51,19m2 - LOFTOVÝ / ATELIÉROVÝ / PRIESTOR - PRÍSTAVNÁ 1 - výška stropu 7m

Reality Bratislava-Ružinov

Loft | Prístavná | 51 m²

Ponúkame na predaj plne zariadený loft, ktorý momentálne prechádza dokončovacími interiérovými

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

287,700 € 5641 €/m²

Pri Mlynoch 4-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jarabinková | 92.55 m²

Projekt Pri Mlynoch, je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice, v lokalite Mlynských nív, k

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Moderný 2-izbový byt v projekte Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 56 m²

Moderný 2-izbový byt s rozlohou 56 m2 a terasou 10 m2 sa nachádza v projekte Eurovea Tower na P

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

PRÉMIOVÁ KANCELÁRIA S VÝHĽADOM NA HRAD | ZWIRN OFFICE | 71 m², 13. poschodie | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 70.71 m²

Hľadáte reprezentatívny kancelársky priestor v centre diania? Ponúkame exkluzívnu kanceláriu s

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

401,482 € 5678 €/m²

Posledný voľný priestor E-PORT Mall zóna AVION pri obchvate

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | ivánska cesta | 363 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť a ponuku priestorov v obchodnom centre E-port MALL. Obchodné

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

KANCELÁRIA S VÝHĽADOM NA HRAD | ZWIRN OFFICE | 46 m², 12. poschodie | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 45.67 m²

Hľadáte kompaktnú kanceláriu v prémiovej lokalite? Ponúkame výnimočnú kanceláriu s rozlohou 46

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

217,975 € 4773 €/m²

PRIESTRANNÁ KANCELÁRIA S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN | ZWIRN OFFICE | 95 m², 9. poschodie | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 95.2 m²

Hľadáte väčší kancelársky priestor s moderným vybavením? Ponúkame priestrannú kanceláriu s rozl

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

444,217 € 4666 €/m²

Na predaj luxusný apartmán v projekte Prístavná, kompletne zariadený aj s kobkou

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 32 m²

Ponúkame na predaj exkluzivny apartmán. Byt je v minimalistickom štýle pripravený pre náročného

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,999 € 21 €/m²

IMPEREAL - Prenájom kancelárskych priestorov Galvaniho

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 16,500 m²

IMPEREAL ponúka na prenájom kancelárske priestory na výbornej adrese Galvaniho Business Cent

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 07.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

IMPEREAL - Prenájom kancelárskeho priestoru v budove My Bridge A na Pestovateľskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Pestovateľská | 51.5 m²

IMPEREAL ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 51,50 m² na 2. poschodí administra

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

IMPEREAL - Prenájom kancelárskych priestorov FORUM BC

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 18,780 m²

IMPEREAL ponúka na prenájom kancelárske priestory v budove FORUM BUSINESS CENTER. Obje

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 07.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

IMPEREAL - Prenájom kancelárskych priestorov AIR OFFICES na Pestovateľskej 2

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Pestovateľská | 296 m²

IMPEREAL ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 296 m² na 4. poschodí administratí

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

JEDINEČNÝ POZEMOK s chatou pre komerčnú výstavbu v Ružinove je na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 795 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok, záhradu pre komerčnú výstavbu v Bratislave Trnávka, uli

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 352 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov na Seberiniho ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Seberíniho | 634 m²

Administratívna budova štandardu B na Seberíniho ulici v Ružinove. Minimálna plocha na prenájom

Publikované: 15.12.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.7 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárskych priestorov na Dohnányho ulici v Ružinove - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Dohnányho | 525 m²

Samostatná administratívna budova na Dohnányho ulici v lokalite Nivy v tichej ulici v tesnej do

Publikované: 29.11.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

KOMERČNÝ PRIESTOR, 225m2, lokalita Mlynské Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Jarabinková | 225 m²

URBAN&PARTNER ponúka exkluzívne na predaj komerčný (obchodný) priestor s výmerou 225 m2. Nach

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

563,300 € 2504 €/m²

PREDAJ - nebytový priestor na Mlynských Nivách

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Mlynské Nivy | 496 m²

LOKALITA: Širšie centrum Bratislavy, oblasť Mlynské Nivy, zóna s veľkým potenciálom, ktorá sa r

Publikované: 02.12.2020 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

2,500 €/m2 2500 €/m2

Prenájom kancelárskych priestorov na ulici Dr. Vladimíra Clementisa v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Dr. Vladimíra Clementisa | 209 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na ulici Dr. Vladimíra Clementisa. Celková voľná

Publikované: 14.01.2014 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Exkluzívny komerčný priestor s loftovým bytom v projekte Glória

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Zelinárska | 77 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť kombinujúcu komerčný priestor a štýlový 1-

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

201,000 € 2756 €/m²

Bývajte a podnikajte na jednom mieste

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zelinárska | 77 m²

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

201,000 € 2756 €/m²

Pozemok na výstavbu - development

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Beckovská | 1,994 m²

Ponúkame na predaj investičnú príležitosť v Bratislave, mestská časť Ružinov, Trnávka. Pozemok

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

1,330,000 € 667 €/m²

Investičný balík: 2 zrekonštruované byty + potenciál nadstavby

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Dohnányho | 94 m²

URBAN&PARTNER ponúka na predaj dva zrekonštruované byty na jednej z tichých ulíc širšieho centr

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dohnányho | 94 m²

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Prenájom kancelárskych priestorov na Trnavskej ceste pri Zimnom štadióne v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 900 m²

Moderné kancelárske priestory v administratívnej budove pri Zimnom štadióne vo vynikajúcej loka

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23069)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Reality v Martine (736)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30428)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1394)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie