PREDAJ| Priestranný 2i byt v novostavbe na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 67.49 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestranný 2izbový byt v novostavbe na Tomášikovej ulici. By

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,130 € 5114 €/m²

Rodinná rezidencia s vyhrievaným bazénom v tichej lokalite hlavného mesta

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nové záhrady V | 216 m²

Hľadáte domov, ktorý má charakter, priestor a vybudované zázemie, aké v moderných satelitoch ná

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

3 izbový byt so samostatnou garážou v Zwirn 3

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 83.98 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt s výbornou dispozíciou a balkónom do vnútroblok

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NA PREDAJ | Priestranný 2i byt s možnosťou prerábky na 3i, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dohnányho | 63.55 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt nachádzajúci sa v tichej jednosmernej ulici v bezprostre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,500 € 4241 €/m²

Priestranný 3 izbový domov podľa Vašich predstáv na dosah v srdci Ružnova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 89 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PREDAJ výnimočný bytový priestor vo vyhľadávanej a žiadane

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 2910 €/m²

PREDAJ| Atypický 2i byt s átriom na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 58.83 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jedinečný 2izbový byt s presklenným átriom v novostavbe na T

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 5524 €/m²

Predaj 2-izbového bytu v tehlovom dome v tichom parku – Miletičova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 51 m²

Predaj 2-izbového bytu v tehlovom dome v tichom parku – Miletičova ulica Ponúkame na predaj pr

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4704 €/m²

PREDAJ| Priestranný 3i mezonet s terasou aj loggiou v novostavbe na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 123.87 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3izbový priestranný mezonet v novostavbe na Tomášikovej ulici

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

538,600 € 4348 €/m²

Rezervované | PLAN Real | Garáž - Bratislava – Ružinov, Astronomická ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Astronomická | 16 m²

Ponúkame na predaj samostatnú panelovú garáž vo vyhľadávanej časti Ružinova na Astronomickej ul

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

40,000 € 2500 €/m²

PREDAJ| 3i mezonet s priestrannou terasou a výhľadom na Chrám sv. Rastislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 101.73 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jedinečný 3izbový mezonet s priestrannou terasou a výhľadom n

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

532,000 € 5230 €/m²

Investičný byt na Predaj neďaleko Nivy/Investment flat for sale near Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 28 m²

Nový Ružinov: Štýlové štartovacie bývanie aj lukratívna investícia v jednom. Hľadáte moderný d

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

169,000 € 6036 €/m²

Ponúkam na prenájom garsónku v projekte Haberl na Trnavskej ceste

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 25 m²

Apartmán sa nachádza v novostavbe Green Atrium, Trnavská cesta, Bratislava, na 3. poschodí. Byt

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Prenájom Štýlový 2-iz bový byt pri OC Central BEZ PROVÍZIE!!!! - Rezervované

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dohnányho | 40 m²

Životný štýl, kde máte všetko „pod oknami'' Predstavte si ráno, kedy vyjdete z domu a v papuči

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Skladový priestor na prenájom v Bratislave II na ul. Prievozská, 604,61m2

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Prievozská | 604.61 m²

Realitná kancelária LANDSALL ponúka na prenájom skladový

Publikované: 23.06.2024 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,408 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Skladový priestor v Bratislave II na ul. Prievozská, 587 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Prievozská | 587 m²

Realitná kancelária LANDSALL ponúka na prenájom skladový

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,170 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Skladový priestor v Bratislave II na ul. Prievozská, 560 m2, prístup kamiónom

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Prievozská | 560 m²

Realitná kancelária LANDSALL ponúka na prenájom skladový

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,024 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj viacúčelový objekt s možnosťou bývania, podnikania alebo ich kombinácie, situovaný v Bratislave II – Ružinove, na Stro

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Strojnícka | 399 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj viacúčelový objekt s možnosťou bývania, podnikania alebo ich ko

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

930,000 € 2331 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s veľkou lodžiou v Jégého Aleji

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 54.34 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 54,34 m² plus príjemná lodžia o

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

SÚRNE HĽADÁM PRE KLIENTOV S HOTOVOSŤOU 2I BYT V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 60 m²

Súrne hľadám pre konkrétnych klientov (s vlastnými zdrojmi) na kúpu 2izbový byt, ideálne v star

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

300,000 € 5000 €/m²

Prenájom biznis priestoru v Bratislave na ul. Hraničnej 36

Reality Bratislava-Ružinov

Iný objekt | Hraničná | 166 m²

Na prenájom biznis priestor na ul. Hraničnej 36 v Bratislave v projekte NUPPU Magnólia 1 vo vým

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novinka - Na predaj 2 izb. byt v novostavbe ZWIRN centrum Mlynské Nivy Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 55 m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Svätoplukovej ulici — srdce Mlynských Nív, jedna z

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj moderného 2 izbového bytu v novostavbe ZWIRN3 + balkón + komplet zariadenie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 60 m²

Predstavujeme Vám na predaj moderný 2-izbový byt na Svätoplukovej ulici v mestskej časti Mlynsk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,084 € 6368 €/m²

Predaj 2-izb. bytu s balkónom a zariadením v ZWIRN3 BA Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 52 m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Košickej ulici, Mlynské Nivy — jedna z najštýlovej

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Nebytový priestor na Bajkalskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Bajkalská | 557 m²

Železnice Slovenskej republiky ponúkajú na predaj ponukovým konaním formou elektronickej aukcie

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

597,600 € 1073 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30425)
Reality v Martine (735)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Rodinné domy na predaj (23077)
Upresniť hľadanie