PREDAJ - 4-izbový RD - Jelka

Reality Jelka

Rodinný dom | Olleova | 160 m²

Predáme v peknom a tichom prostredí obce Jelka príjemný 4-izbový RD-bungalov na krásnom veľkom

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Jelka

222,000 € 1388 €/m²

NOVOSTAVBA 144m2. Pozemok 605m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 142 m²

NOVOSTAVBA 144m2 HOLODOM Klasický tehlový murovaný samostatné stojaci 5i Rodinný dom 144m2. K

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

585,000 € 4120 €/m²

NOVOSTAVBA ŠTANDARD NA KĽÚČ 120m2. ÚTULNÝ samostatné stojaci 5i Rodinný dom

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Strmé sady | 120 m²

120m2 ÚTULNÝ samostatné stojaci 5i Rodinný dom ŠTANDARD NA KĽÚČ + HOTOVÝ + Murovaný tehlový

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

490,000 € 4083 €/m²

Dvojgeneračný rodinný dom na predaj v Poprade - Veľká

Reality Poprad

Rodinný dom | Na letisko | 360 m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite v Poprad - V

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poprad

559,000 € 1553 €/m²

Novostavba 4i rodinného domu “Charlie” v tichej časti Cífera pri aleji stromov

Reality Cífer

Rodinný dom | Karolov dvor | 95 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu “Charlie”

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Cífer

239,900 € 2525 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba rodinného skolaudovaného domu v novej štvrti

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | Vedľajšia | 115 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj novostavbu šikovne riešeného rodinného domu po kolaudácii

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

253,500 € 2204 €/m²

Nadštandardná novostavba 4i rodinného domu o výmere 220 m2.

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská Streda | 220 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlovú, kvalitnú tehlovú novostavbu 4i rodinného domu o výmere 220 m2,

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

Predám RD Partizánska Ľupča.

Reality Partizánska Ľupča

Rodinný dom | - | 120 m²

Predám 4 izbový RD Partizánska Ľupča, 120m2 úžitkovej plochy, 556m2, pozemku. Rekonštrukcia RD

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Partizánska Ľupča

103,000 € 858 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám RD Nitra.

Reality Nitra

Rodinný dom | Dubíkova | 172 m²

Predám RD Nitra - Mlynárce s veľkým pozemkom. RD je možné využiť ako dvojgeneračný. Prízemia má

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nitra

310,000 € 1802 €/m²

TOP PONUKA: 7 izbový rodinný dom s veľkým pozemku za domom, BA Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Jána Krála | 225 m²

VÝNIMOČNÁ PONUKA Máme pre Vás veľmi zaujímavú ponuku. Vstúpte do sveta neobmedzených možností

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

525,000 € 2333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ: Pekne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom,Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Záhumenska | 110 m²

R E Z E R V O V A N É PREDAJ – 4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom, garážou, hospodárskymi

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

305,000 € 2773 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Vypredané - RD časť dvojdomu v NOVOSTAVBE - Rišňovce Salaše.

Reality Nitra

Rodinný dom | Risnovce | 108 m²

Ponúkame na predaj Novostavbu 4 izbového rodinného domu v obci Rišňovce časť Salaš v novovybudo

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nitra

235,870 € 2184 €/m²

Predaj dvojpodlažný Rodinný dom Kysucký Lieskovec

Reality Kysucký Lieskovec

Rodinný dom | Kysucký Lieskovec | 200 m²

Ponúkame na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom s možnosťou využitia podkrovia v obci K

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kysucký Lieskovec

239,000 € 1195 €/m²

Novostavba vidieckého rodinného domu v Turčianskom Petre

Reality Turčiansky Peter

Rodinný dom | - | 90 m²

Sprostredkujem predaj 4izbového rodinného domov typu bungalov v obci Turčiansky Peter , okres

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Turčiansky Peter

285,000 € 3167 €/m²

Z poverenia majiteľa ponúkame 4-izbový dom vo Vlčanoch

Reality Vlčany

Rodinný dom | . | 108 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame 4-izbové domy-holodomy (2 ks) v obci Vlčany . - obytná plocha 1

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vlčany

167,000 € 1546 €/m²

Ponúkame na predaj štýlový dom s veľkým pozemkom a garážou

Reality Mužla

Rodinný dom | Mužla | 155 m²

Heaven reality ponúka dom, ktorý vás chytí za srdce – čiastočne zrekonštruovaný 3‑izbový dom v

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Mužla

127,900 € 825 €/m²

RK VEMA REAL, na predaj dom v Seredi

Reality Sereď

Rodinný dom | Čepeňská | 127 m²

Predáme rodinný dom v Seredi na Čepeňskej ul. s pozemkom o rozlohe 826m2. Dom pozostáva zo vs

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sereď

159,000 € 1252 €/m²

Predaj rodinného domu – Topoľčany Priestranný, útulný a v skvelej lokalite. Miesto, kde sa budete cítiť ako doma od prvého dňa.

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 200 m²

Predaj rodinného domu – Topoľčany Priestranný, útulný a v skvelej lokalite. Miesto, kde sa bude

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

215,000 € 1075 €/m²

TOP PONUKA | DVE CHALUPY NA JEDNOM POZEMKU 🌿

Reality Hrušov

Vidiecky dom | 80 m²

TOP PONUKA | DVE CHALUPY NA JEDNOM POZEMKU – VIDIECKY CHARAKTER & SKVELÁ POLOHA 🌿 Ponúkame na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hrušov

39,990 € 500 €/m²

Na predaj vidiecka usadlosť so starším domom, hospodárskymi budovami a pozemkom 2104 m2 v obci Martovce.

Reality Martovce

Farmárska usadlosť | Martovce | 303 m²

Exluzívne len u nás! KÚSOK VIDIECKEHO SNA V OBCI MARTOVCE. Predstavte si svoje dni s vôňou čers

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Martovce

104,000 € 343 €/m²

Na predaj dlhý 2 izbový vidiecky dom v Kolte, 20 km od Nových Zámkov.

Reality Kolta

Rodinný dom | Kolta | 70 m²

Predstavte si pokojné rána na vidieku, vôňu čerstvej kávy a ticho, ktoré narúša len spev vtákov

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolta

44,000 € 629 €/m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU, SOKOĽANY

Reality Sokoľany

Rodinný dom | - | 150 m²

Ponúkame na predaj 4 - izbovú NOVOSTAVBU dvojpodlažného rodinného domu A v slepej ulici v obci

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sokoľany

165,000 € 1100 €/m²

Ponúkame na predaj novostavby v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 158 m²

Heaven reality Vám ponúka novostavby rodinných domov v radovej zástavbe v lukratívnej časti Kol

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

225,000 € 1424 €/m²

Predám RD Ivanka pri Nitre.

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | - | 180 m²

Nehnuteľnosť má zastavanú plochou 220 m,² možné využiť – od viacgeneračného bývania, cez kombin

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Upresniť hľadanie