Predaj rodinný dom -NOVOSTAVBA

Reality Zbehy

Rodinný dom | - | 110 m²

Popis nehnuteľnosti: lokalita- Nitra časť- Zbehy pozemok- 528 m2 -tehlový rodinný dom -úž

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zbehy

219,900 € 1999 €/m²

Rodinný dom Prešov, Šidlovec s veľkou záhradou na predaj

Reality Prešov

Rodinný dom | Dúbravská 58 | 300 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom v Prešove, časť Šidlovec, ul. Dúbravská 58 s obr

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prešov

295,000 € 983 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 5 izbový dom, ktorý Vám zmení každý deň na víkend na predaj

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Mravenisko | 137 m²

Realitná kancelária FinProfit REAL, Vám ponúka na predaj útulný a štedro riešený 5-izbový rodin

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

259,000 € 1891 €/m²

3i dom s veľkým pozemkom v príjemnom prostredí - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Koncová | 158 m²

Realitná kancelária FinProfit REAL v exkluzívnom zastúpení klienta, Vám ponúka na predaj príjem

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

450,000 € 2848 €/m²

Na predaj novostavba 3 izb.bungalovu, Trávnica.

Reality Trávnica

Rodinný dom | Bočná | 100 m²

Fotky sú dôležitou súčasťou predaja nehnuteľnosti, ale stáva sa, že pri obhliadke záujemci pove

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trávnica

189,000 € 1890 €/m²

🏡 NA PRENÁJOM | RODINNÝ DOM S HALOU A VEĽKOU PARKOVACOU PLOCHOU – BRESTOVANY🏡

Reality Brestovany

Rodinný dom | Lovčická | 140 m²

🏡 NA PRENÁJOM | RODINNÝ DOM S HALOU A VEĽKOU PARKOVACOU PLOCHOU – BRESTOVANY🏡 Ponúkame na pren

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Brestovany

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

🔎 HĽADÁME PRE KLIENTA | RODINNÝ DOM DO 40 KM OD TRNAVY 🏡

Reality Trnava

Rodinný dom | Trnava | 100 m²

🔎 HĽADÁME PRE KLIENTA | RODINNÝ DOM DO 40 KM OD TRNAVY 🏡 Pre nášho seriózneho klienta hľadáme

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Trnava

170,000 € 1700 €/m²

Bývajte v Tatrách - Novostavby rodinných domov v Lendaku

Reality Lendak

Rodinný dom | Hlavná | 151 m²

Predstavujeme Vám nový projekt výstavby radových rodinných domov v krásnej lokalite v blízkosti

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lendak

299,000 € 1980 €/m²

Štýlový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii – Lipovec | moderné bývanie s dušou prírody

Reality Vrútky

Rodinný dom | - | 177 m²

Sprostredkujem predaj výnimočného rodinného domu v obci Lipovec, ktorý spája moderný štandard b

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vrútky

319,999 € 1808 €/m²

RODINNÝ DOM V ŠTANDARDE, NOVOSTAVBA, TEPELNÉ ČERPADLO, 3x PARKOVACIE STÁTIE, NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 122 m²

BÝVAJTE IHNEĎ. V PONUKE POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ DVOJPODLAŽNÝ RD s priestranným pozemkom, terasou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šamorín

235,000 € 1926 €/m²

Predaj – kompletne zrekonštruovaný 3‑izbový rodinný dom v Nesvadoch

Reality Nesvady

Rodinný dom | Nesvady | 120 m²

Predaj – kompletne zrekonštruovaný 3‑izbový dvojdom v Nesvadoch Ponúkame na predaj moderný, ko

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nesvady

180,000 € 1500 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v meste Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | . | 221 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v meste Kolárovo. Rozloha domu je 135 m2,

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

119,990 € 543 €/m²

5-izbový rodinný dom na 1940 m2 pozemku pod Karpatami

Reality Horné Orešany

Rodinný dom | Rajčanka | 150 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj rodinný 5-izbový dom po čiastočnej rekonštrukci

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Horné Orešany

Cena dohodou

3-IZB. RD S GARÁŽOU A POZEMKOM 1884 m2, BORŠA

Reality Borša

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení útulný 3 - izbový rodinný dom s garážou a

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Borša

59,990 € 600 €/m²

Novostavba rodinného domu na 1297m2 pozemku s výbornou dostupnosťou

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | Pri hlavnej | 111.57 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu (č.4) s pozemkom o ve

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

270,000 € 2420 €/m²

Rožný 755m2 pozemok v Trnave s domom, pivnicou, garážou a dielňou

Reality Trnava

Rodinný dom | Kuzmányho | 115 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj rožný z oboch strán (západ, juh) prístupný stav

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trnava

390,000 € 3391 €/m²

4 izbové rodinné domy s veľkorysou výmerou na Budiši

Reality Budiš

Rodinný dom | - | 117.21 m²

V prípade, že máš už prelustrované všetky inzerované ponuky a nenadchli ťa, tak táto určite áno

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Budiš

130,000 € 1109 €/m²

Ponúkame na predaj rod. dom v Bátorových Kosihách

Reality Bátorove Kosihy

Rodinný dom | Bátorove Kosihy | 132 m²

Heaven reality exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v tichej lokalite obce Bátorove Kosihy.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

74,990 € 568 €/m²

Ponúkame na predaj chatu na Malom Ostrove

Reality Dedina Mládeže

Rodinný dom | . | 70 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj chatu na Malom Ostrove pri obci Dedina Mládeže. Nehnut

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dedina Mládeže

44,990 € 643 €/m²

4i dom po rekonštrukcii Bystrá Nízke Tatry

Reality Bystrá

Rodinný dom | - | 150 m²

Priestranný 4i dom sa nachádza na hranici Národného parku Nízke Tatry, v poslednej dedinke pod

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bystrá

247,000 € 1647 €/m²

Rezervované !Na predaj stavebný pozemok so starším domom na okraji N. Zámkov .

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 119 m²

Rezervované !Realitná kancelária VASSE REALITY ponúka na predaj pozemok so starším rodinným d

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

83,000 € 697 €/m²

Rodinný dom, pozemok 344 m2, Hlavná ul., Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom s rozlohou cca 100 m2 na podnikanie a pozemkom o výmere 3

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

69,990 € 700 €/m²

Ponúkame na predaj rod.dom na Veľkom Ostrove.

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Veľký Ostrov | 120 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rod.dom s veľkým pozemkom na Veľkom Ostrove. Nehnuteľn

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

44,990 € 375 €/m²

ZĽAVA Dom pre veľké skupiny, ktorý zarába Mýto – Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | Mýto pod Ďumbierom | 250 m²

ZĽAVA! Hľadáte priestranný dom, ktorý bez problémov ubytuje veľkú rodinu, partiu priateľov ale

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

289,000 € 1156 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie