Krásne rodinné hniezdo s vlastným „SPA“ centrom v Miloslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Železničná | 501.61 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj obrovský, ale hlavne krásny a nadštandardný dom, v ktor

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 07.08.2025
Domy na predaj Miloslavov

820,000 € 1635 €/m²

IBA U NÁS! 7 izbový dom s veľkým pozemkom v pôvodnej časti Miloslavova

Reality Miloslavov

Rodinný dom | . | 240 m²

Lokalita: Miloslavov Výmera pozemku: 1685m² Zastavaná plocha: 115m2 Úžitková plocha domu: 240

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

459,999 € 1917 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku na výstavbu Alžbetin Dvor - Milosalvov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,250 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Miloslavov – Alžbetin dvo

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

226 €/m2 226 €/m2

Pozemok na stavbu rekreačného domu

Reality Miloslavov

Rekreačný pozemok | Centrálna ulica | 431 m²

POZEMOK – ZÁHRADA V MILOSLAVOVE, CENTRÁLNA ULICA (PRI POŠTE) Ponúkame na predaj rovinatý a oplo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

79,000 € 183 €/m²

Ideálny stavebný pozemok v obci Miloslavov, Centrálna ulica

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Centrálna ulica | 834 m²

Pozemok v obci Miloslavov, Centrálna ulica. - Rovinatý, výmera 834,5 m2 (709 m2 + 125,5 m2 podi

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

188,000 € 225 €/m²

PREDAJ: 3 izbový dom, 81m2, Bottova ulica, Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottová | 81 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt so záhradou v novostavbe rodinného domu

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

264,900 € 3270 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Poď bývať do Miloslavova! 2-izbový byt s predzáhradkou, vírivkou a parkovacím miestom

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Platanová ulica | 43 m²

Predstavujeme Vám 2‑izbový byt s predzáhradkou a vírivkou, ktorý kombinuje moderný komfort, súk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

190,900 € 4440 €/m²

2- izbový byt v obci Miloslavov s predzáhradkou

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

Ponúkame na predaj pekný dvojizbový byt o celkovej výmere 58,08 m² so záhradou o celkovej výmer

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

214,000 € 3690 €/m²

Dvojpodlažný 5-izb. (RD s dvomi byt. jednotkami) s dvomi parkovacími státiami a samostatnou garážou v Miloslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Konvalinková ulica | 93.07 m²

Dvojpodlažný 5-izb. (RD s dvomi byt. jednotkami) s dvomi parkovacími státiami a samostatnou gar

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

279,000 € 2998 €/m²

Dvojpodlažný 5-izb. s dvomi park.státiami a samostatnou garážou v Miloslavove

Reality Miloslavov

5 a viac izbový byt | Konvalinková ulica | 93.07 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

279,000 € 2998 €/m²

5-izbový rodinný dom so zimnou záhradou a samostatnou garážou

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Šuňavská | 175 m²

Ponúkame na predaj kvalitný, priestranný a výborne dispozične riešený 5-izbový rodinný dom v ti

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

460,000 € 2629 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ rodinný dom Miloslavov – Alžbetin dvor.

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Alžbetin dvor | 99 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov, nac

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

296,900 € 2999 €/m²

-REZERVOVANÉ-TOP PONUKA: 3i rodinný dom v Miloslavove – klimatizácia, pozemok 350m2, 3x parking

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 73.27 m²

Vymeňte mestský hluk za tiché rána na vlastnej záhrade. V dome, ktorý bol navrhnutý tak, aby s

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

269,900 € 3684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Miloslavov, okr. Senec – NA PREDAJ NOVOSTAVBA – 4 izbový, samostatne stojací, tehlový RD s možnosťou nadstavby, s vyhrievaným bazénom, terasou, altánkom a 4 parkovacími státiami vo dvore.

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Muškátová | 123 m²

Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4i priestranného, samostatne stojaceho RD,

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

565,000 € 4593 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj pekný rodinný dom v obci Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Figová ulica | 139 m²

Realitná kancelária GRAFT ponúka na predaj 4-izb. rodinný dom v obci Miloslavov, len na skok od

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

389,500 € 2802 €/m²

Stavebný pozemok ANNA MAJER – Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Vŕbová ulica | 613 m²

Stavebný pozemok ANNA MAJER – Miloslavov, v novo vybudovanej lokalite / SC / Ponúkame Vám jedi

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

189,000 € 308 €/m²

Krásny stavebný pozemok v Alž.Dvore - Miloslavov, krásne stromy

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | 766 m²

Ponúkame na predaj dva stavebné pozemky: 2 x 766m2 / predaj je podmienený iba spolu, či už pre

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

230 €/m2 230 €/m2

Nadštandardný samostatný 4i RD, novostavba 2026, pozemok 606m2, Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Sokolia | 150 m²

Na predaj moderný 4i rodinný dom novostavba 2026, Miloslavov, okres Senec - kolaudácia 03/2026

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

444,000 € 2960 €/m²

REB.SK, 4 izbový dom, 128 m2, pozemok 686 m2, garáž, bazén, Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Neuvedená | 128 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. REB.SK ponúka 4-izbový rodinný dom na predaj v Milos

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

Cena dohodou

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný dvojizbový byt so šatníkom a garážou v atraktívnej lokalite v obci Miloslavov na predaj !

Reality Miloslavov

2 izbový byt | 61 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderne zariadený dvojizbový byt s výmero

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

210,000 € 3443 €/m²

Arvin & Benet | Príjemný mezonet s komfortom rodinného domu

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Diamantová ulica | 121.8 m²

Arvin&Benet ponúka na predaj dvojpodlažný, nadštandardne vybavený 4i byt s vlastnou záhradou, k

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

319,000 € 2619 €/m²

Záhradná chatka s veľmi pekným pozemkom, Miloslavov - Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Chata, drevenica, zrub | Staničná | 48 m²

Záhradná chatka Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj 3-izbovú chatku s veľmi peknou zá

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Miloslavov

190,000 € 3958 €/m²

Záhradná chata s pekným pozemkom, Miloslavov - Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Záhradná chatka | Staničná | 48 m²

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Miloslavov

190,000 € 3958 €/m²

IMPREAL »» Miloslavov / časť Alžbetin dvor » 1700 m2 » slnečný pozemok s inžinierskymi sieťami » 425.000,- EUR (English text inside)

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Južná | 1,700 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami v

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Miloslavov

425,000 € 250 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23065)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Upresniť hľadanie