Exkluzívny 2-izbový byt | Novostavba | Ovocné sady, Ivanská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 56 m²

Jeden z najväčších 2-izbových bytov v komplexe Ovocné sady - exkluzívne zariadený, priestranný

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Slnečný 1-izbový byt, tehla, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Tomášikova | 48.37 m²

BOND Reality ponúka na predaj 1-izbový byt s balkónom v staršej novostavbe v Ružinove. BYTO

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

209,000 € 4321 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM Novostavba , Miletičova 60, Ružinov, Bratislava EXPISREAL

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 55 m²

2 - izbový byt, Ružinov, Miletičova 60, Novostavba. Dáme do prenájmu veľmi pekný, 2 - izbový b

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 3 kancelárke priestory na Studenej ul. - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Studená | 30 m²

Prenájom klimatizovaných a neklimatizovaných kancelárií v administratívnej budove na Zlatých pi

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

350 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor pri Avione, BA. Trnávka, Pestovateľská

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 296 m²

POPIS KANCELÁRIE: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelársky priestor v b

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.75 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

BA/TRNÁVKA-Prenájom prerobeného 3i bytu s lodžiou + súkromný parking

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Studená | 68 m²

Nájsť dobre dispozične riešený, prerobený a skoro úplne zariadený 3izbový byt s 2 nepriechodným

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kancelárie v BA II. pri Avione už od 19 m2, BA. Trnávka, Pestovateľsá

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 18.88 m²

POPIS KANCELÁRIE: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelárie v rôznych veľ

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.75 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Kancelárske celky od 19,83 m2 až po do 479 m2, BA II. Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Miletičova | 19.83 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelárske priestory v kompletne zrekonšt

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Slnečný pozemok pri Malom Dunaji s chatkou – ideálne miesto na oddych

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Domové role | 799 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj priestranný pozemok v obľúbenej záhradkárske

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 363 €/m²

Samostatné kancelárske priestory 228,38 m2 - BA II. Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Miletičova | 240 m²

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – OBCHODNÉ PRIESTORY - JARABINKY, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Jarabinková | 80 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka exkluzívne na prenájom moderné obchodné priestory v ob

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

16 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prémiové flexi kancelárie v BBC1- Bratislava II.- Plynárenská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 20 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom štýlové flexi kancelárie v prestížnej budo

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Reprezentatívne kancelárie od 50-213 m2 v BBC 1, BA II. Plynárenska

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 213 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelárske priestory v prestížnej adminis

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

BA/RUŽINOV - Moderné kancelárie v TOP lokalite s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 31.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v modernej administratívnej budove na Košickej 56 (bu

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

519.75 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Samostatné kancelárske priestory 95,6 m2 - BA II. Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Miletičova | 96.13 m²

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,868 € 4823 €/m²

Novostavba v Ružinove - Nadrozmerný 2 izbový byt s tromi terasami

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 102.36 m²

Ponúkame Vám na predaj nadrozmerný 2 izbový byt s tromi veľkými a čiastočne uzatvorenými terasa

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

571,200 € 5580 €/m²

Moderný 2-izbový byt s loggiou – novostavba Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,745 € 5041 €/m²

Bývanie so záhradkou: 2-izbový byt s terasou – Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.49 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový s a predzáhradkou a terasou byt v Bratislave v Ružinove v časti

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

332,625 € 5409 €/m²

Moderný 2-izbový byt s terasou a predzáhradkou – novostavba Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.49 m²

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

332,625 € 5409 €/m²

Bývanie v novostavbe: 2-izbový byt s loggiou – Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,442 € 5182 €/m²

2-izbový byt s loggiou v novostavbe – Ružinov, Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,440 € 5085 €/m²

Štýlový 2-izbový byt s loggiou – Ružinov, projekt Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

267,885 € 5230 €/m²

Novostavba Ružinov – Mlynské Luhy: 2-izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. Popis

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,323 € 4856 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23089)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie