2-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 57.47 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk V projekte AL

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,310 € 4216 €/m²

NA PRENÁJOM - 2-izbový byt v Eurovea Tower s panorámou Bratislavy.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 51 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, ešte neobývaný 2-izbový byt, situovaný na 28. podlaží najvyšše

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,700 €/mesiac 33 €/mesiac/m²

NA PREDAJ - obchodný priestor v Novom Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 150 m²

Ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor s výbornou polohou na adrese Bajkalská 53A, bu

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 03.09.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

375,000 € 2500 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 58.79 m²

Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,385 € 4174 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 70.31 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

246,984 € 3513 €/m²

Priestranný 3izbák s veľkým balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 98 m²

Developer CZ Slovakia, a.s. ponúka na predaj priestranný 3+kk s veľkým balkónom v Novom Ružino

Publikované: 25.11.2022 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

321,891 € 3043 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 3kk

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 83 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,923 € 3854 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 3kk

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 92.22 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

322,998 € 3502 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 1,5kk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 48.82 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,550 € 4661 €/m²

Rozbehnite svoj gastro sen!! Plne zariadená reštaurácia na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Bajkalská | 289 m²

Dewall Reality Vám ponúka na predaj reštauráciu na Bajkalskej ulici v Bratislave. Priestor ma r

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

415,000 € 1436 €/m²

2-izbák v Ružinove za 850 € – balkón 10 m², klíma, voľný ihneď, Psík ANO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 60 m²

Štýl. Svetlo. Pohodlie. Spoločnosť Diamond Home Services prináša do ponuky vkusne zariadený 2-

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

CBC4 | Prenájom kancelárskych priestorov o výmere 268,27m2

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Karadžičova | 268.27 m²

Hľadáte moderné, flexibilné kancelárie, ktoré sa prispôsobia Vašim potrebám? Objavte priestory

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Info v RK

Na predaj parkovacie miesto v uzavretom dvore na Klincovej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Klincová | 13 m²

Ponúkame na predaj parkovacie miesto s rozlohou 13 m² v uzavretom dvore na Klincovej ulici. Vst

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

19,990 € 1538 €/m²

Prenájom - skladové priestory/kancelária, Vlčie hrdlo, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 70 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, ktoré môžu slúžiť aj ako sklad, vo Vlčom hrdle,

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

845 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

KANCELÁRSKE PRIESTORY - Polyfunkčný objekt Miletičova 60

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Miletičova | 92 m²

Ponúkame Vám KANCELÁRSKE PRIESTORY na predaj v Polyfunkčnom objekte Miletičova 60 priamo v cent

Publikované: 22.11.2018 Aktualizované: 08.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

229,900 € 2499 €/m²

DAHLEH-Na prenájom priestor vo výmere 450m2 – Bratislava, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Domové role | 450 m²

Na prenájom skladový / obchodný priestor s výmerou cca 450 m² v mestskej časti Bratislava – Ruž

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDANÉ Slnečný 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Ružinova, Jégého ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 55 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj komfortný a vkusne zariadený 2-izbový apartmán s praktickým balkó

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Obchodný priestor / Showroom pri retail zóne AVION/LETISKO

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | ivánska cesta | 363 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť a ponuku priestorov v obchodnom centre E-port MALL. Obchodné

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemok na prenájom v Bratislave, ul. Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Bajkalská | 3,936 m²

Ponúkame na prenájom oplotený pozemok o výmere 3936 m2, ktorý sa nachádza na rohu ul. Bajkalsk

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

2.6 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

PREDANÉ. Štýlový 2-izbový byt s francúzskym balkónom a klimatizáciou Bratislava – Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Doležalova | 38.94 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, zariadený 2-IZBOV

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Prestížny komerčný priestor | 75 m2 | Parkovanie | Ružinov - Vlčie hrdlo

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Vlčie hrdlo | 75 m²

Denis Hájovský a Almond Reality vám ponúkajú moderný a multifunkčný priestor v Ružinove, v loka

Publikované: 02.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Len u nás v ponuke: Predaj 3 izbového bytu na Svätoplukovej ulici v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Svätoplukova | 102 m²

3 izbový mezonetový byt v príjemnej lokalite širšieho centra v tesnej blízkosti autobusovej sta

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 3814 €/m²

Stavebný pozemok pre bytový dom v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Poludníková | 370 m²

Pozemok má výmeru 370 m2, čo poskytuje dostatočný priestor pre realizáciu štvorpodlažného bytov

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

360,000 € 973 €/m²

Atraktívny stavebný pozemok na bytový dom v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Planét | 364 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok v žiadanej lokalite Bratislava - Ružinov, ktorý je ideáln

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

390,000 € 1071 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Reality v Martine (734)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty na predaj v Bratislave (8555)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie