Hladám dvojizbový byt na prenájom pre klienta v Miloslavove

Reality Miloslavov

2 izbový byt | centrum | 60 m²

Hladám dvojizbový byt v novostavbe pre klienta v Miloslavove

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Miloslavov

Cena dohodou

člen NARKS

NOVOSTAVBA s balkónom | 2i byt s parkingom | Miloslavov - Ihneď k dispozícii

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Slnečná | 56 m²

REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v modernej novos

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Miloslavov

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pozemok na výstavbu rodinného domu Alžbetin Dvor-Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Wienerova alej | 785 m²

Ponúkame na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokalite Miloslavov - Alžbetin dvor na výstavbu rodi

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 10.07.2025
Pozemky na predaj Miloslavov

202,000 € 257 €/m²

Rodinný dom v tichej lokalite

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 98.52 m²

Ponúkame Vám na predaj Rodinný dom v obci Malinovo. Užitková plocha 98,52m2 + spevnená terasa (

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

329,000 € 3339 €/m²

5 izbový bungalov Miloslavov - Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 144.04 m²

V exluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 5 izbový bungalov v obci Miloslavov časť Alžbetin Dvo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

549,000 € 3811 €/m²

Moderný rodinný dom v Miloslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 147 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom v tichej lokalite Miloslavova len 6km od Bratislavy

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

387,000 € 2633 €/m²

5-IZBOVÝ MODERNÝ DOM S GARÁŽOU

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Slnečná | 177 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný dizajnový 5 izbový rodinný dom s garážou v tichej lokalite Milos

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

454,000 € 2565 €/m²

Rodinná Villa pri Bratislave

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkame Vám na predaj: - dom je riešený ako dvojgeneračný rodinný dom. Na posc

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 16.05.2025
Domy na predaj Miloslavov

Cena dohodou

Rodinný dom v Miloslavove-POSLEDNÝ!

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 117 m²

Ponúkame vám na predaj výborný samostatný 4izbový bungalov s úsporným tepelným čerpadlom v tich

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

369,900 € 3162 €/m²

Dizajnový 5-Izbový rodinný dom

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 225 m²

Ponúkame Vám na predaj DIZAJNOVÝ moderný 5-izbový dom s veľkým bazénom v tichej lokalite v Milo

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 05.01.2026
Domy na predaj Miloslavov

649,000 € 2884 €/m²

4-izbový dom s Garážou v Hviezdoslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný 4 izbový rodinný dom s garážou vo vyhľadávanej časti obc

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

389,990 € 2600 €/m²

Rodinný dom s garážou až 150m2

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Slnečná | 150 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s garážou a priestrannou terasou, nachádzajúci

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

399,000 € 2660 €/m²

RODINNÝ DOM PRE NÁROČNÝCH, NOVOSTAVBA, VYSOKÉ STROPY, GARÁŽ, INFINITY BAZÉN, UPRAVENÁ ZÁHRADA, HOSŤOVSKÝ DOMČEK

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Levanduľová ulica | 201 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v novovybudovanej lokalite obce

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

780,000 € 3881 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom v dvojdome - novostavba so záhradkou v obci Miloslavov

Reality Miloslavov

Mezonet | Sadová | 88 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Miloslavov, len 8 km od hla

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 03.10.2025
Byty na predaj Miloslavov

265,000 € 2898 €/m²

RADO | Stavebný pozemok pre developerov | 4205 m² | Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 4,205 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj cenovo výhodný stavebný pozemok na parcele 75/1 s výmerou 420

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

756,900 € 180 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj moderný dom v Miloslavove s bazénom v Miloslavove,147m2

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 601 m²

TUreality vám ponúkajú na predaj. POPIS: Ponúka na predaj výnimočný rodinný dom v tichej a bez

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

399,000 € 697 €/m²

Dizajnový 4-izbový rodinný dom v Miloslavove - Alžbetín dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 99 m²

Dizajnový 4-izbový bungalov s fotovoltikou, rekuperáciou a súkromnou záhradou – Miloslavov, Alž

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

296,900 € 2999 €/m²

Exkluzívny bungalov s bazénom a nebyt.priestorom v Miloslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Levanduľová | 201 m²

Realitná kancelária Byvo Bratislava ponúka na predaj: Luxusný dizajnový bungalov s infinity ba

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

780,000 € 3881 €/m²

Novinka
Novinka

NOVINKA! Štýlový 2i byt s vlastným wellness a fitness v novostavbe – Miloslavov

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Lesná cesta | 37 m²

F002-112-JIKO 3 Túžite po modernom bývaní, kde máte posilňovňu, bazén a saunu doslova v papuč

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

136,000 € 3676 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nadštandardná 6-izbová dizajnová vila s bazénom a dvojgarážou

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Slnečná | 220 m²

Realitná kancelária BYVO ponúka na predaj nadštandardnú 6-izbová dizajnovú vila s bazénom a dvo

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

799,990 € 3636 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom, 96,32 m² v tichej časti Alžbetinho Dvora

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova | 96.32 m²

BYVO ponúka na predaj modernú časť 4-izbového dvojdomu v obľúbenej lokalite Alžbetin Dvor (Milo

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

Cena dohodou

Novostavba dizajnového domu Miloslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Slnečná | 200 m²

Realitná kancelári Byvo Vám ponúka na predaj DIZAJNOVÝ moderný 5-izbový dom s veľkým bazénom v

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

595,000 € 2975 €/m²

Ponuka stavebných pozemkov v obci Štvrtok na Ostrove

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Štvrtocká | 872 m²

Predáme pozemky v novovybudovanej lokalite v obci Štvrtok na Ostrove. druh: stavebný pozemok u

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

198,816 € 228 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výmerou nadštandardný rodinný dom, udržiavaná záhrada

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Wienerova alej | 186 m²

Fakty o dome: - Úžitková plocha: 186 m² (1.NP. cca 83 m2 (3 izby) + 2.NP. cca 85 m2 + dielňa c

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

419,900 € 2258 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23065)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Upresniť hľadanie