INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - ZĽAVA AŽ 50%! Dražba Rodinného domu, obec KRÁĽOV BROD – časť Slovenské pole

Reality Kráľov Brod

Rodinný dom | 253 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ, zľava až 50% oproti pôvodnej vyvolávacej cene. Dražba Rodinného domu s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na dražba Kráľov Brod

65,500 € 259 €/m²

Na predaj 4 izbový dom vhodný aj ako chalupa v Malých Kosihách, 16 km od Štúrova.

Reality Malé Kosihy

Rodinný dom | Malé Kosihy | 121 m²

Na predaj rodinný dom – Malé Kosihy, 1937 m² VASSE Reality ponúka na predaj priestranný rodinn

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Malé Kosihy

55,000 € 455 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba 4i rodinného domu “Bravo” v tichej štvrti v Cíferi 5min od Trnavy

Reality Cífer

Rodinný dom | Karolov dvor | 491 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu “Bravo” na

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Cífer

235,000 € 479 €/m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU, SOKOĽANY

Reality Sokoľany

Rodinný dom | - | 150 m²

Ponúkame na predaj 4 - izbovú NOVOSTAVBU dvojpodlažného rodinného domu A v slepej ulici v obci

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sokoľany

165,000 € 1100 €/m²

Kompletne zariadená novostavba rodinného domu pod Karpatami

Reality Košolná

Rodinný dom | Na kraji obce | 115 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom modernú 4-izbovú novostavbu domu v Košolnej p

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Košolná

1,600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM LASCOV

Reality Lascov

Rodinný dom | Lascov | 90 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Lascov, vzdialenej približne 6km od mesta Giraltov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lascov

109,990 € 1222 €/m²

Znížená cena- Rodinný dom v Turčianskych Kľačanoch na priestrannom pozemku

Reality Turčianske Kľačany

Rodinný dom | - | 180 m²

V zastúpení klienta sprostredkujem predaj rodinného domu v obci Turčianske Kľačany. Leží na sl

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Turčianske Kľačany

195,000 € 1083 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Iži

Reality Iža

Rodinný dom | . | 137 m²

Heaven reality ponúka na predaj rodinný dom v Iži. Rozloha domu je 137 m2,celková rozloha pon

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Iža

129,990 € 949 €/m²

Rezervované -3 izb. dom v Strekove - 27 km od Štúrova

Reality Strekov

Rodinný dom | Strekov | 181 m²

Realitná kancelária VASSE REALITY ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný d

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Strekov

55,000 € 304 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj rod.dom v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Koláovo | 130 m²

Heaven reality ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, s

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

179,950 € 1384 €/m²

RK VEMA REAL, na predaj RD v Kajali

Reality Kajal

Rodinný dom | Stará | 255 m²

Predáme rodinný dom v obci Kajal s pozemkom o rozlohe 815m2. Dom pozostáva z dvoch bytových je

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kajal

93,000 € 365 €/m²

Na predaj tehlový dom v Strekove pri žel.stanici.

Reality Strekov

Rodinný dom | Strekov | 1,022 m²

VASSE REALITY ponúkajú na predaj 3 izb. rodinný dom v obci Strekov, len 27 km od termálneho kú

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Strekov

52,000 € 51 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Polyfunkčný/Rodinný dom 350m2 + Druhý Rodinný dom + 2300m2 záhrada

Reality Sekule

Rodinný dom | 470 m²

Veľký prakticky Polyfunkčný/Rodinný dom/byty 350m2 Sekule č.d. 582 + Druhý Rodinný dom 120m2.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sekule

315,000 € 670 €/m²

Ponúkame na predaj novostavbu v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 158 m²

Heaven reality ponúka novostavbu rodinného domu v radovom dome v Kolárove. Základné parametre:

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

235,000 € 1487 €/m²

PREDAJ DOM 186,10M2, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, PIVNICA, LETNÁ KUCHYŇA, PRIESTRANNÝ POZEMOK 800M2, CENA DOHODOU

Reality Senica

Rodinný dom | - | 186.1 m²

V PONUKE 3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA! Hľadáte pokojné a bezpečné bývanie pre Vás a Vaše ratolesti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Len u nás !Na predaj viacgeneračný dom v Tvrdošovciach .

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | Tvrdošovce | 200 m²

Realitná kancelária VASSE Reality Vám ponúka na predaj viacgeneračný poschodový rodinný dom v p

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

84,000 € 420 €/m²

Rodinný dom Prešov, Šidlovec s veľkou záhradou na predaj

Reality Prešov

Rodinný dom | Dúbravská 58 | 300 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom v Prešove, časť Šidlovec, ul. Dúbravská 58 s obr

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prešov

295,000 € 983 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 5 izbový dom, ktorý Vám zmení každý deň na víkend na predaj

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Mravenisko | 137 m²

Realitná kancelária FinProfit REAL, Vám ponúka na predaj útulný a štedro riešený 5-izbový rodin

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

259,000 € 1891 €/m²

Na predaj novostavba 3 izb.bungalovu, Trávnica.

Reality Trávnica

Rodinný dom | Bočná | 100 m²

Fotky sú dôležitou súčasťou predaja nehnuteľnosti, ale stáva sa, že pri obhliadke záujemci pove

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trávnica

189,000 € 1890 €/m²

3-IZB. RD S GARÁŽOU A POZEMKOM 1884 m2, BORŠA

Reality Borša

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení útulný 3 - izbový rodinný dom s garážou a

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Borša

59,990 € 600 €/m²

Rodinný dom, pozemok 344 m2, Hlavná ul., Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom s rozlohou cca 100 m2 na podnikanie a pozemkom o výmere 3

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

69,990 € 700 €/m²

Predám RD Tesárske Mlyňany.

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Tesárske Mlyňany | 89 m²

Predám RD v Tesárskych Mlyňanoch na veľkom pozemku 1441m2, šírka 22m, hlavný dom je veľký 89m2

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

106,000 € 1191 €/m²

Predám RD Zobor Nitra.

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 300 m²

Predám RD Zobor - Nitra v lukratívnej časti s výhľadom na mesto. Rozloha pozemku 965m2, RD 300m

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Predaj rodinný dom -NOVOSTAVBA

Reality Zbehy

Rodinný dom | - | 110 m²

Popis nehnuteľnosti: lokalita- Nitra časť- Zbehy pozemok- 528 m2 -tehlový rodinný dom -úž

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zbehy

219,900 € 1999 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8551)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Rodinné domy na predaj (23086)
Upresniť hľadanie