ASSENZIO - PRENÁJOM - OBCHODNÉ PRIESTORY - GALVANIHO - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Galvaniho | 125 m²

ASSENZIO property ponúka na PRENÁJOM obchodné priestory na Galvaniho ulici v novo dokončenej bu

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Na Prenájom obchodné a kancelárske priestory - Ružinov - Komárnická

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Komárnická | 96 m²

Ponúkame na prenájom moderné a priestranné obchodné a kancelárske priestory v srdci Ružinova. T

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 330 m²

Kancelárske priestory sú súčasťou obchodného centra Korzo s výbornou polohou a dostupnosťou v t

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RK4 - HĽADÁM pre konkrétneho klienta 1,5 - 2 izbový byt Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 40 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 1,5 - 2 izbový byt od 40 m2. Môže byť aj pôvodný stav, balkón j

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

175,000 € 4375 €/m²

PLAN Real | 3-izbový byt so zaujímavou dispozíciou – Štrkovec Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Solivarská | 62 m²

Realitná kancelária PLAN Real v zastúpení majiteľa ponúka na predaj daľší 3-izbový byt na Štrko

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 3952 €/m²

Prenájom 4i priestranného bytu v Jégeho aleji

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Nezadaná | 112.58 m²

Ponúkame na prenájom 4 izbový byt v novostavbe JÉGEHO ALEJ. Byt sa nachádza v lokalite Ružinov

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 03.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Pozemok so starším rodinným domom, Bratislava II - Ružinov, PREDAJ

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Mlynské Luhy | 852 m²

Realitná kancelária NAVI Real, s.r.o. vám ponúka na predaj pozemok so starším rodinným domom Ru

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

360,000 € 423 €/m²

Obchodný priestor 73m2, lokalita MLYNSKÉ NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Jarabinková | 73 m²

PRENÁJOM OBCHODNÉHO PRIESTORU MLYNSKÉ NIVY - možný prenájom aj obchodných priestorov vo výmere

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

16 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na PRENÁJOM - Kancelárske priestory v Ružinove-Komárnicka ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Komárnická | 90 m²

Ponúkame na prenájom moderný a reprezentatívny priestor s výmerou 90 m², ideálny na kancelárie,

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,125 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ | PLAN Real | 3-izbový byt v tehlovej bytovke Štrkovec – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Solivarská | 65 m²

Realitná kancelária PLAN Real v zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt na Štrkovci Ru

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 3523 €/m²

Posledný 3-izbový byt s predzáhradkou, parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vlčie hrdlo | 114 m²

Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája pohodlie bytu s luxusom vlastnej záhrady? Ponúkame na pred

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

205,990 € 1807 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou A3.01

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,622 € 4795 €/m²

ARBIZ | predaj rodinného dvojdomu (357 m²), Bratislava, Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Slowackého | 200 m²

Realitná kancelária ARBIZ Vám exkluzívne ponúka na predaj Rodinný dvojdom v Bratislave, Ružinov

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

549,000 € 2745 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pekné 2 prepojené kancelárie na výbornom mieste Galvániho Avion

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 26 m²

Dáme do prenájmu pekné kancelárie vo výmere 26,06 m2 a 25,27 m2 v modernom žiadanom areáli na G

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Pozemok 1553 m2, Bratislava, Ružinov, Domkárska ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Domkárska | 1,553 m²

NA PREDAJ – EXKLUZÍVNY POZEMOK 1 553 m² – Bratislava – Ružinov, Domkárska ulica Cena: 99 €/m² R

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

153,000 € 99 €/m²

Na dlhodobý prenájom 2-izbový byt - kompletne zariadený, klimatizovaný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Ponúkame na prenájom krásny, svetlý a moderne zariadený 2-izbový byt s výmerou 50 m², ktorý sa

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Prenájom štýlového 2-izbového apartmánu s garážou. Trnavská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 45 m²

Prenájom štýlového 2-izbového apartmánu s garážou – Trnavská cesta, Bratislava – Ružinov Ponúk

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenájom výrobno skladových priestorov od 1 000 do 6 000 m2 v Bratislave,volný od 1.12.2025.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | 6,000 m²

Ponúkame vám modernú skladovú halu a flexibilné priestory v strategicky výhodnej polohe. Park s

Publikované: 28.03.2024 Aktualizované: 04.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Tomášikova ul. - prenájom vonkajšieho parkovacieho státia

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Tomášikova | 12.5 m²

Tomášikova ul. - prenájom vonkajšieho parkovacieho státia v novom projekte TOMACHIC. cena - 100

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Modon | Slnečná priestranná 3-izbová ubytovacia jednotka v Novom Ružinove, Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 83.01 m²

Modon s.r.o. ponúka na predaj slnečnú priestrannú 3-izbovú ubytovaciu jednotku s veľkým balkóno

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,923 € 3854 €/m²

REZERVOVANÝ _ EXKLUZÍVNE na predaj 3.izbový byt v novostavbe s 2x balkónom, pivnicou a 2x garážovým státím, Na križovatkách (projekt - AVIDOL), BA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na Križovatkách | 92.26 m²

REZERVOVANÝ _ Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 3.izbový byt v novost

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

DAHLEH- na predaj 3-izbový apartmán s panoramatickým výhľadom- Eurovea Tower.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 118.05 m²

Dahleh – Exkluzívne ponúkame na predaj nadštandardný 3-izbový apartmán s panoramatickým výhľado

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

669,000 € 5667 €/m²

Prenajmeme admin. priestor so 4 kanceláriami v Bratislave II na Trnavskej ceste oprot Klientskému Centru.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 120 m²

Prenajmeme samostatný administratívny priestor v Bratislave II. Ružinov na Trnavskej ceste. Pri

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Veľkometrážne 4-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prievozská | 136 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk Projekt ALVY

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

570,720 € 4196 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1397)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30434)
Reality v Martine (734)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie