Veľký svetlý 3-izb. byt s 2 balkónmi a park. miestom na Podunajskej, v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Gagarinova | 72.32 m²

Hľadáte priestranný byt s krásnymi výhľadmi, skvelou dostupnosťou a kompletnou vybavenosťou? Te

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3720 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: murovaná garáž pri Košickej ul. | Nivy - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Košická | 19 m²

PREDAJ: murovaná GARÁŽ (19 m2). K dispozícii je montážna jama. Výborná lokalita v blízkosti Koš

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

41,000 € 2158 €/m²

Zrekonštruovaný a kompletne zariadený 3i byt, Šalviová ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 59.01 m²

Ponúkame na predaj logicky a prakticky riešený 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších čast

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,500 € 4042 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA,BALKÓN,RUŽINOV,66m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 66 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá bola prevedená v rok

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,000 € 3439 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s terasou a predzáhradkou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.49 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový s a predzáhradkou a terasou byt v Bratislave v Ružinove v časti

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

326,134 € 5304 €/m²

Zariadený 1i. byt NUPPU s garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný kompletne zariadený 1 – izbový byt s balkónom a garážovým park

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

530 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rodinný dom Trnávka, podpivničený s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Bulharská | 83 m²

Ponúkame na predaj trojizbový rodinný dom v jednej z najobľúbenejších lokalít na bývanie v rodi

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 06.09.2025
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

400,000 € 4819 €/m²

AZ. 1-i. byt v štandarde s predzáhradkou, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 1-izbový byt 35,93 m2 na 1.NP s predzáhradkou o výmere 59 m2,

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

211,435 € 6041 €/m²

AZ. 2 izb. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 2.NP (D2) s balkónom o výmere 2,76 m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

AZ. 2 izb.. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,05 m2 na 2.NP (C2) s balkónom o výmere 3,19 m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,512 € 5198 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 1-izbový byt 35,93 m2 na 1.NP (B1) s predzáhradkou o výmere 5

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

211,435 € 6041 €/m²

Nadčasový 2-izb. apartmán s galériou a terasou v Danubius Lofts

Reality Bratislava-Ružinov

Loft | Trnavská cesta | 162.01 m²

Ponúkame Vám do pozornosti tento dizajnový apartmán s terasou a predzáhradkou. Pridanou hodnoto

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Veľkorysý 1-izb. apartmán v historickej budove Danubius Lofts

Reality Bratislava-Ružinov

Loft | Trnavská cesta | 63.87 m²

Do pozornosti Vám ponúkame svetlý 1 izb. apartmán s vysokým stropom v historickej budove starej

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Exkluzívny, mezonetový 5 izb. byt s dokonalým výhľadom, Danubius Two - Novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Trnavská cesta | 131.83 m²

Ponúkame Vám na predaj tento nádherný a priestranný 5-izbový byt v štandardnom vybavení. Výmera

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Krásny 4 izb. byt s ideálnou dispozíciou v projekte Danubius Two-NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 99.38 m²

Ponúkame Vám na predaj tento krásny 4-izbový byt v štandardnom vybavení. Výmera bytu je 99,38 m

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Slnkom presvetlený a priestranný 3 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 71.83 m²

Do pozornosti Vám ponúkame svetlý 3 izb. byt s praktickou dispozíciou, ktorý sa predáva v štand

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Výborný 2-izbový apartmán s praktickou dispozíciou vo vyhľadávanej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 54.95 m²

Ponuka priamo od developera na predaj 2 izbový byt v štandardnom vybavení, výmera: 54,95m2 + lo

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Prenájom parkovacieho miesta, Jégého ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 11 m²

Ponúkame Vám na prenájom vnútorné parkovacie státie v lokalite Bratislava-Ružinov na ulici Jége

Publikované: 20.02.2023 Aktualizované: 15.02.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

875 €/rok 80 €/rok/m²

Exkluzívny 3-izb. apartmán s galériou v historickej budove Danubius Lofts

Reality Bratislava-Ružinov

Loft | Trnavská cesta | 181.32 m²

Do pozornosti Vám ponúkame tento slnkom presvetlený apartmán s galériou a vysokými stropmi, kto

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Prenájom: 1 izbový byt, priestranná garsónka, Klincová ulica, Mlynské nivy, Ružinov, BA II., balkón, novostavba, zariadený

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Klincová | 50.55 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadenú garsónku v novostavbe na Klincovej ulici (pri Miletičke) na

Publikované: 26.09.2017 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

520 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ šikovného 3-izbového bytu pri Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružinovská | 98 m²

Ahoj Carla Real Solutions Ti ponúka exkluzívny kúsok šikovného veľkometražného 3 izbového bytu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

216,000 € 2204 €/m²

2 izb. SUPER CENA 780€ komplet pri OC RETRO – VEĽMI PEKNÝ PRÍJEMNÝ BYT RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Narcisová | 63 m²

2 izb. SUPER CENA 780€ komplet pri OC RETRO – VEĽMI PEKNÝ PRÍJEMNÝ BYT RUŽINOV NLREAL ponúka

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

599 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

UNIKÁTNA PERLA 3izbový byt pri Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružinovská | 73 m²

Ahoj Carla Real Solutions Ti ponúka exkluzívny Luxusný Nadštandardný byt o výmere 73 m2 + záhr

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 3151 €/m²

Reprezentatívna kancelária v projekte ZWIRN OFFICE s výhľadom na downtown a vysokým štandardom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 58 m²

Realitná kancelária Wilusa Vám ponúka na prenájom exkluzívny kancelársky priestor v novopostave

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,965.4 €/mesiac 34 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (736)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23076)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30429)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie