AVENUE | obchodný priestor novovybudovaná lokalita, Jarabinková.

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Jarabinková | 230 m²

Na prenájom obchodný priestor v stave holopriestor, novostavba, v novovybudovanej lokalite na J

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,450 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - kompletne zariadené admin. priestory , Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Galvaniho | 237 m²

[b]Na prenájom kompletne zariadené reprezentatívne administratívne priestory v obchodno - priem

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

AVENUE I nebytový priestor nachádzajúci sa v bytovom dome, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ružinovská | 170 m²

Na predaj nebytový priestor /170 m2/ nachádzajúci sa čiastočne na 1. PP v bytovom dome v mestsk

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

340,000 € 2000 €/m²

AVENUE | Investičný nebytový priestor v Ružinove s možnosťou prestavby na jedno, alebo dvojizbové apartmány.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Ružinovská | 520 m²

Na predaj nebytový investičný priestor /520 m2/ nachádzajúci sa na zvýšenom prízemí bytového do

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,150,000 € 2212 €/m²

AVENUE I admin. priestory v polyfunkčnom dome, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Ružinovská | 520 m²

Na predaj administratívne priestory /520 m2/ nachádzajúce sa na zvýšenom prízemí bytového domu

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,150,000 € 2212 €/m²

Skladové / výrobné priestory na prenájom, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Trnavská cesta | 130 m²

Ponúkame na prenájom skladové / výrobné priestory v areáli na Trnavskej ceste. - výmera 130m2

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NIVY - ZWIRN - NOVÝ 3 iz. byt, stropné chladenie, parking

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 88 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v modernom projekte ZWINR na ul. Košická, 4/8 posch. Výmera

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NIVY / PRIEVOZSKÁ - 3 iz byt, balkón, WIFI, moderne zariadený

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova | 65 m²

Na prenájom 3 izbový byt o výmere 65 m2 + balkón 3,5 m2. Byt sa nachádza na ulici Sklenárova v

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PÁRIČKOVA - 2 iz byt pri OC NIVY - od 1.7. - 2 samostatné izby, balkón

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 58 m²

Na prenájom 2 izbový byt tehlovej konštrukcie o výmere 58 m2 + lodžia 4 m2. Nachádza na ulici P

Publikované: 20.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NUPPU - RUŽINOV - 2 iz. moderný byt v novostavbe, parkovanie, WIFI, balkón

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 50 m²

Ponúkame na prenájom 2 iz. byt v projekte NUPPU ( r. 2021 ) na ul. Hraničná - NIVY, 5/6 posch

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Garážové miesto v JÉGEHO ALEJI

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 12 m²

Ponúkame na prenájom garážové státie o veľkosti cca 12 m2 na -1.p. v hromadnej garáži v projekt

Publikované: 26.04.2024 Aktualizované: 19.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

90 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

BORIA - jazero Štrkovec - 2 iz. byt + parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 62 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt o výmere 62 m2 + balkón 6 m2 + vonkajšie parkovacie státie. B

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

KOŠICKÁ od 1.7. - menší 2 iz. byt, BALKÓN, WIFI, PIVNICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 32 m²

Na prenájom menší 2 izbový byt o výmere 32 m2 + balkón 7 m2 + pivnica 3 m2. Nachádza sa na ul

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

520 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

4 izbový byt blízko TRNAVSKÉho Mýta + samostatná garáž k dispozícii

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Krížna | 113.6 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4 izbový byt o výmere 113,6 m2 ( NEMÁ BALKÓN ) + murovaná pi

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

409,900 € 3608 €/m²

RUŽINOV - 2 iz. byt, novostavba, klimatizácia, parkovanie, WIFI

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 50 m²

Na prenájom 2 izbový byt o výmere 50 m2 + lodžia 4 m2 + parkovacie státie v podzemnej garáži .

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ 3 izbový ZARIADENÝ BYT *BALKÓN* LODŽIA* KLIMATIZÁCIA* Komárnicka ulica– RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 62 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt s balkónom a lodžiou nachádzajúci sa vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4113 €/m²

Predaj záhradného domu - Bratislava-Ružinov 1086 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Ivanská cesta | 160 m²

Predaj záhradného domu - Bratislava-Ružinov Ponúkame Vám na predaj záhradný dom vo vynikajúce

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

199,990 € 1250 €/m²

NA PREDAJ 1 IZ. APARTMÁN BRATISLAVA RUŽINOV NOVOSTAVBA PRÍSTAVNÁ 1 LODŽIA 49m2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 49 m²

Hľadáte luxusné bývanie s moderným dizajnom a vynikajúcou polohou? Ponúkame na predaj exkluzívn

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 5408 €/m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokalite 500 bytov – Kulíškova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kulíškova | 58.39 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokalite

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 4607 €/m²

Ideálna investícia - 1 izb. byt, Záhradnícka ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Záhradnícka | 27.26 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, ZÁH

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

174,900 € 6416 €/m²

na prenájom garážové státie Teslova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Teslova | 13 m²

Ponúkame na prenájom vnútorné garážové státie v novostavbe na Teslovej ul. Cena: 100,- EUR / m

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

garáž, Bajkalská ul. s montážnou jamou

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 18 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž v Ružinove – časť Nivy, BAJKALSKÁ ul. (Priekopy), oproti potr

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

37,900 € 2106 €/m²

Prenájom 2 izb. bytu v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 52 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt je zariadený. Byt má

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novo zrekonštr. 3,5 izb. byt, MESAČNÁ ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3,5 izbový byt v Ružinove – časť Ostredk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

302,900 € 3994 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23090)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie