PRENÁJOM 3 izb. byt BRATISLAVA Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šándorova | 82 m²

PRENÁJOM Miroslav PINTE volajte priamo 0911 390 050 ponúka v zastúpení vlastníka zariadený 3-

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj štýlový 2-izbový byt 62 m² – Ružinov, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 62 m², nachádzajúci sa v obľúbenej

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Krátkodobý prenájom - 2 izbový byt s LOGGIOU v Eden Park

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prešovská | 57 m²

URBAN&PARTNER ponúka na prenájom priestranný, svetlý 2 izbový byt na Prešovskej ulici v Bratisl

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3-izb. byt v Ružinove - bez susedov nad hlavou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 66 m²

Hľadáte byt v tehlovom bytovom dome s atmosférou, ktorú dnes už len tak nenájdete? Možno ste ho

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,800 € 3921 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KÚPA 1-IZB BYT alebo garsónka Bratislava pre záujemcov z obhliadok

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok 1+kk byt ( alebo GARSÓNKA) na predaj v Bratislava Preferencie

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

KÚPA 3-IZB BYT pôvodný stav Bratislava-hľadáme pre záujemcov z obhliad

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

BYT 3 izbový (alebo 3kk) Preferencie záujemcov z obhliadok o kúpu: 1. PREFEROVANÉ Lokality

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

KÚPA 2-IZB BYT pôvodný stav Bratislava-hľadáme pre záujemcov z obhliad

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok, 2- izbový BYT s nasledovnými preferenciami: Preferencie zá

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Kúpime menší byt v pôvodnom stave

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu menší byt v Bratislave v pôvodnom stave, ktorý je vodný pre kompletnú rekonštru

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Prenájom garážového státia v podzemnej garáži na Ondavskej ul. v Bratislave - Ružinove. garážové státie je vhodná na parkovanie auta, motorky, alebo u

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ondavská | 15 m²

Prenájom garážového státia v podzemnej garáži na Ondavskej ul. v Bratislave - Ružinove. garážov

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

80 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA, PRÍSTAVNÁ, 2 IZBY, 70,5 M2 CELKOVO, 26 M2 BALKÓN, PARKOVACIE MIESTO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 70 m²

Ako sa vraví: „Do tohto bytu stačí priniesť len zubnú kefku a bývať. Ale… do tohto bytu nemusíš

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

312,990 € 4471 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

OCCAM | ZWIRN – Dizajnový 2i byt s terasou na najvyššom podlaží

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 66.09 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na prenájom úplne nový 2-izbový byt v projekte ZWIRN. Jedinečn

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,250 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na predaj: Moderný a vkusne zariadený 3-izbový byt v novostavbe bytového domu v Novom Ružinove - bytový dom Roxy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 72 m²

Realitná kancelária MMP Home Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a vkusne zariadený 3-izbov

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,990 € 4167 €/m²

Arvin & Benet | Charizmatický domov v obľúbenej lokalite blízko centra mesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.6 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 2i byt s výhľadom do par

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4762 €/m²

Krásny 2-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 48 m²

Krásny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Ostredkoch s množstvom zelene v BA-Ružinov, kom

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

222,000 € 4625 €/m²

Na prenájom 2-izbový byt s balkónom a parkingom – FUNGL NOVÝ!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 40.17 m²

Na prenájom 2-izbový byt s balkónom a parkingom – FUNGL NOVÝ! Ovocné sady, Ivanská cesta – B

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

NA PREDAJ I ZÁHRADNÍCKA 91 I Priestranný 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Záhradnícka | 159.78 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ priestranný, veľkometrážny, 4 izbový byt v štandarde v proje

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

744,800 € 4661 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ I CITY PARK RUŽINOV A I Kompletne zariadený 3iz byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 72.33 m²

Ka2 Realitná kancelária ponúka exkuzívne NA PREDAJ kompletne zariadený 3 izbový byt v projekte

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

414,000 € 5724 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v mestskej časti Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Pre nášho klienta aktívne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave, ideálne v mestskej časti v mestske

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 3800 €/m²

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v mestskej časti Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 35 m²

Pre nášho klienta aktívne hľadáme 1-izbový byt v Bratislave, ideálne v mestskej časti v mestske

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

150,000 € 4286 €/m²

Predáme krásnu záhradu s rekreačnú.chatou

Reality Bratislava-Ružinov

Chalupa, rekreačný domček | Mokráň Záhon | 42 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok, záhradu pre komerčnú výstavbu v Bratislave Trnávka, uli

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový byt, Plynárenská, Bratislava / 20. poschodie / terasa s panoramatickým výhľadom + balkón + pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 126 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt vo výškovej rezidenčnej budove na prestížnej adrese P

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

649,000 € 5151 €/m²

Sklad na prenájom o ploche 95 m2 + kancelária

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Nezadaná | 95 m²

S 2-289 Na prenájom sklad o ploche 95 m2. Sklad je zateplený a je vhodný pre tovar , ktorý pot

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NIVY - od 1.7. - 2 iz. byt v novostavbe Jarabinky, klimatizácia,

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 48 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt o výmere 48 m2 + balkón 9 m2 + pivnica 2,5 m2. Nachádza sa na

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PREDAJ| Priestranný 2i byt v novostavbe na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 67.49 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestranný 2izbový byt v novostavbe na Tomášikovej ulici. By

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,130 € 5114 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23069)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30422)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (736)
Upresniť hľadanie