Novostavba rodinného skolaudovaného domu v novej štvrti

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | Vedľajšia | 115 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj novostavbu šikovne riešeného rodinného domu po kolaudácii

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

253,500 € 2204 €/m²

TOP PONUKA: 7 izbový rodinný dom s veľkým pozemku za domom, BA Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Jána Krála | 225 m²

VÝNIMOČNÁ PONUKA Máme pre Vás veľmi zaujímavú ponuku. Vstúpte do sveta neobmedzených možností

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

525,000 € 2333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ: Pekne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom,Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Záhumenska | 110 m²

R E Z E R V O V A N É PREDAJ – 4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom, garážou, hospodárskymi

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

305,000 € 2773 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba vidieckého rodinného domu v Turčianskom Petre

Reality Turčiansky Peter

Rodinný dom | - | 90 m²

Sprostredkujem predaj 4izbového rodinného domov typu bungalov v obci Turčiansky Peter , okres

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Turčiansky Peter

285,000 € 3167 €/m²

RK VEMA REAL, na predaj dom v Seredi

Reality Sereď

Rodinný dom | Čepeňská | 127 m²

Predáme rodinný dom v Seredi na Čepeňskej ul. s pozemkom o rozlohe 826m2. Dom pozostáva zo vs

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sereď

159,000 € 1252 €/m²

Predám RD Ivanka pri Nitre.

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | - | 180 m²

Nehnuteľnosť má zastavanú plochou 220 m,² možné využiť – od viacgeneračného bývania, cez kombin

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

1 € 0 €/m²

Predaj veľkého RD s 30 árovým pozemkom.

Reality Podhájska

Rodinný dom | Za potokom | 200 m²

Hovorí sa že prvý dojem je veľmi dôležitý a pri tomto dome bol prvý dojem výborný. Udržiavaný,

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Podhájska

399,900 € 2000 €/m²

TOP PONUKA KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM V MODRANKE

Reality Trnava

Rodinný dom | Javorová | 175 m²

TOP PONUKA | ŠTÝLOVÝ, KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM V MODRANKE 🌟 Predstavujeme vám výn

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trnava

399,000 € 2280 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj rod.dom v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 85 m²

Heaven reality ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v Kolárove. Rozloha domu

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

109,000 € 1282 €/m²

NOVOSTAVBA. KRÁSNY ÚTULNÝ 4+i Rodinný dom 152m2, pozemok 350m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pri Vápenickom potoku | 152 m²

KRÁSNY ÚTULNÝ RODINNÝ DOM NOVOSTAVBA 2019r. Klasický murovaný tehlový zateplený 4+i Rodinný

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

670,000 € 4408 €/m²

Ponúkame na predaj novostavby v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 158 m²

Heaven reality Vám ponúka novostavby rodinných domov v radovej zástavbe v lukratívnej časti Kol

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

225,000 € 1424 €/m²

Predaj rodinného domu – Topoľčany Priestranný, útulný a v skvelej lokalite. Miesto, kde sa budete cítiť ako doma od prvého dňa.

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 200 m²

Predaj rodinného domu – Topoľčany Priestranný, útulný a v skvelej lokalite. Miesto, kde sa bude

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

215,000 € 1075 €/m²

TOP PONUKA | DVE CHALUPY NA JEDNOM POZEMKU 🌿

Reality Hrušov

Vidiecky dom | 80 m²

TOP PONUKA | DVE CHALUPY NA JEDNOM POZEMKU – VIDIECKY CHARAKTER & SKVELÁ POLOHA 🌿 Ponúkame na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hrušov

39,990 € 500 €/m²

NOVINKA: 7 izbový rodinný dom s veľkým pozemku za domom, BA Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Jána Krála | 225 m²

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

525,000 € 2333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba Rodinného domu s garážou v Rišnovciach .

Reality Nitra

Rodinný dom | Risnovce | 130 m²

Nový 4-izbový dom s garážou v pokojnej lokalite pri Nitre v tichej a prestížnej lokalite Salaše

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nitra

269,700 € 2075 €/m²

Rezidencia Košťany nad Turcom

Reality Košťany nad Turcom

Rodinný dom | - | 131 m²

Projekt Rezidencia Košťany je ideálnou voľbou pre tých, ktorí preferujú bývanie na periférií me

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Košťany nad Turcom

Cena na vyžiadanie

Rodinný dom 3 izb. 110m2, pozemom 1208m2, Čečejovce

Reality Čečejovce

Rodinný dom | Kostolná | 110 m²

Kontaktreality Vám ponúka exkluzívne na predaj obývateľný 3 izb. rodinný dom a veľký pozemok bl

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Čečejovce

229,500 € 2086 €/m²

Ponúkame na predaj rod.dom s veľkým pozemkom v Ímeli

Reality Imeľ

Rodinný dom | Imeľ | 80 m²

Heaven reality ponúka na predaj menší rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Ímeľ. Rozloha domu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Imeľ

99,990 € 1250 €/m²

Na predaj vidiecka usadlosť so starším domom, hospodárskymi budovami a pozemkom 2104 m2 v obci Martovce.

Reality Martovce

Farmárska usadlosť | Martovce | 303 m²

Exluzívne len u nás! KÚSOK VIDIECKEHO SNA V OBCI MARTOVCE. Predstavte si svoje dni s vôňou čers

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Martovce

104,000 € 343 €/m²

Na predaj dlhý 2 izbový vidiecky dom v Kolte, 20 km od Nových Zámkov.

Reality Kolta

Rodinný dom | Kolta | 70 m²

Predstavte si pokojné rána na vidieku, vôňu čerstvej kávy a ticho, ktoré narúša len spev vtákov

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolta

44,000 € 629 €/m²

RODINNÝ DOM V ŠTANDARDE, NOVOSTAVBA, TEPELNÉ ČERPADLO, 3x PARKOVACIE STÁTIE, NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | - | 122 m²

BÝVAJTE IHNEĎ. V PONUKE POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ DVOJPODLAŽNÝ RD s priestranným pozemkom, terasou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

235,000 € 1926 €/m²

Novostavba 4i rodinného domu vo vyhľadávanej tichej lokalite

Reality Trnava

Rodinný dom | Kamenný mlyn | 130 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom čerstvú novostavbu rodinného domu v jednej s

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Trnava

2,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novostavba RD s terasou a dielňou s krásnym výhľadom, Slanec

Reality Slanec

Rodinný dom | Hlavná | 150 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení útulný 4 - izbový rodinný dom s terasou 23

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Slanec

249,990 € 1667 €/m²

RD po kompletnej rekonštrukcii v lone prírody, Žakarovce

Reality Žakarovce

Rodinný dom | - | 90 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení 3 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej obci

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Žakarovce

149,990 € 1667 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie