Kvalitný 4i. RD v Miloslavove s krásnou záhradou

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Platanová ulica | 94 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj krásny a moderný 4 izbový rodinný dom v zástavbe

Publikované: 03.06.2024 Aktualizované: 23.09.2025
Domy na predaj Miloslavov

329,900 € 3510 €/m²

Krásne zariadený 3 izbový byt so záhradkou vrátane 2 parkovacích miest.

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Hlavná | 76.76 m²

Hľadáte moderné bývanie bez starostí s dlhým zariaďovaním? Máme pre vás skvelú ponuku! Ponúkam

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

269,900 € 3516 €/m²

REZERVOVANÉ | 3 IZBOVÝ BYT IDEÁLNY PRE RODINU S DVOMI BALKÓNMI, PIVNICOU A VLASTNÝM PARKINGOM

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Slávičia | 65 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 3-izbový byt na Slávičej ulici v Mi

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

220,000 € 3385 €/m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom 2 025 m² v obci Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Chmeľová | 223 m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom 2 025 m² v obci Miloslavov Ponúkame na pre

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

708,000 € 3175 €/m²

Prenajaté - zariadený 2 izbový byt -v Miloslavove-Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Agátová | 49 m²

Už prenajaté! Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt s balkónom, s možnosťou

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Miloslavov

Cena dohodou

Priestranný dom s krbom a solárnym ohrevom - Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Chmeľová | 223 m²

Na predaj 5‑izbový rodinný dom. Prízemie: predsieň, WC, komora, kuchyňa (kuch. linka so zabud.

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

408,000 € 1830 €/m²

Predaj jedinečná rodinná vila v Miloslavove, 558m2, pozemok: 3746m2, Bazén, Sauna

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Centrálna ulica | 558 m²

WIN – WIN ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú rodinnú vilu s bazénom a 37 árovým pozemkom v M

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

Info v RK

Už prenajaté - 2 izbový byt - v Miloslavove - Agátova ul.

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Agátová | 50 m²

Už prenajaté ! Slnečný a svetlý 2-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Miloslav

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Miloslavov

590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na PREDAJ 5 izbový rodinný dom s bazénom v Miloslavove-AD

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Južná | 124 m²

Aden real, RK - na predaj 5 izbový rodinný dom v radovej zástavbe v Miloslavove-časť Alžbetin

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

299,000 € 2411 €/m²

Na PREDAJ moderný 5 izbový dom s garážou a vírivkou - Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Kysucká | 160 m²

Ponúkame na predaj štýlový, nadčasovo zariadený 5-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza na prie

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

498,000 € 3113 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj moderného dizajnového 5 izb.domu v Miloslavove,225m2

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 225 m²

TUreality Vám ponúkajú na predaj DIZAJNOVÝ moderný 5-izbový dom s veľkým bazénom v tichej lokal

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

591,000 € 3022 €/m²

Predaj dizajnového rodinného domu v Miloslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 275 m²

TUreality ponúkajú na predaj nadštandardný 6-izbový moderný dizajnový dom s bazénom a dvojgará

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

799,990 € 2749 €/m²

Rezervované.Predaj moderného 4 izb. bungalovu v Miloslavove,117m2,Bazén za 50%ceny!!!

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 117 m²

TUreality vám ponúkajú na predaj. Novostavba 4izbový bungalov v Miloslavove 4km od BA Ponúkame

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

375,000 € 3291 €/m²

Moderný 4 izbový bungalovu bazénom a garážovej v Miloslavove len 6km od Bratislavy.

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 193 m²

TUreality ponúkajú na predaj moderný 4 izbový rodinný dom v tichej lokalite Miloslavova len 6km

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

547,000 € 2834 €/m²

Stavebný pozemok - ponuka na predaj

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Miloslavov | 5,251 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Miloslavov, časť Miloslava, okr. Senec, cca 1 km od

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

299 €/m2 299 €/m2

NOVY PROJEKT EXKLUZIVNE U NAS V PONUKE - 3IZBOVY BYT SO ZAHRADKOU A PARKOVACIM MIESTOM - CENY V PREDPREDAJI

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Agátová | 86 m²

Realitná kancelária LEVELREAL Vám EXKLUZIVNE ponúka na predaj 3 izbový byt so záhradkou v Milos

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Miloslavov

209,990 € 2442 €/m²

Posledný byt!3izbový byt s pozemkom v dvojdome, tepelné čerpadlo, oplotenie, terasa, 2 x parking

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Dobšinského ulica | 65 m²

DOKONČENÉ!Ponúkam na predaj novostavbu - 3 izbový, tehlový, prízemný byt so záhradou, terasou a

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Miloslavov

190,000 € 2375 €/m²

Posledný volný 3i byt so zahradou!Terasa, 2 x parkovanie,tepelné čerpadlo, oplotenie v cene.

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Dobšinského ulica | 65 m²

Dokončené!Ponúkam na predaj novostavbu - 3 izbový, tehlový, prízemný byt so záhradou, terasou a

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Miloslavov

190,000 € 2313 €/m²

Posledný byt!!3 izb. byt s pozemkom v dvojdome.Tepelné čerpadlo, oplotenie, 2 x parkovanie, terasa

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Dobšinského ulica | 65 m²

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

190,000 € 2375 €/m²

Prenájom útulného jednoizbového bytu v Miloslavove

Reality Miloslavov

1 izbový byt | Jaseňová | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt v obci Miloslavov s výhľadom na park. Byt je svetlý, ori

Publikované: 09.02.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Miloslavov

450 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8537)