Skvelá poloha,veľký potenciál!3.izbový byt na rozhraní Starého Mesta a Ružinova.80m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 80 m²

TUreality ponúkajú na predaj: 3-izbový byt s atmosférou staromestského bývania, ktorý zaujme

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,000 € 3225 €/m²

Výnimočný 3-izbový byt s nádherným výhľadom na Dunaj v Eurovea v Bratislave, 92 m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 92 m²

TUreality ponúka na predaj: Veľký 3-izbový byt s balkónom s výhľadom na Dunaj v Bratislave Lok

Publikované: 19.08.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

770,000 € 8696 €/m²

Na predaj:Rodinný dom s potenciálom v obľúbenej časti Bratislava-Trnávka,ideálny na rekonštrukciu alebo investíciu

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 160 m²

TUreality ponúka na predaj:Investičná príležitosť Rodinný dom s potenciálom v obľúbenej časti T

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 2213 €/m²

PROKEKT-ZWIRN 3,2-IZBOVÝ BYT,NOVOSTAVBA,RUŽINOV-NIVY,BALKÓN,PARKING,54m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 54m2 plus

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,000 € 7074 €/m²

ZWIRN 3,2-IZBOVÝ BYT,NOVOSTAVBA,RUŽINOV-NIVY,BALKÓN,PARKING,50m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 50m2 plus

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

358,000 € 7160 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,RUŽINOV-NIVY,PROJEKT-ZWIRN 3,BALKÓN,PARKING,55m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 54,5m2 pl

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,000 € 6982 €/m²

ADMINÍSTRTÍVNA BUDOVA,RUŽINOV,PESTOVATEĽSKÁ,1000m2

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | 1,000 m²

TUreality ponúka na predaj administratívnu budovu v Ružinove na ulici Pestovateľská. Budova sa

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Veľký 5 izbový dom v Bratislave - Trnávka- Koperníkova ulica - 196m²

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 196 m²

Skôr ako si pozriete fotky skopírujte si link na 3D prehliadku a VIDEO: 3D prehliadka: https:/

Publikované: 22.11.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

380,000 € 1939 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok 3,5 ára v blízkosti Malého Dunaja – Bratislava - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 350 m²

TUreality ponúkajú rovinatý stavebný pozemok široký 13 m v príjemnom prostredí Malého Dunaja –

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

168,000 € 480 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružinov | 70 m²

Potrebujete predať váš byt? Ponúknite ho na Férový výkup nám do Riešime bývanie! Byty môžu byť

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

230,000 € 3286 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Ružinov | 30 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

130,000 € 4000 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ružinov | 80 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

270,000 € 3125 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Ružinov | 40 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

160,000 € 3750 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinov | 55 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

200,000 € 3636 €/m²

Prenajmeme moderný 2-izbový byt v projekte ZWIRN.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardný 2-izbový byt v prestížnom projekte ZWIRN, ktorý spája modern

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 31.07.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

AMEXA » Predaj 4izb. rodinný dom Ružinov - Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Luhačovická | 140 m²

AMEXA » Na predaj NOVOSTAVBA rodinného domu v Bratislave na Trnávke » ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE » Br

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 19.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

678,000 € 4929 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Bezpečné parkovanie v srdci Bratislavy – Klingerka | Súkennícka 1 | č. 62

Hľadáte spoľahlivé parkovanie v centre mesta? Prenajmite si parkovacie státie č. 62 v prestížno

Publikované: 24.05.2025 Aktualizované: 25.08.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom obchodného priestoru s parkovaním v novostavbe Klingerka na Súkenníckej ulici v širšom centre - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Súkennícka | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný ( komerčný a prevádzkový ) priestor v novostavbe Klingerka na

Publikované: 01.04.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,500 €/mesiac 35 €/mesiac/m²

Len u nás v ponuke: Prenájom polyfunkčného objektu na Beckovskej ulici na Trnávke

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Beckovská | 1,900 m²