Prenájom zariadenej Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Na Piesku | 37.03 m²

Prenájom Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov. Rozloha: 30,90

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

parkovacie státie na prenájom Ondavská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Spevnené plochy | Ondavská | 15 m²

Ponúkam na prenájom vonkajšie parkovacie státie v Ružinove, Ondavská 5. CENA: 95,- EUR / mes.

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

95 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

2 izb. byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 52 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt má výmeru 51,95 m2 + B

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4902 €/m²

Novo zrekonštr. 2 izb. byt, EDEN PARK, Drieňová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 50.26 m²

Bývajte v zrekonštruovanom 2 izbovom byte v novostavbe EDEN PARK v Ružinove, DRIEŇOVÁ ul. Byt

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,900 € 5669 €/m²

2 izb. byt, HANÁCKA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hanácka | 52.79 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v Ružinove – časť Trnávka,

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,900 € 4658 €/m²

na prenájom 2 izb. byt, JAŠÍKOVA ul

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jašíkova | 61 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Ružinove - JAŠÍKOVA ul.. Byt má výmeru 61 m2 + balkón.

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

na prenájom 2 izb. byt, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 40 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom 2 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, u

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3 izb. byt, NARCISOVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove, NARCISOVÁ ul.

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4218 €/m²

4 izb. byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt je momentálne výhodne p

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

494,000 € 4802 €/m²

Predaj Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Na Piesku | 37.03 m²

Predaj Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov. Rozloha: 30,90 m2

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

184,900 € 3859 €/m²

1 izb. byt, STARÉ ZÁHRADY

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Staré záhrady | 31.09 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove, ul. STARÉ ZÁHRA

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

164,990 € 5307 €/m²

4 izb. byt, Trenčianska ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trenčianska | 67.13 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRE

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4840 €/m²

3 izb. byt, Mesačná ul. - zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 76 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove – časť Ostredky,

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3946 €/m²

Predaj 1-izbového bytu v tichej časti Ružinova, ulica Hraničná, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 40.56 m²

Predaj 1-izbového bytu v tichej časti Ružinova, ulica Hraničná, BA II - Ružinov. Poschodie: 5/5

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

179,000 € 4413 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izb. byt, EXNÁROVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Exnárova | 51 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v Ružinove, EXNÁROVA ul. B

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4704 €/m²

Na prenájom 4 izb. byt, Tomášikova ul. - Omnia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²

Ponúkame na prenájom 4 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt má výmeru 95,80 m2 +

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

nebytový priestor, SEDMOKRÁSKOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Sedmokrásková | 10.6 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor vo vyhľadávanej lokalite Ružinova, v blízkosti obchodného

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

40,000 € 3774 €/m²

nebytový priestor, SEDMOKRÁSKOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Sedmokrásková | 10.6 m²

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

40,000 € 3774 €/m²

prenájom garáž. státia, JÉGEHO ALEJ

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 14.25 m²

Ponúkame na prenájom garážové státie v Ružinove - Nivy, Jégeho ul. Garážové státie sa nachádza

Publikované: 29.11.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

90 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

3 izb. byt, MUŠKÁTOVA ul., po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Muškátová | 60.3 m²

SPLŇTE SI SVOJ SEN O BÝVANÍ. Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový by

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,900 € 4393 €/m²

Prenájom vonkajšieho parkovacieho miesta, ulica Na Križovatkách, BA II - Ružinov časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Iný objekt | Na Križovatkách | 0 m²

Prenájom vonkajšieho parkovacieho miesta, ulica Na Križovatkách, BA II - Ružinov časť Trnávk

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

50 €/mesiac

na prenájom 4 izb. byt, BAJZOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajzova | 86 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 4 izbový byt v Ružinove- časť Nivy, BAJZOVA ul. Byt má výmeru

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

na prenájom 3 izb. byt, Trenčianska ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 83 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRENČIANSKA ul. Byt má výmeru 83 m2

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

4 izb. byt na prenájom, JÉGEHO ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 112 m²

Ponúkame na prenájom 4 izbový byt v novostavbe JÉGEHO ALEJ. Byt sa nachádza v lokalite Ružinov

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,390 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23090)
Reality v Martine (742)