Rodinný dom | Bottova | 128.33 m²
Základné informácie o dome Typ domu: 5-izbový dvojpodlažný dom so strešnou terasou Lokalita:
349,900 € 2610 €/m²
Rodinný dom | Centrálna ulica | 97 m²
AVE estate Vám ponúka rodinný dom, ktorý je súčasťou troj - domu s vlastným pozemkom. Výmera po
303,000 € 3124 €/m²
Mezonet | 87.32 m²
Hľadate miesto, ktoré sa stane vaším domovom , alebo investíciou do budúcnosti?? Tento príjemn
259,000 € 2966 €/m²
2 izbový byt | Šumračná | 40 m²
🏡 2-izbový byt na prenájom – Miloslavov Hľadáte útulné bývanie s terasou? Ponúkam kompletn
650 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac
2 izbový byt | 57 m²
Ponúkam na predaj moderný a príjemne riešený 2-izbový byt s výmerou 57 m², ktorý sa nachádza na
199,000 € 3491 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Slnečná | 4,205 m²
DeveloX Reality ponúka na predaj rozsiahly stavebný pozemok v obci Miloslavov na Slnečnej ulici
Info v RK
Rodinný dom | 97 m²
DeveloX Reality Vám ponúka na predaj priestranný a nízkoenergetický 4-izbový bungalov, ktorý sa
329,000 € 3392 €/m²
Rodinný dom | Miloslavov | 134 m²
Ponúkame na predaj 3 izbovú celoročne obývateľnú chatu v Miloslavove s možnosťou trvalého bydli
290,000 € 2164 €/m²
Rodinný dom | Alžbetin Dvor | 72 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový moderný rodinný dom v prevedení dvojdomu s terasou a pozemkom v Mil
308,900 € 4290 €/m²
Rodinný dom | Bažantia ulica | 107 m²
REZERVOVANÉ- BE.LIVE COMPANY PONÚKA MODERNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S KRYTÝM BAZÉNOM A ZIMNOU ZÁHR
443,900 € 4149 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 65.23 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt
219,999 € 3373 €/m²
Rodinný dom | Oblačná ulica | 80 m²
Hľadáme pre konkrétneho klienta menší rodinný dom v obci Miloslavov. RD by mal byť 2-3 izbový,
Cena dohodou
Rodinný dom | Hlavná | 226.5 m²
ÚP: 226,5 m² | Pozemok: 1045 m² | 2 kuchyne | 2 kúpeľne | garáž | všetky IS + optika Konečne d
349,900 € 1545 €/m²
Rodinný dom | 340 m²
Ak hľadáte projekt, do ktorého vložíte svoje srdce, energiu a víziu, tento dom vám ponúka zákla
315,000 € 926 €/m²
Rodinný dom | Železničná ulica | 502 m²
Hľadáte bývanie, ktoré ponúka viac než len izby a steny? Táto priestranná vila v pokojnej časti
820,000 € 1633 €/m²
Rodinný dom | 502 m²
Nie je to len dom. Je to priestor, kde každý detail hovorí o pohodlí, štýle a pokoji. Vila v Mi
3,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Wienerova alej | 679 m²
Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v etablovanom intraviláne obce Miloslavov, situova
189,300 € 279 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Centrálna ulica | 835 m²
Slnečný stavebný pozemok so vzrastlými stromami a kompletnými sieťami – súkromie zaručené Hľadá
188,000 € 225 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Platanová ulica | 1,024 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok výmere 1024 m2 (cca20 m x 50 m) na ul. Platanová- v priamom
260 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 805 m²
ASTER Reality ponúka na predaj pozemok - pre rodinný domy v obci Miloslavov - časť Alžbetin dvo
149,990 € 186 €/m²
Rodinný dom | 265 m²
ASTER Reality ponúka na predaj murovaný rodinný dom v obci Miloslavov (časť Alžbetin Dvor) s mo
229,990 € 924 €/m²
Rodinný dom | Kráľová | 90 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – dvojdom s veľkou prestrešenou t
320,000 € 3556 €/m²
Rodinný dom | Železničná | 501.61 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj obrovský, ale hlavne krásny a nadštandardný dom, v ktor
820,000 € 1635 €/m²
Rodinný dom | Železničná ulica | 501.61 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom obrovský, ale hlavne krásny a nadštandardný dom, v kt
3,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.