Predaj slnečného kompletne zrekonštruovaného 3,5-izbového bytu v Ružinove 73m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 73 m²

K dispozícii video obhliadka a 3D obhliadka. TUreality ponúka exkluzívne na predaj slnečný kom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4096 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 73 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4096 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2-izbový byt s loggiou a s parkovaním - nová cena

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 47 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt na Mierovej ulici v Bratislave. Byt je id

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

570 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom: nový 3-izbový byt v projekte Ovocné sady – Bratislava, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 71 m²

Ponúkam na prenájom nový, kompletne zariadený 3-izbový byt v modernom rezidenčnom projekte Ovoc

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Slnečný 2,5-izbový byt v tehlovom dome v Ružinove na PREDAJ – tichá lokalita, zeleň, balkón

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Medzilaborecká | 63 m²

Ponúkame na predaj slnečný a príjemne riešený 2,5-izbový byt s balkónom, situovaný v pokojnom z

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Obchodné a kancelárske priestory neďaleko Bratislavy.

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Bajkalská | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné obchodné a kancelárske priestory v Šamoríne, iba 15 min. od Br

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

KOMPLET ZREKONŠTRUOVANÝ 1 IZBOVÝ BYT V TOP LOKALITE BRATISLAVY - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Kaštieľska | 34.58 m²

Carla Real Solutions vám ponúka príjemný 1 izbový byt na rohu Kaštielskej a Mierovej ulice v by

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 5205 €/m²

Udržiavaný 2 izbový byt s úžitkovou plochou 47 m2 v príjemnom prostredí bratislavského Ružinova , neďaleko Martinského cintorína

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 47 m²

TUreality ponúkajú 2 izbový byt s úžitkovou plochou 47 m2. K bytu patrí príjemná hlboká loggia

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

214,999 € 4574 €/m²

Vlastné bývanie s parkovaním či investícia za rozumnú cenu

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 43.18 m²

Hľadáte bývanie, ktoré vám poskytne dostatok priestoru, súkromia a zároveň krásny výhľad na mes

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

149,000 € 3451 €/m²

Prenájom priestranného 3-izbového bytu v Ružinove – komfort a výborná dostupnosť

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 72 m²

Ideálny domov pre rodiny a pracujúce páry v srdci Ružinova. Hľadáte priestranný a moderný by

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2i byt Páričkova, BA - Ruž. - NIVY, GARÁŽ. STÁTIE, ZARIADENÝ, štýlový, moderný pri ZWIRN - e , NIVY MALL, M

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 54 m²

Ponúkame na PRENÁJOM: 2i byt Páričkova, BA - Ruž. - NIVY, GARÁŽ. STÁTIE v podzemí, ZARIADEN

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Vnútorné parkovacie státie v komplexe RETRO

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzová | 17 m²

Ponúkam na prenájom vnútorné parkovacie státie v projekte Retro na Nevädzovej ulici. Jedná sa o

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

90 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Výnimočný 3-izbový byt na Trenčianskej ulici 64m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt v srdci Ružinova na Trenčianskej ulici. Tento

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderná novostavba s veľkou terasou, šatníkom a parkovacím miestom v projekte Eden Park

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 95.5 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný, krásne presvetlený 3i byt v obľúbenom projekte Eden Par

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

429,000 € 4492 €/m²

Predaj garáž, Miletičova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Miletičova | 18 m²

Ponúkame na predaj peknú garáž po rekonštrukcii na Miletičovej ulici v Bratislave Ružinov. Gar

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

34,500 € 1917 €/m²

VALEN | Moderný 3-izbový mezonet s parkovaním REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 77.35 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj nadštandardný a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej lok

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,900 € 4653 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Priestranný 2-izbový byt na predaj na Prešovskej, BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prešovská | 71.96 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Štrkov

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Na predaj 2i. byt s parkovacím miestom a pivničnou kobkou - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel & Zachar ponúka na predaj 2-izbový byt (C2) s celkovou výmerou 48,05 m², ktorý sa nachádz

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,500 € 5198 €/m²

AZ. Na predaj rodinný dom s veľkým potenciálom v žiadanej lokalite Bratislava – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 260 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v tichej, obľúbenej a strategicky výho

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

589,000 € 2265 €/m²

Štýlová garsónka s loggiou po kompletnej rekonštrukcii 24m2 – Nivy, Bratislava

TUreality ponúka na predaj modernú garsónku s priestrannou loggiou situovanú vo vyhľadávanej ča

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

177,999 € 7417 €/m²

Predaj pozemku 1553m² v Bratislave časť Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Domkárska | 1,553 m²

Predáme pozemok o výmere 1 553 m² v atraktívnej a vyhľadávanej bratislavskej mestskej časti Ruž

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

130,000 € 84 €/m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TEHLA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Ha

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

REZERVOVANÉ | 3,5-izbový byt, pôvodný stav | Bratislava - 500 bytov, Súťažná

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súťažná | 95.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3,5-izbový byt na Súťažnej ulici v obľúbenej lokalite 500 bytov

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 3665 €/m²

Na predaj murovaná garáž – Ružinov, Trnávka, Gašparíkova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Gašparíkova | 17 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž o výmere 17 m² na Gašparíkovej ulici v Ružinove časť Trnavka,

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

38,900 € 2288 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1392)
Reality v Martine (736)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Rodinné domy na predaj (23069)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30423)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie