997666 (JuOvUWtxwHN) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 13. 05. 2026

Exkluzívny bungalov s bazénom a nebyt.priestorom v Miloslavove

Levanduľová
Miloslavov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

780,000 € 3881 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
201 m²

Plocha pozemku:
650 m²
Info
Realitná kancelária Byvo Bratislava ponúka na predaj:

Luxusný dizajnový bungalov s infinity bazénom a vlastným beauty priestorom

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový bungalov v štýle modernej nadčasovej architektúry, ktorý spája komfort luxusného bývania, súkromie a možnosť podnikania pod jednou strechou. Táto exkluzívna novostavba s úžitkovou plochou 201 m² sa nachádza na pozemku o výmere 650 m² a je kompletne dizajnovo zariadená do posledného detailu.

Dom je ideálnou voľbou pre klienta, ktorý hľadá reprezentatívne bývanie bez ďalších investícií.

Dispozícia a vybavenie:

priestranná denná časť prepojená s kuchyňou a jedálňou,
luxusný plynový krb vytvárajúci jedinečnú atmosféru,
5 izieb s dôrazom na priestor, svetlo a komfort,
hlavná spálňa s vlastným šatníkom, kúpeľňou a práčovňou,
druhá samostatná kúpeľňa,
podlahové kúrenie v celom dome,
exteriérové žalúzie,
kamerový systém,
bezbariérový prístup v celom dome aj na terasu,
pohodlný prechod z dvojgaráže priamo do interiéru domu.
Exteriér, ktorý pôsobí ako súkromný rezort:

Starostlivo upravený pozemok ponúka dokonalé súkromie a oddychovú atmosféru:

infinity bazén,
exteriérová kuchyňa,
kompletné záhradné úpravy,
elegantná terasa na celoročné využitie.
Bonus navyše – priestor na podnikanie:

Súčasťou nehnuteľnosti je aj samostatný nebytový priestor skolaudovaný ako kozmetický salón, s vlastným vstupom priamo z ulice. Ideálne riešenie pre podnikanie, beauty služby, kanceláriu alebo súkromné štúdio bez narušenia komfortu bývania.

Táto nehnuteľnosť predstavuje spojenie luxusu, funkčnosti a moderného životného štýlu. Stačí sa nasťahovať a bývať.
K cene bude pripočítaní odmena RK 4%
Pre viac informácií a obhliadku nás neváhajte kontaktovať.
Telefonicky:0910 317 862 Email:maxim.mastic@byvo.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
201 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2022

Rok kolaudácie:
2023

Typ konštrukcie:
Tehlová

Orientácia:
Juhovýchodná

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet izieb / miestností:
5

Terás:
2

Energetický certifikát budovy:
A

Plocha pozemku:
650 m²

Zastavaná plocha:
230 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Maxim Mastič

BYVO. Bratislava, s. r. o.

BYVO. Bratislava, s. r. o.

Šándorova 3199 • 82103, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

780,000 € 3881 €/m²

Kontakt na predajcu

Maxim Mastič

BYVO. Bratislava, s. r. o.