYI REZERVOVANÝ NOVOSTAVBA - priestranný 4 izb rodinný dom bungalov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Levanduľová | 108 m²

AG reality & finance , REZERVOVANÝ 4-izbový rodinný dom v prevedení samostatne stojaci dom v

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

358,000 € 3315 €/m²

MODERNÝ 3-I DOM 92 m² S KRÁSNOU ZÁHRADOU, MILOSLAVOV

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 92 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový dvojdom v obľúbenej obci Miloslavov, ideálny pr

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

285,000 € 3098 €/m²

3 izbový byt Novostavba s Parkovaním

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Slávičia ulica | 68 m²

MRK reality realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 
Vám ponúka na PRENÁJO

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Miloslavov

640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NOVINKA: Samostatne stojaci 4i RD s terasou na slnečnom pozemku

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Veterná | 91.9 m²

Spoznajte dom a jeho výhľady už teraz vďaka našej 3D virtuálnej obhliadke: https://my.matterpor

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

379,000 € 4124 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 3 izbový byt, 81m2, Bottova ulica, Miloslavov

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Bottová | 81 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt so záhradou v novostavbe rodinného domu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

264,900 € 3270 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HF&HD - NA PREDAJ - 4 izbový rodinný dom s terasou vo výbornej lokalite v obci Miloslavov, časť Alžbetin dvor.

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 98.5 m²

HF&HD realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľmi pekný 4-izbový rodinný dom v tichej lokali

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

319,000 € 3239 €/m²

HF&HD | PREDPREDAJ - 2.etapa NOVOSTAVBA 4izb. rodinný dom v obci Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 104 m²

HF&HD realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom o rozlohe 104 m2

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

274,900 € 2403 €/m²

HF&HD | PREDAJ - stavebný pozemok v centre obce Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 4,205 m²

Ponúkame Vám na predaj vynikajúci stavebný pozemok v Miloslavove. Využitie: Pozemok je vhodný

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Miloslavov

180 €/m2 180 €/m2

100PRO | EXKLUZÍVNA VILA S INTERIÉROVÝM BAZÉNOM A REPREZENTATÍVNYM PRIESTOROM – MILOSLAVOV

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Centrálna | 1,000 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú rodinnú vilu, ktorá spája luxusné bývanie, súkromie a široké možno

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

890,000 € 890 €/m²

AG REALITY I REZERVOVANÉ- NA PREDAJ NOVOSTAVBA- 4 IZBOVÝ MEZ. DOM V DVOJDOME

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Oblačná | 110.5 m²

Realitná kancelária AG Reality & finance, s.r.o Vám exkluzívne predstavuje na predaj novostavb

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

268,000 € 2489 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Rodinné domy na predaj (23065)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie