2-izbový byt s loggiou v atraktívnej časti Ružinova – Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

303,672 € 4943 €/m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR S MOŽNOSŤOU ROZDELENIA S MAXIMÁLNYM POTENCIÁLOM

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Trnavská cesta | 168 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný obchodný priestor o výmere 336 m² nachádzajúci sa v modernom pol

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM 2 izbový byt kancelária NIVY Rozadol Ružová dolina EXPISREAL

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Ružová dolina | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v prestížnom projekte ROZADOL v širšo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 5 izb dom Prievoz Ružinov EXPISREAL

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kladnianska | 400 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný starší 5izb rodinný dom vo vyhľadávanej rezidenčnej štvrti

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

DOPYT kúpa 2-3 izbový byt PAVLOVOVA, Revúcka,Súťažná ulica, NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pavlovova 6 | 60 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 2 - 2,5 izb byt s balkónom, NIVY môže byť aj pôvodný stav. Uli

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

DOPYT kúpa 4 izb byt Ružinov Expisreal

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | - | 100 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 4 izb byt na kúpu, môžu byť lokality - Ružinov, Staré mesto, Nov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

AVENUE | krásny a veľký 3i byt, štýlová novostavba Discovery Residence

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 125 m²

Spoločnosť AVENUE ponúka na PRENÁJOM nový a ešte neobývaný 3-izbový byt v exkluzívnej novostavb

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,950 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Trávniky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a presvetlený 2-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

V projekte ZWIRN bývanie s balkónom a zeleným vnútroblokom v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v prestížnom projekte ZWIRN 3, ktorý spája historický industriá

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,080 € 7076 €/m²

Bývaj v rezidenčnom 3-izbovom byte, ktorého súčasťou je vlastná záhrada, parkovacie miesto a hangár, kde uložíš nielen bike

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hrachová | 71 m²

Nie je to panelák. Nie je to radovka. Je to praktické mestské bývanie s atmosférou domu. Komorn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,900 € 3449 €/m²

2- izbový byt na ulici Tekovská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tekovská | 57.31 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Tekovskej ulici vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružino

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6369 €/m²

SUPER CENA - 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII V RUŽINOVE - VIDEO

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova 30 | 78 m²

Michal Hulík Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v jednej

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 3590 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Príjemná a svetlá garsónka po rekonštrukcii v top lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Haburská | 30 m²

Wilusa Real Estate Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovanú a štýlovo zariadenú garsó

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VYMEŇ SUSEDA – TOP prízemný obchodný priestor na prenájom - OMNIA -Ružinov /119m2/ + 2x parkovacie miesto

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Tomášikova | 119 m²

Hľadáte reprezentatívne miesto pre svoje podnikanie v jednej z najvyhľadávanejších častí Ružino

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,790 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ 2 IZB. ZARIADENÝ BYT S BALKÓNOM A GARÁŽOVÝM STÁTÍM, TRNAVSKÁ CESTA, BA II, RUŽINOV,

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 54 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, priestranný 2-izb. byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Ruži

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

910 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - NA PREDAJ POZEMOK PRE VÝROBU A LOGISTIKU V SRDCI RUŽINOVA– Bratislava, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Vlčie hrdlo | 6,000 m²

Lokalita: Ružinov Výmera: 6000 m² Účel využitia: skladové, logistické a výrobné areály, stave

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

400 €/m2 400 €/m2

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - Prenájom 2 izbového bytu Citypark, Plynárenská ulica, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 50 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe Citypark na Plynárenskej ulici v Ružinove. Byt

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ 3 IZB. ZARIADENÝ BYT, PET FRIENDLY, BAZOVÁ, GAUDI, BA II, RUŽINOV.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bazová | 94 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 3-izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinova na ulici Bazová v p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ TEHLOVÝ 3 IZB. BYT v Ružinove, Družicová ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 64 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, tehlový, kompletne zariadený 3 izbový byt o celkovej výmere 64

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BOČNÁ ULICA, BRATISLAVA II - TRNÁVKA.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Bočná | 253 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, stavebný pozemok o celkovej výmere 253.00 m2 napojený na všetky i

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

179,900 € 711 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s potenciálom na 3 izby - novostavba, ul. Na Križovatkách, TRNÁVKA - BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na križovatkách | 67.78 m²

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s veľkým balkónom a murovanou pivnicou s výnimočným potenc

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3969 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ BYT s BALKÓNOM, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA RUŽINOV, HABURSKÁ UL., BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 68.77 m²

Ponúkame na predaj výnimočný kompletne zrekonštruovaný, kompletne zariadený, 3 izb. byt s balkó

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 4070 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ 2 IZB. ZARIADENÝ BYT, NEZÁBUDKOVÁ, BA II, RUŽINOV.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 62.5 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, priestranný 2-izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinova na Nez

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ! - VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s potenciálom na 3 izby - novostavba, ul. Na Križovatkách, TRNÁVKA - BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách | 67.78 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3969 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23090)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie