Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 62 m²

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov ZÁK

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

330,000 € 5323 €/m²

Parkovacie státie v Ružinove – pri Gymnáziu I. Horvátha a električke

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Vavrínová | 12.5 m²

Ponúkame na prenájom vyhradené vonkajšie parkovacie státie v obľúbenej časti Ružinova, na Vavrí

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenájom - 3i zrekonštruovaný byt s loggiou, Jadrová, BA - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jadrová | 82 m²

Ak patríte k tým, ktorí ocenia dizajnové bývanie na dobrej adrese, táto ponuka je určená práve

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 2-izbový byt v Ružinove – Nezábudková ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 49.21 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Ružinova na Nezábudkovej ulici. By

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,900 € 5180 €/m²

Obchodné/kancelárske priestory, viacúčelové , centrum BA, prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Rastislavova | 156 m²

ABERTAL REALITY v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na prenájom výnimočne variabilné obchod

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kompletne zrekonštruovaný 3.izb. byt v Ružinove na Exnárovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 69 m²

Ponúkame na predaj novo zrekonštruovaný byt v jednej z najobľúbenejších častí Ružinova. Tento 3

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 4565 €/m²

SLNEČNÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ 2 IZB. BYT V RUŽINOVE PRI ŠTRKOVECKOM JAZERE S PARKOVACÍM MIESTOM.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 60 m²

Hľadáte na prenájom kompletne zariadený byt v peknom prostredí pri Štrkoveckom jazere ? Máme pr

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ *** DIZAJNOVÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ 2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE OVOCNÉ SADY S PARKOVACÍM MIESTOM.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 48 m²

Hľadáte príjemný, moderne a praktický zariadený byt v blízkosti kompletnej občianskej vybavenos

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NOVÁ PONUKA - PRÍJEMNÝ SLNEČNÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE RUŽINOVA PRI ŠTRKOVECKOM JAZERE S PARKOVACÍM MIESTOM V GARÁŽI.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 67 m²

Realitná kancelária HOME Real Vám ponúka na prenájom 2 izb. byt vo vyhľadávanej časti Ružinova

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | PRIPRAVUJEME | Ideálny štartovací byt na Koceľovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Koceľova | 48.59 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj svetlý 1i byt v pôvodnom stave, situovaný vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

150,000 € 3087 €/m²

AARK: Na odstúpenie dvojprevádzka – piváreň + samostatná gastro kuchyňa, Páričkova 31, Bratislava II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Páričkova | 130 m²

AARK realitná kancelária s.r.o., Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.sk

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

65,000 €/mesiac 500 €/mesiac/m²

3-izbový byt v novostavbe, 4. NP, Záhradnícka 91 od Immocap

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 4

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 5403 €/m²

3-izbový byt v novostavbe, 3. NP, Záhradnícka 91 od Immocap

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 3

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

375,000 € 5208 €/m²

REZERVOVANÉ- RUŽINOV- Predaj 3,5 izbového bytu s balkónom v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 69.8 m²

RealiTana Vám ponúka na PREDAJ priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt s balkóno

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,600 € 4077 €/m²

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT NA KOŠICKEJ V PROJEKTE ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 58.89 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj práve skolaudovaný 2-izbový byt v nadštandardnom rezidenčnom

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,500 € 6495 €/m²

Na prenájom: 3-izbový byt s výhľadom na tri svetové strany | Ružová dolina, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

Byt, ktorý bol urobený s rozumom a odovzdaný s čistým svedomím. Kompletne zrekonštruovaný 3-izb

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

830 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt | Klimatizácia a Parking v súkromnom areáli | Ružinov, Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vrakuňská cesta | 56 m²

Všetko na svojom mieste - a park hneď za dverami. Kompletne zariadený 2-izbový byt v staršej no

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 3i byt v Bratislava _ Ružinov, Nové mesto

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 78 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 izbový byt v mestskej časti Bratislava _ Lamač, Bory. Môže by

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Komfort novostavby s parkovaním a skvelou dostupnosťou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 49 m²

Moderné bývanie s výhľadom, ktoré spája komfort novostavby s výbornou dostupnosťou mesta. Tento

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 5714 €/m²

Predaj 2i byt v developerskom projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 54.15 m²

V zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt v unikátnom developerskom projekte Zwirn,ktorý

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

424,081 € 7832 €/m²

Svetlý 3-izbový byt na najvyššom poschodí | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 70 m²

Svetlo, ticho a všetko po ruke. Tento 3-izbový byt na najvyššom poschodí zatepleného domu v pok

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2 izbový byt v projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50.4 m²

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,837 € 7933 €/m²

Predaj 2 izbového bytu v projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 54.47 m²

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

426,150 € 7824 €/m²

Luxusný 2-izbový byt s nábytkom na mieru | 89 m² | Rozadol, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trenčianska | 82.5 m²

Byt, ktorý prekvapí už pri prvom kroku dovnútra. Luxusne zariadený 2-izbový byt s nábytkom na m

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8552)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23089)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie