Garáž | Mlynské nivy | 12.5 m²
Ponúkame Vám na predaj garážové státie v projekte Discovery Residence. Je možné si vybrať miest
29,990 € 2399 €/m²
Garáž | Mlynské nivy | 14 m²
Ponúkame Vám na predaj parkovacie státie v peknej novostavbe čistučké dobre presvetlené . Hneď
32,000 € 2286 €/m²
Garáž | Mlynské nivy | 11.5 m²
31,000 € 2696 €/m²
5 a viac izbový byt | Trnavská cesta | 197.04 m²
DAHLEH ponúka na predaj mimoriadne komfortný 5-izbový byt s panoramatickým výhľadom v novostavb
1,099,000 € 5578 €/m²
Obchodné priestory | Nevädzová | 108 m²
V polyfunkčnom objekte RETRO, Nevädzová ul., Bratislava - Ružinov ponúkame na prenájom obchodné
10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Košická | 90 m²
Hľadáte dôstojné business priestory, kde sa budú Vaši klienti radi vracať a Vám sa bude skvelo
149,900 € 1666 €/m²
Obchodné priestory | Miletičova | 183 m²
Ponúkame Vám Obchodné priestory na predaj v Polyfunkčnom objekte Miletičova 60 priamo v centre
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská ulica | 13 m²
V kancelárskej budove Air Offices (C) na Pestovateľskej ulici oproti IKEA v susedstve obchodnéh
9.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská ulica | 51.5 m²
V kancelárskej budove My Bridge (A) na Pestovateľskej ulici oproti IKEA v susedstve obchodného
9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Drieňová | 80.26 m²
AMEXA REAL ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom priestranný a zariadený 3-izbový byt v Eden Parku v Ru
1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Zlaté piesky | 212 m²
HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj lukratívny pozemok v bezprostrednej blízkosti jazera
99,000 € 467 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zlaté piesky | 212 m²
99,000 € 467 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Prievozská | 17,739 m²
Ponúkame na predaj atraktívny pozemok na katastrálnom území Nivy v Bratislave – Mestská časť Ru
Cena dohodou
Rodinný dom | Za tehelňou | 150 m²
PREDANÝ _ Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj Novostavba zariadeného 5-
Info v RK
3 izbový byt | Súmračná | 84 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný rodinný 4-izbový byt v Bratislave – Ružinov
283,000 € 3369 €/m²
Garáž | Plynárenská | 13 m²
Ponúkame na predaj garážové parkovacie státie v projekte City Park. Parkovacie státie sa nachád
Info v RK
Skladový objekt | 1,000 m²
Ponúkame oveľa viac než len budovu na prenájom: Automatizované riadenie budov Vyhradený kam
7.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
3 izbový byt | OSTREDKY | 70 m²
HĽADÁM PRE KLIENTA 3 izbový BYT - RUŽINOV (Ostredky, Štrkovec, Trávniky) Hľadám 3 izbový
Cena na vyžiadanie
Priestor pre sklad | Klincová | 150 m²
Ponúkame na prenájom skladové priestory 100, 150, 200, 300 m2 vo vyhľadávanej časti Ružinova.
6.2 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac
Garáž | Mraziarenská | 0 m²
Ponúkame na prenájom parkovacie miesto 12 m2 v parkovacom dome na Mraziarenskej ul. Cena 100 €
100 €/mesiac
Iný objekt | Galvaniho | 18 m²
RK Byty Bratislava ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie na ul. Galvaniho v Bratislave -
25,000 € 1389 €/m²
3 izbový byt | Jarabinková | 72.55 m²
Projekt je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice. Ide o brownfield, ktorý bude nahradený
Info v RK
2 izbový byt | Bajkalská | 49.81 m²
Modon s.r.o. ponúka na predaj priestrannú, slnečnú 1,5-izbovú ubytovaciu jednotku s 2 plnohodno
227,550 € 4568 €/m²
Rodinný dom | Stredná | 150 m²
Popis nehnuteľnosti Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a vyhľ
520,000 € 3467 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.